POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

Taky vám ve snu usekli hlavu?

Ačkoli se jí ten sen zdál před několika měsíci, když mi ho vyprávěla, ještě se třásla. A nebylo divu. Její sen nebyl příjemný ani trochu. Zdálo se jí totiž, že jí někdo chtěl useknout hlavu.

Pokračovat ve čtení →

12 důvodů, proč si dát bacha na cukr

Štěpánka Čápová říká: “Na cukr je fakt třeba si dát bacha… Není třeba ale smutnit, že už si nikdy nesmlsnete. Také si ráda smlsnu a spousta dobrot se dá udělat i bez hřešení. Nevěříte? Mrkněte.”

Pokračovat ve čtení →

Mají muži taky fáze?

Všimli jste si také toho tak častého faktu, že když vyrazíte na dovolenou, po pár dnech muži dostanou rýmu a kašlíček a ženy začnou menstruovat? O čem to asi svědčí?

Pokračovat ve čtení →

Tomas van Zavrel – Mou vášní je Ježíš

Z bonvivána knězem…Tak by se dala stručně popsat životní cesta římskokatolického faráře Tomase van Zavrela. Se svými rodiči emigroval do Holandska, vystudoval práva a po revoluci se vrátil do Čech, kde úspěšně podnikal. Něco mu ale chybělo, a tak to začal hledat a našel… Ovšem ani v povolání kněze nezapře své podnikatelské schopnosti a šoumenské sklony. :-)

Pokračovat ve čtení →

Čím více chyb, tím lépe!

Jakmile se v první třídě zapíšete jedničkami, najednou je velký problém, když přinesete domů dvojku, nebo nedej bože ještě horší známku. A všem je úplně jedno, že jste zrovna neměli svůj den, paní učitelka byla nejspíš v PM fázi.

Pokračovat ve čtení →

Housenka ve snu – fuj nebo skvělý? :-)

Možná taky patříte mezi lidi, kteří když náhodou začnou na veřejnosti vyprávět svůj sen z minulé noci, okolí si začne klepat na hlavu a zmiňovat jméno doktora Chocholouška. A co když se vám zdá o housenkách?

Pokračovat ve čtení →

Chráněno: Cyklické náramky: praktická a magická ženská krása

Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.

Rozhovor s Alianou Clarté aneb kapitola z dějin Cyklické ženy®

Vždycky jsem byla unešená z barev, tvarů a obrazů vůbec. Jenže jsem si myslela, že je k malování třeba umět malovat a kreslit realisticky, což jsem neuměla. Tak jsem jen chodila kolem papírnictví a uslintávala při pohledu na pastelky a sady barev. Až jednou mi něco řeklo poměrně jasně a rozhodně: „Kup si to a maluj!“

Pokračovat ve čtení →

Jitka Čejková: Muž u porodu. Výmysl moderní doby?

A jaká je dnešní situace, jak to zažívám u svých klientů? Žena se velmi hezky připravuje, ladí a s ní často i její partner. Těhotenství, porod i výchova dítěte jsou jejich společným dílem.

Pokračovat ve čtení →

Andrea Grigerová – Mou vášní jsou fonty!

Další letošní díl Cest vášně! Tentokrát se ženou, která se mrkne na váš web nebo na vaši prezentaci a hned o vás všechno ví… Andrea Grigerová a její psychologie fontů…

Pokračovat ve čtení →

Když muže a ženu spojuje stejný záměr

Když muž zní stejně jako jeho žena a když jejich láska nemizí a neumírá, protože je spojuje stejný životní záměr: nejen tu přežít, ale ještě si to naplno užít, protože tenhle život na Zemi máme rozhodně jen jeden.

Pokračovat ve čtení →

Zdá se mi o mém bývalém

Jakou roli ve vašem snu hrají ostatní lidé? Žádnou! Jsou pro vás zrcadlem. Protože jakákoli osoba ve vašem snu, jste jednoduše a prostě vy sami.

Pokračovat ve čtení →

Stránka 1 z 14