POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

Proč mají bývalí jedničkáři problémy si zhmotnit, co chtějí

Znám spoustu lidí, co měli ve škole samé jedničky, ale když přijde na schopnost si něco zhmotnit, propadají… Proč? No právě proto! Čtěte víc a najděte i řešení!

Pokračovat ve čtení →

Proč fakt chcete do kurzu Vychytávky pro život 1;-)

Přečetli jste spoustu osobně rozvojových knih a absolvovali spoustu kurzů a stejně vám to v životě úplně nefunguje? Objevte tento praktický kurz plný opravdu fungujících vychytávek!

Pokračovat ve čtení →

5 znaků premenstruační fáze

Poznáte, když se přehoupnete do své premenstruační fáze – fáze, která je postrachem mnoha žen i mnoha mužů? Platí těchto 5 znaků i pro vás?

Pokračovat ve čtení →

Všimly jste si, že v každé fázi cyklu řídíte auto jinak?

Všimly jste si, že v každé fázi řídíte auto jinak? Máte to taky tak, jak píšu?

Pokračovat ve čtení →

Proč empatici přicházejí o peníze (a orgasmy)

Víte, proč empatici (typ vysoce citlivých lidí) má většinou tendenci mít nižší příjmy – a ženy mívají problém dosáhnout orgasmu? Čtěte zde!

Pokračovat ve čtení →

Proč silné ženy potřebují přesně tento den jen pro sebe (aneb o rituálu zavinování)

My, silné ženy, si jen málokdy dovolíme nechat se opečovat, a přitom si ten pocit, že jsme přijímané, opečovávané a milované potřebujeme zažívat taky, aby nám bylo na světě dobře. Tady je návod, jak na to a co vám to přinese!

Pokračovat ve čtení →

Lea Šlampiaková: Jak v zimě podpořit svoje ledviny a močový měchýř

Je zima a naše tělo i naše vnitřní orgány dostávají zabrat víc, než si myslíme, zejména ledviny a močový měchýř. Tady je pár skvělých rad od Ley Šlampiakové, jak o ně pečovat!

Pokračovat ve čtení →

Jste taky „stahovační“?

Taky se vám stává, že vám někdo řekne, že ho škrábe v krku, má rýmu, kašle, bolí ho koleno nebo hlava – a vy to okamžitě začnete cítit na svém těle? Jak z toho ven a přitom zůstat citliví a vnímaví?

Pokračovat ve čtení →

Jak se naučit znovu důvěřovat a získat toho nejlepšího parťáka pro život

Vesmír nám opravdu nehází klacky pod nohy a je náš nejlepší parťák – jen se mu musíme naučit znovu důvěřovat. A pak přijdou ta úžasná každodenní překvapení, synchronicity, šťastné náhody a zázraky.

Pokračovat ve čtení →

Je možné změnit tento svět?

Věřím, že síla našich myšlenek a představ je velká. A proto si volím ty pozitivní – a proto učím i druhé, jak si tyto myšlenky zvolit, a ty temné, černé, negativní a depresivní nechat za sebou.

Pokračovat ve čtení →

Přednášet o cykličnosti i klukům? My říkáme velké ANO!

Ženský hormonální cyklus ovlivňuje každou činnost a každou interakci s lidmi, a proto je absurdní, že by se o těchto informacích neměli dozvídat muži i kluci!

Pokračovat ve čtení →

Jsem cyklická, i když nemám dělohu a vaječníky?

Velmi otevřený rozhovor s naší certifikovanou cyklickou lektorkou Lenkou Nazarejovou. Lenka podstoupila operaci, při které jí byla odebrána děloha i vaječníky – její cykličnost jí ale zůstala a dnes inspiruje druhé ženy, které mají za sebou něco podobného. Jak je možné se orientovat ve svém cyklu, když nemám menstruaci? To vám právě Lenka prozradí!

Pokračovat ve čtení →

Stránka 1 z 37