Vychytávky pro život: Odpovědi na vaše zhmotňovací dotazy

video © 2022 Dana-Sofie Šlancarová

Tento webinář zodpovídá dotazy, které jste mi posílali jak ke kurzu „Vychytávky pro život 1: Jak si zhmotnit svůj vysněný život“, tak k 5denní zhmotňovací výzvě zdarma, a je plný dalších zhmotňovacích tipů a triků a taky vám přináší několik speciálních bonusů!

Dozvíte se v něm například:

  • Jak souvisí cykličnost s tématem zhmotňování.
  • Jak můžete odblokovat svůj vnitřní kritický hlas, že vaše přání se přece nemůžou plnit.
  • Jak si můžete efektivně přát.
  • Jak můžete své myšlenky izolovat od strachu.
  • Jak na svých přáních nelpět, protože tak si je blokujete.
  • Proč když se vám něco podaří, přijde něco, co vás zase sundá dolů.
  • Jak to konkrétně dělat, když vám říkám, abyste si představili, že Vesmír je váš parťák.
  • Co dělat, když vás vaši nejbližší nepodporují v cestě osobního růstu.
  • A mnoho dalšího.

Pusťte si ho určitě až do konce, ať nepřijdete o speciální bonusy!

 

 

Odkazy z webináře:

1) SPECIÁLNÍ NABÍDKA A 30% SLEVA NA KURZ: Na stránku kurzu se speciálními bonusy a kamarádskou cenou se prokliknete tudy.

 

Neváhejte a ušetřete 9 919 Kč!
Objednávejte zde.

BONUS Č. 1: Na začátku mého firemního podnikání stála audiokniha Vědomý business, která mě uvedla na cestu spirituality v podnikání a ukázala mi, jak mám přejít z nastavení vnitřní oběti do vnitřního tvůrce a změnila tak navždy můj život. Tuto audioknihu tedy dostanete jako bonus, když se právě teď přihlásíte do mého kurzu Vychytávky pro život 1.

BONUS Č. 2: Dalším krokem víry na mé podnikatelské cestě bylo sebrat svého sedmiletého syna, vybrat všechny úspory a odletět na Bali na podnikatelský kurz s Rogerem Hamiltonem, autorem Dynamiky bohatství. O této cestě a o tom, co jsem tam zažívala a jak se postupně měnilo moje mentální nastavení, jsem napsala svou první knihu, Balijský deník Cyklické ženy. Tuto knihu už není možné koupit, ale vy ji opět dostanete zdarma k tomuto kurzu. Je krom jiného plná i spousty praktických osobně-rozvojových úkolů a její čtenáři na ni velmi nadšeně reagují.

Keď som Balijský denník čítala prvýkrát, tak mi hodinová cesta električkou trvala asi 15 minút. Nebola som v urychlovači času, len som zažívala totálny stav vnorenia a zabudnutia na okolie… Najviac ma dostalo, ako napriek tomu, že si to zažívala na Bali, sú tie „vhledy“ a „úkoly“, akoby si mi ich vytiahla z hlavy. A to sa o tom s nikým nerozprávam. Je to kniha, ktorú som nenapísala, ale chcela napísať.

BONUS Č. 3: Za třetí vám pošlu také odkaz na ťukací video, které jsem zmínila v průběhu webináře, které jsem natáčela jako speciální bonus pro Blanku Vun Kannon a které vám pomůže přestat si dávat vinu za to, co ještě není hotovo, co jste nestihli, co vám uniká. Funguje!

A HLAVNÍ BONUS Č. 4: Mě osobně se vždycky osvědčilo mít v těchto kurzech parťáka, tedy lidského parťáka, se kterým jsme se vzájemně podporovali, drželi se na cestě, říkali si, co nám jde a co nám nejde. A proto tu mám nabídku kamarádské ceny: Přihlásíte se dva, ale zaplatíte celkově o 30 % nižší cenu.


Bližší informace najdete zde.

 

2) Jestli jste neprošli zhmotňovací výzvou, tady je link.

3) Videonávod, jak si zhmotnit 500k během 30 dní, najdete tady.

4) Naučte se EFT/ťukání/tapping podle tohoto videa o mé nejmilovanější metodě na všechno.

5) Přečtěte si taky článek s názvem “3 věty, které vám změní život“.

6) Kontakt na mne: sofie@cyklickazena.cz


Hlásím se do kurzu!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A V HOJNOSTI! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje