Stárneme, protože si přestáváme hrát

video © 2021 Dana-Sofie Šlancarová a Michal Barbier / foto © archiv Cyklické ženy, s.r.o.

Jestli vám doposud jméno Michal Barbier nic neříkalo, tak si pusťte následující rozhovor. Michal v něm mluví o tom, jak sám od sebe začal ve svých 12 letech cvičit a postupně se stal dvojnásobným mistrem světa a Evropy a trojnásobným mistrem Slovenska a letos taky mistrem Sibiře v tuhé konkurenci ruských borců…;-)

A já v něm mluvím o tom, jak jsem se s Michalem seznámila a proč mě nadchlo, co dělá, a začala jsem to dělat taky, a co mi to přineslo pro:

  • mé tělo,
  • mou psychiku,
  • mé podnikání,
  • mou sebejistotu a sebevědomí,
  • mou vnitřní pohodu,
  • mou kreativitu,
  • a mnoho jiného.

A společně vás zveme k tomu, abyste se k nám přidali na Movement Camp – a hlavně vysvětlujeme, jestli pro vás camp je nebo není – a že Movement camp teda spíš pro vás je, než není, i když jste si doposud mysleli něco jiného;-))

Pusťte si tuhle krapet netradiční inspiraci a pusťte víc netradičního pohybu do svého života. Za sebe říkám, že to fakt stojí za to!

 

 

Info o campu:

Aktuální termín 8.–11. října 2021.

– Kurz bude 4denní.

– Bude v nádherném prostředí hotelu Maralák na úpatí Beskyd (kousek od Kopřivnice, Frenštátu, Frýdlantu i Ostravy).

– Budeme se od základu věnovat handbalancingu a akrobatickým prvkům (jako je stojka na hlavě, stojka na rukou nebo most apod.), budeme přiměřeně posilovat s vlastním tělem (tomu se říká kalistenika), zlepšovat flexibilitu našich těl skrze strečink a mobilizační cvičení (schopnost využívat plný rozsah pohybu) a taky se možná dostaneme i k parkourovým prvkům.

– Tréninky budou 2–3x denně, nicméně prostor bude i na vycházky, povídání a odpočinek a těšit se můžete rovněž na vyhlášenou kuchyni hotelu Maralák!

Kurz zvládnou i začátečníci ve všech technikách, a stejně tak je vhodný i pro pokročilé, kteří od Michala získají řadu skvělých rad i praktických postupů, jak posunout své dovednosti na zcela nový level.

Víc se o kurzu i o Michalovi dozvíte na této stránce.

Michal Barbier: Movement Camp Dolný Kubín 2020

(Takhle nám loni Miško ukazoval, jak umí lítat a jak se to můžeme naučit i my;-))) Mrkněte se na to na videu!)

 

A pozor, pokud máte zájem si s námi zacvičit, naučit se něco nového a posunout své hranice, hlaste se mi obratem na sofi@dana-sofie.cz, protože míst je celkově jen 15 a rychle mizí!

 

🤸 Jdu to prozkoumat!!🤸

 

Jo a jestli se vám to líbí, ale úplně se na to necítíte, pusťte si aspoň Miškovo strečingové video, které zmiňuju v našem rozhovoru.;-)

 
 

Movement-camp-Michal-Barbier-a-Dana-Sofie-Slancarova
 
Na cvičenou s vámi
se už brzy velmi těší

Dana-Sofi a Michal Barbier

 
 
 
 
 

🤸 Jdu se rovnou přihlásit!!🤸

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A STÁLE SI HREJTE!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje