POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

Proč jsou ženy unavené (díl II. – neviditelní žrouti energie)

Jste někdy zničehonic unavení a nevíte proč? Nebo jste dlouhodobě unavení a taky nevíte proč? Možná to způsobují neviditelní žrouti vaší energie. Odhalte je!

Pokračovat ve čtení →

Zuzana Ondrisová – Mou vášní je obličejová jóga

Dnešní díl Cest vášně je o tom, jak se někam přestěhujete a pak vám to nedá, abyste nezačali vymýšlet, co by se dalo ve vaší obci zlepšit a komu jak pomoci, a taky o tom, jak vypadat krásně i bez plastického chirurga.

Pokračovat ve čtení →

Zuzana Koščová: Něco pro matky supermatky

Ako sa to hovorí v lietadle? Nasaďte kyslíkovú masku najprv sebe, až potom pomôžte svojim blízkym. Takto to funguje. Človek, ktorý je šťastný a vyrovnaný, lebo pozná svoju hodnotu a vie si na seba vyhradiť čas, oveľa ľahšie a prirodzenejšie robí šťastným aj svoje okolie.

Pokračovat ve čtení →

Proč jsou ženy unavené (díl I. – neviditelná práce)

Proč jsou ženy unavené? Protože dlouhodobě vypínají svůj vnitřní tělesný kompas, který je na přicházející únavu upozorní vždycky včas, a dávají přílišné slovo přesvědčení, že práce, která není vidět, vlastně není žádná práce.

Pokračovat ve čtení →

Když mně se ale nic nezdá :((

Pokud se vám sny nezdají, jen to jen pocit, a nikoli realita. Schopnost pamatovat si sny si člověk může vycvičit jako jakoukoli jinou schopnost, třeba schopnost péct buchty, pečovat o zahradu, umět anglicky, řídit auto nebo jezdit na lyžích…

Pokračovat ve čtení →

Buďte negativní!

Pokud k něčemu cítíme negativní emoci, je to často o tom, že to opravdu máme změnit. Negativní emoce je vlastně taková naše kontrolka, která říká, že je něco v nepořádku a my se k tomu máme nějak postavit.

Pokračovat ve čtení →

Jak jsem dala svůj první půlmaraton za dva devět

Teď jsou ty čtyři ráno, já ležím v posteli a bužíruju, žvýkám s velkou chutí vepřový řízek, co mi zbyl od včerejšího oběda a mám energie, že bych ji mohla dodávat do Temelína. Já to dala. Já to dala!!!

Pokračovat ve čtení →

Taky vám ve snu usekli hlavu?

Ačkoli se jí ten sen zdál před několika měsíci, když mi ho vyprávěla, ještě se třásla. A nebylo divu. Její sen nebyl příjemný ani trochu. Zdálo se jí totiž, že jí někdo chtěl useknout hlavu.

Pokračovat ve čtení →

Štepánka Čápová: 12 důvodů, proč si dát bacha na cukr

Štěpánka Čápová říká: “Na cukr je fakt třeba si dát bacha… Není třeba ale smutnit, že už si nikdy nesmlsnete. Také si ráda smlsnu a spousta dobrot se dá udělat i bez hřešení. Nevěříte? Mrkněte.”

Pokračovat ve čtení →

Mají muži taky fáze?

Všimli jste si také toho tak častého faktu, že když vyrazíte na dovolenou, po pár dnech muži dostanou rýmu a kašlíček a ženy začnou menstruovat? O čem to asi svědčí?

Pokračovat ve čtení →

Tomas van Zavrel – Mou vášní je Ježíš

Z bonvivána knězem…Tak by se dala stručně popsat životní cesta římskokatolického faráře Tomase van Zavrela. Se svými rodiči emigroval do Holandska, vystudoval práva a po revoluci se vrátil do Čech, kde úspěšně podnikal. Něco mu ale chybělo, a tak to začal hledat a našel… Ovšem ani v povolání kněze nezapře své podnikatelské schopnosti a šoumenské sklony. :-)

Pokračovat ve čtení →

Čím více chyb, tím lépe!

Jakmile se v první třídě zapíšete jedničkami, najednou je velký problém, když přinesete domů dvojku, nebo nedej bože ještě horší známku. A všem je úplně jedno, že jste zrovna neměli svůj den, paní učitelka byla nejspíš v PM fázi.

Pokračovat ve čtení →

Stránka 1 z 15