Začal/a jsem na sobě pracovat, ale je mi hůř – proč?! (část IV.)

text © 2022 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

V článcích „Začal/a jsem na sobě pracovat, ale je mi hůř – proč?!“ (část I., část II. a část III.) jsem vám psala několik odpovědí na dotaz, který se mi v mailech od vás opakuje velmi často:  Začal/a jsem na sobě pracovat, začal/a jsem meditovat, dělám to poctivě každý den, ale místo toho, abych se cítil/a líp, cítím se hůř. Proč to tak je? Dělám něco špatně? Funguje to vůbec?

A moje odpověď byla, že neděláte nic špatně, ba  je to důkaz, že to děláte dobře a že to funguje.

Proč se ale něco takového děje? Tady je  čtvrtý z důvodů:

Ve skutečnosti vám není špatně. Vaše tělo jenom integruje a ukotvuje ony vyšší energie, které jste zažívali, když jste se cítili fakt skvěle.

Jste – jak říká moje oblíbená Dr. Sue Morter – jako medúza, která se taky pohybuje tak, že se sice nejdřív roztáhne a expanduje, ale aby se mohla posunout dál, musí se stáhnout. Není expanze bez kontrakce…

Pusťte si tohle krátké video, které vám to všechno objasní!

 
 

A pokud cítíte, že chcete vědět víc a že byste na této cestě potřebovali detailnějšího a současně laskavého průvodce, který vás provede všemi úskalími osobního rozvoje, srdečně vás zvu do svého online kurzu názvem Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo). 

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A POSUNUJTE SE DÁL JAKO MEDŮZA!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje