Jak si jednoduše interpretovat své sny

Zdají se vám sny?
Zajímá vás, co asi znamenají?


Podívejte se na můj videoseminář s názvem

„Jak jednoduše interpretovat své sny“

v němž vás naučím:

– jaká jsou základní pravidla pro výklad snů,
– jak si můžete rychle vyložit svůj sen pomocí mé nejoblíbenější metody,
– jak se můžete zbavit nočních můr,
– jak můžete objevit skryté poklady v opakujících se snech,
– jak můžete skrze snové symboly pracovat se svým podvědomím
– a měnit tak svá negativní životní nastavení, a taky
– jak můžete ve snech hledat řešení pro svou aktuální životní situaci.

JAKÁ JE TO OTÁZKA?!

To se dozvíte v mém videu!

Objevte moudrost ukrytou ve vašich snech a začněte ji využívat pro změny ve vašem bdělém životě!


Ve videu najdete:

teoretické informace k práci se sny;
– řadu praktických cvičení, které vám objasní základní principy práce se sny;
–   jednu konkrétní a velmi rychlou metodu interpretace snů, která vám pomůže vyložit 80 % vašich snů;
– spoustu konkrétních praktických výkladů pro vaši inspiraci;
– tipy na to, jak se zbavit nočních můr a opakujících se snů;
– vysvětlení principů tzv. snové alchymie, která vám umožní přepisovat vaše podvědomá nastavení a měnit tak váš život k lepšímu;
– praktickou inspiraci k tomu, jak ve svých nočních snech nalézat vzkazy pro váš bdělý život.

Objednávka videosemináře

Hledáte-li racionální a jednoduše použitelný výklad snů,
pak jste ho našli!


Výklad snů nemusí být „ezo“
a zvládnete ho i vy!

„Sny mívám často a většinou si je pamatuji, i ty z dětství. Nikdy mě ale nenapadlo, že se ze sny dá pracovat. Občas jsem se koukla do snáře, nicméně odpovědi, které jsem tam nacházela, mi prostě neseděly.

Až v roce 2015 jsem prošla kurzem s Danou-Sofií, ve kterém jsme se učili pracovat se sny. Metody, které nám Dana-Sofi předala jsou velmi jednoduché, srozumitelné a hlavně účinné. Konečně jsem pochopila, proč mi stále ve snu odlétalo letadlo nebo ujížděl vlak přímo před nosem a já stála na nástupišti s kopou zavazadel.

Byl to sen, který se mi zdál posledních 20 let pořád dokola. Začala jsem se na sny dívat z jiného úhlu pohledu a vše najednou dávalo smysl. Už sny neberu jako „noční můry“, ale jako informaci z mého nitra.“

Štěpánka Etelia Schönweitzová

* * *

„Dnes ráno jsem si poslechla to tvé video o snech a to je naprostá pecka, už při tomhle prvním poslechu mi došlo plno zásadních věcí!“

Monika Bakešová, právní služby nejen pro vaše online podnikání, bakesova.cz

* * *

„Milá Dano, ještě jednou Ti chci moc poděkovat za seminář o snění v Kladně. Otevřela jsi mi úplně nový svět vnímání sama sebe a snů. Je to zábavné a dobrodružné. Měla jsi pravdu – od semináře se mi najednou daří sny pamatovat, těším se na ně a pomalu zkouším s nimi sama pracovat.

Nejvíc mi vyhovuje Tvůj strukturovaný přístup, popis všech metod, postupné odkrývání možných souvislostí. Jsem v životě podobně analyticky naladěná a dosud mě odrazoval ten spíše esoterický dojem z vykladačů snů, který pro mě není dostatečně důvěryhodný. Díky a díky:-))“

Zuzana Schneiderová

 


Dana-Sofie Šlancarová

Dana-Sofie Šlancarová je zakladatelkou projektu Cyklická žena®, autorka, překladatelka a vydavatelka řady cyklických knih, majitelka e-shopu Pro vědomý život .cz a nakladatelství OSULE, ale také vášnivá milovnice snů a jejich interpretace.

Sny se zabývá od dětství, profesionálně už více než 20 let. Je autorkou snového e-booku Snové krajiny, který najdete na stránkách sneni-a-duse.cz. Organizuje snové kurzy, dělá snové konzultace a aktuálně je snovým průvodcem v kurzu Alberta Villolda Odvážné snění.

Miluje propojovat věci, které se zdají někdy trochu „ezo“ s racionálními, analytickými a vědeckými vysvětleními, a nejinak je to i v oblasti snů. Jestliže jste se svými sny zatím nepracovali, pak Dana-Sofie vám dá návod, který vám bude fungovat a bude vás bavit a bude hodně racionální!