Proč fakt chcete do kurzu Vychytávky pro život 1;-)

text © 2024 Dana-Sofie Šlancarová / foto © archiv Cyklické ženy, s.r.o., a pixabay

Dostala jsem před pár dny tuto otázku:

„Ahoj Sofi, chci se zeptat tvůj online kurz Vychytávky pro život 1, jestli mě někam posune. Co se týká kvantování nebo zhmotňování, už mám dost načteno a prošla jsem i nějakými kurzy, znám práci Joea Dispenzy, na kterého hodně odkazuješ. Myslíš, že i přesto pro mě tento tvůj kurz vhodný? Co je tam navíc než v knihách nebo v jiných kurzech?“


online kurz Vychytávky pro život

Ano, to mi dává smysl!


A tohle je moje odpověď:

1) I já jsem prošla mnoha kurzy a přečetla jsem mnoho knih. Ale když mě něco zaujme, klidně si koupím další knihu nebo další kurz, přestože už třeba většinu věcí z nich znám. Protože se často stane, že i když slyším zdánlivě ty stejné věci, někam jsem se v mezičase posunula, a teď za nimi vnímám něco úplně jiného. Slyším „stejné“ věci, které mi ale zapadnou úplně nově. Dojde mi něco, co mě doposud nenapadlo. V každém kurzu nebo knize tak najdu nějaké střípky do mé skládačky, které mi doposud chyběly.

Ano, je pravda, že do tohoto typu kurzů či knih si nechodím pro zcela nové věci, ale právě spíš pro ty střípky. Kdyby šla do kurzu FIMO technik nebo zahradničení nebo hry na housle, tam bude pro mne nových věcí a úplně neznámých věcí víc. Ale i když tady je jich míň, ty nové kousky puzzle do mé už stávající skládačky jsou neméně cenné. Ba možná mnohem víc!

Představte si to sami: Když skládáte skládačku a všechno kolem už máte, ale ten jeden poslední kousek chybí – a vy ho najednou najdete. Vaše radost je veliká!

Poslední střípky do skládačky jsou většinou ty nejcennější.

2) Bod dva navazuje na ten předchozí. Vesmír nám nedal žádný limit, kam až můžeme se svým poznáním manifestace, osobního rozvoje nebo spirituality jít. Čím dál se posouváte, tím víc zjišťujete, jak ohromné (doslova a do písmene nekonečné) tohle pole (Pole) je a co všechno je možné objevovat.

Takže jak už jsem říkala: Stejná informace, kterou už jste slyšeli několikrát mnohokrát, vám najednou může docvaknout úplně jinak a bude to ten chybějící kousek puzzle.

S objevováním nových možností osobního rozvoje nikdy neskončíte…

3) Určitě si pamatujete ze školy, že každý učitel má svůj jedinečný způsob výkladu – a od někoho to pochopíte a od jiného ne. Můj syn měl špatné známky z češtiny jenom proto, že měli nudnou učitelku. Teď mají super úču – a on má jedničky a dokonce se poctivě bifluje na každou písemku z literatury a čte ty knihy samotné, nejen jejich synopse na internetu.

Netvrdím, že je to chyba daného učitele. Spíš je to tak, že každý jsme jiný a každému vyhovuje jiný způsob výkladu. Někdo se rád učí tak, že věci slyší. Jiný si je musí zapsat, vypsat, podtrhat… A někdo jiný se je bude memorovat za chůze – anebo se bude věnovat něčemu, co rovnou vyžaduje pohyb, ohmatávání si rukama nebo i celým tělem.

Spousta „učitelů“ je navíc tak vysoko, daleko, hluboko ve svém oboru, že jsou sice špičkami, ale pro běžného člověka jsou jejich znalosti nesrozumitelné.

Každému z nás vyhovuje jiný typ učitele a učení…

No a já vím, že to je právě jeden z mých darů: Vzít věci, které jsou komplexní, sofistikované, složité a možná i pro někoho „ezoterické“ – a vyložit je jednoduše, prakticky, logicky a pragmaticky a tak nějak „při zemi“: aby je pochopila vaše 80letá babička i vaše 4leté dítě.

A tohle je jedna z věcí, kterou jsem se do kurzu snažila dát. Že je fakt praktický. Žádné mlácení zhmotňovací slámy, ale jedna praktická a funkční technika za druhou, které můžete dělat rukama, nohama, celým tělem;-))


online kurz Vychytávky pro život

Chci vědět víc…


4) Když budu osobní, tak Joe Dispenza je chlap. Já ho zbožňuju, moc fandím jeho práci, doporučuju ho, kudy chodím, byla jsem osobně na jeho týdenním kurzu v Londýně, dělala jsem několik let průvodce v českých verzích jeho online kurzů – nicméně mám k němu pár výhrad, které vycházejí čistě z toho, že on je chlap a já jsem žena.

A muži milují tlak, výkon, disciplínu, odříkání. Takže vstávat ve 4 ráno je pro ně důkazem toho, že to dělají dobře. My ženy ovšem takové odříkání zažíváme v každodenním životě, zejména když máme děti. Vstáváme nejenom ve 4, ale o půlnoci, ve dvě – a v šest zas, protože dítě se chce kojit, rostou mu zoubky nebo má rýmu a špatně se mu dýchá…

My ženy potřebujeme ve své spirituální praxi taky důslednost, ale odříkání až tak moc ne. A proto je můj kurz velmi laskavý a do ničeho vás netlačí. Netlačí vás, ale důsledně vás vede. Mám ho postaven tak, abyste všechno, co se naučíte, postupně rozvíjeli a ukládali si do paměti a jako nové návyky. Takže právě v tom je jeho síla: že může váš život postupně, nenásilně a laskavě opravdu změnit.

Mužům funguje tlak. Nám ženám pohoda a klid…

5) Jak jsem psala, prošla jsem mnoha kurzy a přečetla mnoho knih. Nicméně většinou šlo o velmi teoretické věci a já se jen pracně dostávala k tomu, jak z toho vydestilovat něco, co bych si odnesla do každodenního života, aby mi to fungovalo, aby mi to zhmotňovalo, aby mi to měnilo život.

No a právě proto, že mi tohle všechno v těch kurzech a knihách chybělo, udělala jsem svoje Vychytávky, které jsou fakt plné praktických tipů, rad a technik.

Většina účastníků dělá některé z těchto technik každý den, od té doby, co se je v kurzu naučili, protože jim skvěle fungují. I když jim na začátku nevěřili, i když je třeba znali a dřív jim tyhle metody nefungovaly…

Píšou mi třeba tohle:

„Další šok přišel, když jsem zjistila, že hodně času budeš věnovat metodě EFT. To jsem byla teda hodně vytočená. Asi před dvěma měsíci jsem totiž navštívila jednu terapeutku, která s tou metodou pracuje. Hodně mi vadí hluk už asi rok a nešlo mi se s tím nějak vypořádat, tak jsem zkusila někoho nového. Byla mi ta její péče hodně nepříjemná. Několik dní jsem se po terapii dávala dohromady. Měla jsem pocit, že mám kráter v hlavě.

Prošla jsem už hodně kurzů a technik a tahle byla nejhorší. Takže asi pochopíš můj odpor. Ale zase mě něco zastavilo, že to teda nějak projdu, nebo zkusím, nebo že prostě využiju jiné metody z tvého kurzu. No! Světe div se. Zkoukla jsem video a řekla jsem si, že mým meridiánům jistě nebude vadit, když do nich nebudu ťukat, ale budu je hladit. Wow. Líbilo se jim to. Jen ten vršek hlavy je pořád citlivější. Už ani nevím, co jsem zpracovávala jako první, ale přišlo hodně slz a pak úleva. Takže tuto metodu teď používám hodně často.

Taky jsem ji chtěla použít na svou rodinu, ale mamku to taky nezaujalo, stejně jako tvoji. Jednou ale přijela moje 20letá dcera z Prahy úplně vytočená z nějakých lidí z vlaku. Tak jí nadšeně říkám, že mám skvělou metodu a jestli jí chce zkusit. :-) Je zvyklá, že na ní dělám pokusy s tím, co objevím. Tak si krásná dvacetiletá holka sedla v obýváku na gauč… dredařka v krajkovém spodním prádle… a začala ťukat tu svoji nasranost ven. Občas jsem ji pomohla, ale jinak si mlela svoje věty, jak jí přicházely na jazyk. U některých jsem fakt smíchy brečela, u některých vylezla i naštvanost na mě jako matku. Ale zvládly jsme to a ulevilo se jí. :-))“

(Galina)


online kurz Vychytávky pro život

Jdu se na to podívat!


Když to tedy shrnu:

 • Můj kurz je maximálně praktický.
 • Jde krok za krokem, abyste si všechno mohli opravdu dobře osvojit. Nechybějí ani „domácí úkoly“, které účastníky velmi baví a velmi je oceňují.
 • Dává dohromady věci, které jsem já sama pro sebe objevila jako funkční – a které nikde jinde takto popsané nenajdete. (A není to jenom o Joeovi Dispenzovi, je tam toho mnohem mnohem víc.)
 • Snažím se všechno vysvětlovat velmi jednoduše, srozumitelně, logicky a prakticky (a jak mi píšou účastníci, tak se mi to i daří).
 • Je hodně zaměřen na ženy, protože jako cyklická žena vím, že se proměňuje i to, jak moc se nám chce během měsíce se učit něco nového, napojovat na svou Duši a na Vesmír… Je tam celá jedna lekce jen o tom, jak se mění naše meditační a manifestační schopnosti podle fáze našeho cyklu. Protože když tohle hacknete jako žena, tak pak už je pro vás všechno fakt jednoduché.
 • S technikami a metodami, které vás v kurzu učím, mám neuvěřitelné výsledky – jak u sebe, tak u druhých:

„Ovšem za mě naprosto nej tvůj přístup a vysvětlení k meditacím a k EFT. To jsem znala už roky, ale neuměla jsem ho uchopit tak, aby mi fungovalo. A ono je to přitom tak snadné. Jen jsem to potřebovala jinak vysvětlit. Takže, kdybych měla vybrat 2 věci (vybrat jen jednu je fakt nemožné), tak je to „ťukací meditace na posunutí horního limitu“ a „zhmotňovací meditace“. Ťukací jsem využila zrovna dnes dopoledne, kdy mi naskočila myšlenka, že přece zas až tolik dařit se nemůže, a že se určitě musí něco zas pokazit. No, a klapl i další úspěch. Moc děkuju za tvoji práci a těším se, s čím dalším přijdeš příště.“ (Monika Bakešová, advokátka, monikabakesova.cz)

 • V kurzu jsem přítomna osobně a můžete mi kdykoli psát s jakýmkoli dotazem, a to buď na mail nebo do členské sekce. Joe do členských sekcí svých kurzů nechodí;-)))
 • Snažím se být laskavá a netlačit (protože my ženy to tak moc moc potřebujeme, nejvíc totiž tlačíme na sebe my samy!!!), ale zároveň vás podporuju a držím v pravidelnosti každodenními maily.
 • V kurzu jsou primárně videa, ale když je nestíháte sledovat, najdete pod každým videem i přepis, takže si ho můžete přečíst (pokud čtete rychleji, třeba jako já) – anebo ideálně pracovat s oběma formami. Pro kinestetické typy je tam spousta praktických technik.
 • V kurzu už je i spousta zodpovězených dotazů v členské sekci, takže můžete čerpat i z dotazů nebo naopak zkušeností svých „služebně starších“ kolegů.
 • No a hlavně: Já jsem velmi zaneprázdněná. Nemám ráda dlouhá videa a dlouhé úkoly a dlouhé kurzy. Proto jsou videa opravdu krátká, maximálně 20 minut. Úkoly jsou doslova na pár minut – ale udrží vás v běhu. A kurz trvá pouhých 33 dní – tedy tak akorát na to, aby se ty techniky staly vaším novým návykem.
 • A taky: Já miluju příběhy. Takže jich tam je spousta. A jak mi dávají účastníci zpětnou vazbu, z těchto příběhů se toho často dozví a naučí nejvíc. (Já to mám stejně: lepší jeden krátký dobrý příběh než tuna teorie.)

Těším se tedy na vás uvnitř kurzu!

Vstoupit do kurzu!


Hackněte i vy svůj svůj život a ovládejte svou mysl a podvědomí tak,
abyste si dokázali zhmotnit, cokoli chcete,

protože jste konečně pochopili, kde jste dřív dělali chybu!

Zbavte se s lehkostí a jednou provždy toho, co vás blokuje,
abyste se stali pány (a dámami;-) svého času, své energie
a byli konečně naplno sami sebou!

Překonejte všechny argumenty své racionální, analytické mysli,
která vám tvrdí, že zázraky nejsou možné a vaše sny jsou nerealistické,
a díky mým jednoduchým a funkčním metodám
si začněte své touhy zhmotňovat doslova do druhého dne!

Vstupte do kurzu
Vychytávky pro život: Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život
(a proč vám to dřív nefungovalo)!

Je to 33denní výživný, osvědčený a fungující kurz z mé autorské dílny, který vás naučí ovládat vaši mysl a přitahovat si to, po čem toužíte, (a nikoli to, co nechcete), aniž byste tomu museli věnovat víc než 20 minut denně!

online kurz Vychytávky pro život

Dozvíte se, jaké jsou ještě další ingredience úspěšného zhmotňování – a co vám v kurzech a knihách o zákonu přitažlivosti neřekli nebo zatajili!

Tento kurz vás naučí všechno podstatné, co musíte udělat, abyste si svá přání konečně zhmotnili, a ukáže vám, proč vám to dřív nefungovalo.

A pozor, kurz není vůbec ezo: všechno je logické, racionální a velmi praktické!

Co se změní ve vašem životě za 33 dní kurzu:

 • Prožijete na své vlastní kůži, že jste to vy, kdo může váš život 100% ovlivnit, ať už myšlenkami nebo přístupem, nikdo jiný – a najdete v tomto vědomí velkou úlevu a inspiraci.
 • Otevřou se vám nové obzory a změní se způsoby toho, jak přemýšlíte – a právě díky tomu se začne měnit váš život.
 • Naučíte se nové techniky zhmotňování a vizualizace, které vám budou konečně fungovat.
 • Objevíte (fungující!) zkratky, jak se dostat k naplnění svých snů.
 • Dozvíte se, jak propojovat svou vědomou i podvědomou mysl, tělo a duši, ratio a spiritualitu.
 • Budete se celou dobu učit tak, že ani nebudete vědět, že se něco učíte, protože vás to bude bavit.
 • Kurz vám dodá vnitřní sílu a energii – skrze své pozitivní ladění, skrze techniky a metody, které se v něm budete učit, skrze pozitivní reálné příběhy a taky díky podpoře skupiny.
 • Získáte sebe-důvěru a sebe-jistotu.
 • Budete mnohem lépe schopni řešit situace, které se vám dřív zdály neřešitelné.
 • Bude vám mnohem jasnější, kým doopravdy jste, a přijmete se takoví, jací jste, což vám dodá sílu.
 • Pochopíte mnohem líp i druhé lidi a přestanete jim vyčítat jejich chyby.

Kurz je teď v narozkové akci
za cenu o 49 % výhodnější
(a lze ho pořídit i na splátky)!

Neváhejte, tato cena platí jen do 25. 6. 2024!

online kurz Vychytávky pro život

Jdu si o kurzu přečíst víc a hned si ho objednat!

 

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A TVOŘTE SVŮJ ŽIVOT! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje