POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

Jsme mnohem víc, než se (nám) zdá

To, co umí naše vědomá mysl, je jen malá část toho, čeho jsme reálně schopni. V naší hlavě je uloženo mnohem víc, jen to dokázat otevřít…

Pokračovat ve čtení →

Hana Trnčáková – Mou vášní je svoboda v pořádku

Vášní Hanky Trnčákové už odmalička byl pořádek a systémy. Její kamarádi si o ní mysleli, že je úchylná, a jejich rodiče, že je naprosto úžasná. :-) Dnes tuto svou vášeň realizuje nejen v domácnostech, ale i ve firmách…

Pokračovat ve čtení →

Andrea Bajnoková: Co tají ženská gesta?

Přemýšlely jste nad tím, jak to dělají ty ženy, kolem kterých se neustále točí spousta mužů? V čem je jejich trik? Možná byste o nich ani neřekly, že jsou krásné… Jak to dělají, to vám prozradí tento článek!

Pokračovat ve čtení →

Naomi Aldort: Hrajeme si celý den

Život je hra. Dospělí možná vyrostli a zapomněli na tento základní prvek života nazývaný hra. Naše děti jsou tu, aby nás naučili brát život s nadhledem a začít hrát hru zvanou Život.

Pokračovat ve čtení →

Když dcera dospívá: Cyklické mámy a dcery

Máte doma dospívající dceru? A cítíte, že nastal čas předat jí pár moudrých rad, jak se stát ženou a ustát svou menstruaci i sexualitu? Nechte se pozvat na kurz Cyklické mámy a dcery, který vám v tom pomůže…

Pokračovat ve čtení →

Test: Jak poznám, v jaké jsem fázi, když nemám menstruaci?

Jak poznám, v jaké jsem fázi svého cyklu, když nekrvácím, nemám menstruaci (jsem těhotná, kojím, jsem v/po menopauze, nemám menstruaci z jiného důvodu)? Jednoduše: podle jasných psychických a fyzických projevů, které vám pomůže poznat tento test…

Pokračovat ve čtení →

Cyklické náramky: praktická a magická ženská krása

Jsou krásné. Elegantní. Jemné. Něžné. Nádherně ženské. A k tomu všemu ještě praktické, protože vám připomínají v jaké fázi svého ženského měsíčního cyklu právě jste. To jsou cyklické náramky. Jak ale vznikly?

Pokračovat ve čtení →

Proč pracovat se sny?

Víte, že sny nám mohou ukazovat řešení?! Vynálezce šicího stroje Elias Howe pořád nemohl přijít na to, jak udělat na stroji jehlu, aby správně šila. Pak se mu zdál sen o domorodcích, kteří ho chytili a vařili ve velkém hrnci zaživa. Přitom do něj píchali krátkými oštěpy – které měly otvor jako dnes jehla u šicího stroje. ;-)

Pokračovat ve čtení →

Sny pro bdělý život

Rozhovor se snovou koučkou Jane Teresou Anderson o tom, jak nám interpretace našich snů pomáhá porozumět našim vědomým a nevědomým přesvědčením, což nám zase pomáhá porozumět tomu, proč v životě děláme taková nebo jiná rozhodnutí, která pak následně utvářejí náš život.

Pokračovat ve čtení →

Proč jsou ženy unavené (díl II. – neviditelní žrouti energie)

Jste někdy zničehonic unavení a nevíte proč? Nebo jste dlouhodobě unavení a taky nevíte proč? Možná to způsobují neviditelní žrouti vaší energie. Odhalte je!

Pokračovat ve čtení →

Zuzana Ondrisová – Mou vášní je obličejová jóga

Dnešní díl Cest vášně je o tom, jak se někam přestěhujete a pak vám to nedá, abyste nezačali vymýšlet, co by se dalo ve vaší obci zlepšit a komu jak pomoci, a taky o tom, jak vypadat krásně i bez plastického chirurga.

Pokračovat ve čtení →

Zuzana Koščová: Něco pro matky supermatky

Ako sa to hovorí v lietadle? Nasaďte kyslíkovú masku najprv sebe, až potom pomôžte svojim blízkym. Takto to funguje. Človek, ktorý je šťastný a vyrovnaný, lebo pozná svoju hodnotu a vie si na seba vyhradiť čas, oveľa ľahšie a prirodzenejšie robí šťastným aj svoje okolie.

Pokračovat ve čtení →

Stránka 1 z 15