Movement camp s Michalem Barbierem

8.–11. října 2021
hotel Maralák, Kunčice pod Ondřejníkem, Beskydy


CO JE TO MOVEMENT CAMP?

MOVEMENT CAMP s Michalem Barbierem je 4denní pohybový kurz, který je určen pro lidi, kteří milují pohyb a nebojí se postavit i na hlavu :-) (i když to třeba zatím ještě neumějí a chtějí se to naučit).

Na kurzu se budeme od základu věnovat handbalancingu a akrobatickým prvkům (jako je stojka na hlavě, stojka na rukou nebo most apod.), budeme přiměřeně posilovat s vlastním tělem (tomu se říká kalistenika), zlepšovat flexibilitu našich těl skrze strečink a mobilizační cvičení (schopnost využívat plný rozsah pohybu) a taky se možná dostaneme i k parkourovým prvkům.

Kurz se bude odehrávat v nádherném prostředí hotelu Maralák na samém úpatí beskydských kopců, s výhledy tak krásnými, že se vám bude tajit dech.

Tréninky budou 2–3x denně, nicméně prostor bude i na vycházky, povídání a odpočinek a těšit se můžete rovněž na vyhlášenou kuchyni hotelu Maralák!

Kurz zvládnou i začátečníci ve všech technikách, a stejně tak je vhodný i pro pokročilé, kteří od Michala získají řadu skvělých rad i praktických postupů, jak posunout své dovednosti na zcela nový level.

O Michalovi se více dočtete níže, nicméně: je to třeba mistr světa nebo Evropy ve fitness, skvělý trenér s citem pro své cvičence a jejich možnosti a hlavně super kluk z Liptova, kterého si okamžitě zamilujete. :-)

Kurz se koná od pátku 8. října do pondělí 11. října 2021. Počet účastníků je omezen na 15, aby se nám všem Michal mohl věnovat!


TECHNICKÉ INFORMACE

 

CO: 4denní pohybový kurz zaměřený na handbalancing, kalisteniku, flexibilitu a akrobatické a parkourové prvky

PRO KOHO: kurz je určen pro začátečníky i pokročilé, je nicméně vhodná přiměřená fyzická zdatnost a ochota se stavět na hlavu; tréninky budou probíhat 2–3x denně

S KÝM: s Michalem Barbierem, profesionálním trenérem a několikanásobným mistrem Evropy i světa ve fitness

KDY: 8.–11. října 2021 – tedy od pátku 13:00 do pondělí 16:00, registrace pátek do 12:00

KDE: hotel Maralák, Kunčice pod Ondřejníkem 372, maralak.cz

UBYTOVÁNÍ: pokud přijedete zdaleka, máme domluveno ubytování přímo v hotelu, a není problém se ubytovat i den předem, jen nám dejte vědět, odkdy dokdy ubytování potřebujete

CENA: pro ubytované (3 noci): od 9 800 Kč / 390 eur (4lůžkový pokoj) do 10 300 Kč / 405 eur (2lůžkový pokoj) – tato cena zahrnuje kurzovné, pronájem sálu, luxusní ubytování v hotelu Maralák a polopenzi (obědy v ceně nejsou, ale bude možné si je objednat přímo na místě)

pro neubytované: 5 900 Kč / 235 eur  – tato cena zahrnuje kurzovné a pronájem sálu (obědy je možné si objednat přímo na místě)

PŘIHLÁŠKY: přes Miškovu přihlašovací stránku zde

ZÁLOHA: místo vám zarezervujeme, pokud složíte zálohu ve výši 50 % ceny kurzu; záloha je nevratná, ale lze ji převést na další kurz; v případě vládních covidových omezení se záloha vrací v plné výši.

POČET ÚČASTNÍKŮ: maximální počet účastníků je 15, aby se nám mohli Michal a jeho asistent plně věnovat

AKTUÁLNĚ VOLNÝCH MÍST: 8/15

KONTAKT: Miško: michal.barbier@gmail.com, Sofi: sofi@dana-sofie.cz, +420 776 354 541


ROZHOVOR S MICHALEM přímo o tomto kurzu!


Michal BarbierMichal Barbier se aktivně věnuje pohybu od svých 12 let. Začínal s parkourem a později se dostal k pohybovým disciplínám jako je freerunning, street workout, kalistenika nebo handbalancing. Díky tomu si vybudoval skvělé tělo, vysokou pohyblivost, sílu a flexibilitu a dokáže neuvěřitelné akrobatické prvky.

Po letech vlastního tréninku se rozhodl začít předávat své zkušenosti i dalším lidem a založil Limitless Academy, kde děti a mládež můžou pravidelně trénovat parkour, freerunning a kalisteniku.

Díky svým skvělým pohybovým základům, tvrdému tréninku i osobnímu odhodlání se Michalovi podařilo dosáhnout na nejvyšší příčky ve světě fitness: je dvojnásobným mistrem světa, dvojnásobným mistrem Evropy, trojnásobným mistrem Slovenska a to zdaleka není vše.

Michal Barbier