Líbající se pár

Líbám se s cizím chlapem (ve snu)

text © 2018 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

Co to znamená, když se ve snu líbáte s někým cizím?

Volala mi vyděšená klientka: „Zdálo se mi, že jsem v posteli s cizím chlapem. Nejdřív jsme se líbali – a pak… pak jsem se raději probudila. Ale já jsem zcela spokojená se svým mužem. Fakt. Vůbec nevím, proč by se mi mělo zdát o někom jiném. V sexu nám to klape a jinak taky… Znamená to, že mám nějaké zaječí úmysly, o kterých nevím?“

Odpověděla jsem jí, že její sen bude nejspíš mnohem počestnější a prozaičtější a bude se týkat její práce a že to spolu rozebereme.

Jedna ze základních premis při výkladu snů totiž zní, že všechno ve snu jsme my sami. A ta druhá, že snová etika se nerovná morálce a etice skutečné.

Naše podvědomí totiž s námi komunikuje v symbolech. A protože chce zajistit, aby tato komunikace byla co nejjednoznačnější a nejefektivnější a my to fakt pochopili, předkládá nám symboly jasné a nepřehlédnutelné (i když můžou být někdy docela bizarní).

Jedním z nich je například smrt ve snu. Nezřídka se ve snech stává, že nás může někdo honit a zabít, my můžeme někoho honit a zabít, anebo můžeme vidět, jak je někdo mrtvý nebo jak umřel – a nemusí to znamenat ani zlou předtuchu ani to, že jsme zvrhlí a násilničtí.

Zrovna nedávno jsem poslouchala rozhovor s Michaelem Beckwithem, jedním z předních světových guruů osobního rozvoje. Vyprávěl svůj životní příběh, jak se z drogového dealera stal někým, kdo se proslavil například jako jeden z učitelů vystupujících v dnes už klasickém filmu Tajemství.

Už nějakou dobu se mu zdál sen, ve kterém ho někdo pronásledoval. Michael jim pokaždé uniknul – o vlásek dřív, než ho mohli dostihnout, se probudil. Ale jednoho dne, či spíše jedné noci, se rozhodl, že už utíkat nebude a svým protivníkům se postavil. Zajali ho a vedli na popravu. Michael se domníval, že mu pomůžou kamarádi, kteří tam byli kolem. Ti ho ovšem nechali na holičkách. Michael neměl naději a opravdu v tom snu zemřel, ranou do srdce.

Smrt ve snu může znamenat zrození našeho nového já

Když se probudil, něco bylo jinak. Michael v tom snu totiž doopravdy zemřel. Ale ne fyzicky. Zemřela jen nějaká jeho část, která už mu nesloužila. Která nebyla prospěšná pro jeho život a pro jeho další rozvoj. Zrodil se nový Michael, nebojácný, vědomý si krásy života na Zemi, vědomý si svého poslání a své role zde.

Postupně založil mezinárodní duchovní centrum Agape (to bylo v roce 1986), které funguje dodnes. Účinkoval ve filmu Tajemství a začal se věnovat řadě vzdělávacích i charitativních aktivit. Dnes je jeho jméno symbolem a legendou.

A jeho tehdejší sen byl znamením i okamžikem jeho duchovní proměny. Nešlo o jeho faktickou smrt, ale změnu jeho smýšlení…

Nicméně abychom se vrátili ke snu mé klientky. Podobně jako smrt ve snu je spíše symbolickým znamením konce nějakého našeho aspektu, nějaké části naší osobnosti, stejně tak může být blízký a zejména přímý sexuální kontakt znamením určitého druhu spojení s nějakou zatím opomenutou nebo nedoceněnou částí nás.

Když jsme se s mou klientkou daly do detailního rozboru toho, co byl onen „cizí“ muž zač (jak na to pomocí metody snových osob, to se dozvíte například v mém e-booku Snové krajiny, který si můžete stáhnout zdarma tady, anebo v mém článku s názvem „Zdá se mi o mém bývalém“), došly jsme k tomu, že onen cizí muž je ve skutečnosti kolega z práce jménem Ivan, kterého moje klientka považovala za velmi moudrého, láskyplného a zároveň seriózního.

Sama sebe ovšem považovala, zejména v pracovní oblasti, za nevyrovnanou, netrpělivou a často rušící své slovo. A netýkalo se to ani tak jejího současného povolání, jako spíš nově se rozbíhajícího soukromého podnikání. Měla skvělý podnikatelský plán, který ovšem zatím nedokázala dovést do konce: neustále dávala přednost něčemu jinému, zdánlivě důležitějšímu, jenže pak se za to na sebe zlobila, protože cítila, že nejde za svým životním cílem a snem, že nenaplňuje svůj potenciál.

Tento sen o líbání s moudrým, láskyplným, trpělivým a poctivě pracujícím kolegou jí ukázal, že se v hloubi ní probudil její vnitřní muž, který je stejný jako kolega Ivan: dokáže si jít za svým, ale dělá to se smyslem pro správné načasování – netlačí za každou cenu na pilu, aby se věci hýbaly. Má trpělivost sám se sebou i s tím, že ne všechno jde vždycky zcela podle našich představ. A zároveň neustále krůček po krůčku poctivě a seriózně, s touhou i schopností danou věc dokončit, postupuje za svým finálním cílem.

Užívejte si snové líbánky;-)

Až se vám tedy bude příště zdát, že se líbáte s kolegou nebo kolegyní, nebo si to rovnou rozdáváte v posteli, nemusí to nutně znamenat, že je problém ve vašem partnerském vztahu a nastal čas na změnu. Může to pouze znamenat, že se vám vaše podvědomí snaží sdělit, že se vynořila nějaká vaše staronová část, která vás může podpořit v procesech proměny, jež se právě odehrávají ve vašem životě.

Když se budete koukat jeden druhému do očí, znamená to, že už o této části víte. Když se budete držet za ruce, znamená to, že už vám tento váš aspekt začíná v životě pomáhat. A když se budete líbat nebo rovnou milovat, znamená to, že už jste bytostně propojeni a fungujete společně. A to je většinou naprosto skvělá zpráva!

 

(Inspiroval vás tento příběh? Máte podobný a nevíte si rady s jeho výkladem?
Pak se na mne neváhejte obrátit o snovou konzultaci!)


CHCETE SE O SNECH DOZVĚDĚT VÍC?

Naučte se rozumět svým snům!

Sny jsou úžasné, tvrdím já.
A je v nich neskutečné množství moudrosti.
A každý se s nimi může naučit pracovat
a tuhle moudrost z nich těžit ke svému prospěchu.

Protože existují jednoduché metody, jak na to.

A já pro vás jednu takovou metodu dnes mám… Spočívá v tom, že si položíte jednu jedinou jednoduchou otázku, která zní…

Ale to vám nechci spoilovat, to se dozvíte ve videu.

Více o něm zde.

Pusťte si tohle video.

A POZOR: nezapomeňte na kód

SNOVAALCHYMIE10X

– vyrobí vám 50 % slevu.

(Tato sleva je časově omezená, tak neváhejte!)

Jdu tam, chci konečně rozumět svým snům!

 
 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje