Jedna osvědčená metoda, která uleví vašemu tělu i duši

text a video © 2020 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © thetappingsolution.com

Hledáte jednoduchou techniku, která vám pomůže jak třeba od bolesti hlavy, tak s chronickou bolestí kolene, nebo dokonce i se zakořeněnými přesvědčeními a zlozvyky, které už nechcete mít, protože vám doslova ruinují život? Anebo taky s akutním stresem a úzkostí?

Pak právě zde je na ni návod!

Vyzkoušejte si navíc ihned přímo při sledování dvě praktická cvičení: V prvním překonáte svůj strach, že se nikdy nebudete schopni zbavit svých starých myšlenek a minulosti, a proto se vám nikdy nezhmotní vaše vysněná budoucnost, a to druhé vám pomůže zatočit s přesvědčením, že „musíte“…

Pojďte se i vy přesvědčit, proč si tuto techniku zamilovaly miliony lidí na světě a nedají na ni dopustit a používají ji každý den!

 

 

Jednotlivé body najdete na tomto obrázku, který je převzat ze stránky projektu The Tapping Solution, který vám vřele doporučuji!


A pokud se chcete dozvědět ještě víc, pořiďte si knihu Nicka Ortnera Poklepávání – Cestou EFT k úlevě od bolesti, kterou si můžete prolistovat u nás na e-shopu!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A ŤUKEJTE SI NA HLAVU! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje