V téhle energii to nemá cenu řešit…

text © 2022 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

(Tohle je další z mých tipů a triků, které vám pomůžou hacknout si váš život a změnit ho jednou provždy k lepšímu, ať už jde o cokoli, co v něm chcete mít. Předchozí články najdete zde: Jde vám opravdu o prachy – nebo o něco jiného?  a zde: Jak si přitáhnout něco, o čem nevím, jak to vypadá…  a taky zde: 3 věty, které vám změní život).

V tomto článku vám chci vysvětlit další z principů zhmotňování vašeho vysněného života, který ovšem – podobně jako jiné zhmotňovací principy – většinou odporuje naší běžné logice. Nebo přesněji řečeno: naší naučené logice.

Kdybych měla popsat jednu z nejdůležitějších věcí, kterou jsem se naučila díky zkoumání ženské cykličnosti a která mi neskutečně změnila život k jednoduššímu a lepšímu, bude to to, že jsem se naučila dělat věci ve chvíli, kdy na ně mám tu správnou fázi. A přesně tento princip funguje i při zhmotňování: dělat věci tehdy, když na ně mám tu správnou náladu, když jsem v té správné energii.

Dělat věci v té správné fázi měsíce
se ženám opravdu vyplatí, ve všech ohledech!

Jenže – už odmalička, už od školky nám říkali (a to zejména holčičkám, ale nejen): Podívej, mně se taky nechce, ale udělat se to musí. Jak by ten svět vypadal, kdyby si všichni dělali to, co chtějí a kdy chtějí? Takhle to prostě nefunguje. Věci musejí mít nějaký řád, a ty se tomu řádu přizpůsob.

A tak jsme se přizpůsobili. Větší rebelové krapet míň, ale na ty to většinou taky dolehlo o něco později v životě (většinou záhy poté, co se sami stali rodiči) – a hodné holčičky a hodní chlapečkové se přizpůsobili na 90–100 % velmi záhy.

Jenže podruhé – když ti rebelové i ti hodní dospěli, narazili na to, že svět nefunguje tak, jak by si představovali. Že nad svým životem vlastně nemají moc. Že vůbec nežijou to, co si představovali v dětství a v době dospívání: Jak změní svět. Jak budou šťastní. Jak budou dělat to, co je naplňuje. Jak budou žít ve vztazích, které jsou láskyplné a dávají jim smysl. Všechno je najednou jinak… (A moc trefně podáno jsem to viděla zrovna nedávno v Hartlově filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel).

A proč? Ta odpověď je, že nejsme sami sebou a neděláme to, co bychom měli. Teda: my většinou děláme to, co bychom měli – ale ne podle sebe, ale podle jiných, a v časech, které nám diktuje někdo jiný (třeba marketing a reklama).

Když to třeba převedu do ženské cykličnosti, tak většina žen se v čase své menstruace, která by měla být odpočinkovou dobou měsíce, snaží makat a být výkonné stejně jako v dynamické fáze, kdy máme energie nejvíc. Co se pak stane? V menstruační fázi jim to stejně nejde a v dynamické jim ta energie pak chybí, protože si neodpočinuly. A pokud to tak dělají dlouhé měsíce a dlouhá leta, přihlásí se o slovo premenstruační syndrom, bolestivá menstruace, silná menstruace, stavy vyhoření nebo deprese a podobně.

Čas menstruace je čas odpočinku,
jinak se to záhy podepíše na zdraví i psychické pohodě ženy!

A tak těm ženám už leta říkám: Ano, říkali vám, že máte být výkonné každý den v měsíci. Ale když budete respektovat svoje měsíční proměny, tak toho uděláte mnohem víc, mnohem rychleji a bude vás to ještě ke všemu mnohem víc bavit. Nemluvě o tom, že vás to nebude energeticky ždímat, ale naopak vás to dobije. A ty, co poslechnou, těm se zlepší i jejich problémy s menstruací a PMS. A já jsem opravdu šťastná a nadšená, že takových žen je víc a víc!

Chci to ale posunout ještě o kus dál: Co kdybychom to takhle dělali, bez ohledu na pohlaví a bez ohledu na fázi. Co kdybychom naslouchali svému vnitřnímu hlasu, když nám jasně říká: Ne, do tohoto se teď nepouštěj, na to není ten správný čas/energie/atmosféra…

Ano, tohle může být skvělá výmluva pro chronické prokrastinátory, ale k těm já teď nemluvím. Já mluvím k těm z vás, kteří naopak na sobě pořád makáte a chcete být nejlepší verzí sama sebe a spíš máte tendenci si říkat, že jste neschopní a pracujete málo a měli byste víc… Já totiž vím, o čem mluvím, protože jsem tam byla taky, jak s tou menstruací, tak třeba v tom, k jakým pracovním výkonům jsem se dokázala donutit – abych pak taky skončila s vyhořením…

Žena na plážiZkusím vám vysvětlit, proč dává logicky a racionálně smysl jít proti běžné naučené společenské logice a snažit se dělat věci ve chvílích, kdy je na ně správná chuť, energie i čas.

Chystám teď pro vás úplně nový kurz Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo), ve kterém to detailně vysvětluju, nicméně ta pointa je v tom, že my máme pro svůj život a pro všechno, co v něm chceme mít a dělat, jednoho skvělého parťáka, a to je Vesmír (Síla, která nás stvořila / Bůh / Kvantové pole atd., název si doplňte podle sebe). No a na tohoto parťáka je 100% spoleh, ale pouze ve chvíli, kdy má od nás jasné zadání.

Vesmír nám plní, co nám na očích vidí –
ale my mu to musíme správně zadat!

A to jasné zadání od nás nedostává v našich slovech: Hele, Vesmíre, já bych jako chtěl hodně peněz. To naše zadání od nás dostává v naší vibraci, která za zmíněnou větou může říkat něco úplně jiného: Hele, Vesmíre, já jsem fakt úplně zoufalý, protože nemám ty peníze a nevím, co mám dělat, nikdy jsem jich hodně neměl nikdy mi nešlo si je vydělat a jsem si poměrně jistý, že se mi to nepovede ani teď, vždyť se podívej, co se děje všude kolem.

No a Vesmír si řekne: Jo, má pravdu. Nikdy je neměl a teď je taky mít nechce, tak já mu dodám, aby jich měl ještě míň. A tak se i stane.

Ale pak se může stát jiná situace: Náš hrdina zrovna dostane přidáno a má dobrou náladu a užívá si ji, a v tu chvíli opravdu vysílá do Vesmíru vibraci hojnosti, a Vesmír to slyší, a tak mu ještě přidá: na chodníku najde stovku a při nákupu zrovna mají slevy.

Žena v lese

A na těchto dvou situacích je krásně vidět, kdy je správná energie něco (peněžního) řešit, a kdy není. Když se cítíme na dně a máme špatnou náladu, rozhodně je špatně cokoli řešit. Když se cítíme dobře a máme dobrou náladu, je ten správný čas se pustit do řešení a do akce.

Takže jako ženám říkám například: Když chcete rychle uklidit celý váš domov anebo něco dokončit, udělejte to v premenstruační fázi, protože to je na tyhle činnosti správný čas – anebo když chcete vyřešit nějaký mezilidský problém, udělejte to ve fázi ovulační, protože ta je na to nejlepší, máte na to skvělé vlastnosti jako je empatie, ochota naslouchat, schopnost hledat win-win řešení… – tak stejně tak vám chci říct, abyste se vždycky dívali na svou náladu a na svou energii, a podle toho se pustili do nějaké činnosti, anebo ji prostě odložili, dokud se vám nálada nezlepší.

Jako odkládáte některé činnosti na příhodnější fázi měsíce,
naučte se odkládat věci do doby, než se vám zlepší nálada.
Vyplatí se to…

Protože když se do ní pustíte ve špatný čas a ve špatné energii, dáváte Vesmíru vibračně falešný signál a budete se strašně dřít a stejně nedosáhnete toho, co chcete. Vesmír nebude váš parťák a bude hrát spíš proti vám, aniž by teda jako chtěl, ale co vy vysíláte, jen to on vám může vracet…

Ještě jinými slovy: než začnete cokoli důležitého i méně důležitého dělat, je nejdůležitější, abyste se cítili co nejlíp. Pak budete vysílat ten správný signál, věci půjdou rychle, Vesmír vám bude hrát do karet svými synchronicitami a váš život se změní k lepšímu. Věci se budou dařit, hojnost u vás bude mít otevřené dveře, stejně jako láska a plné zdraví.

Zkuste tedy jako domácí úkol dneska udělat jednu malou věc v čas, kdy na ni budete mít chuť a náladu. A pozorujte, co to udělá a jak se budete cítit a jaké budete mít výsledky. A zítra zase. A pozítří zase… Výsledky garantuju. Vyzkoušeno na lidech…

 


Jak fungují afirmace vám?
Chcete se dozvědět ještě víc, než ví Helena?

Mrkněte se na stránku kurzu
Vychytávky pro život: Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život
(a proč vám to dřív nefungovalo)!

Čerstvá novinka z mé autorské dílny, ve které jsem zúročila všechny zkušenosti z průvodcování v českých verzích kurzů Joea Dispenzy, a taky ze své praxe!

online kurz Vychytávky pro život

Dozvíte se, jaké jsou ještě další ingredience úspěšného zhmotňování – a co vám v kurzech a knihách o zákonu přitažlivosti neřekli nebo zatajili!

Tento kurz vás naučí všechno podstatné, co musíte udělat, abyste si svá přání konečně zhmotnili, a ukáže vám, proč vám to dřív nefungovalo.

A pozor, kurz není vůbec ezo: všechno je logické, racionální a velmi praktické!

Přejít na stránku kurzu…


 

ŽIJTE (s) CYKLEM I V TÉTO DOBĚ!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje