Je pro mě kurz Alberta Villolda „Odvážné snění“?

text © 2021 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

Je jasné, že pokud mám do něčeho investovat pár tisíc, tak už si udělám rešerši a zjistím si, jestli je daná věc pro mě, nebo budu později koupě litovat.

Proto jsem udělala za vás takovou malou rešerši kurzu Alberta Villolda „Odvážné snění“.

Obvyklá cena je 499 eur, aktuálně je akční cena 159 eur, a ani to není úplně málo… Čtěte dále a uvidíte, jestli je Alberto pro vás ten pravý, nebo ho necháte tentokrát projít kolem.

 


(Textový přepis videa zde:)

Prošla jsem kurzy Joea Dispenzy, má cenu si kupovat Alberta Villolda?

Já jsem taky prošla Joeovými kurzy a pár dalšími a musím upřímně říct, že zatímco první Albertův kurz v rámci YOUnity „Energetická medicína“ mě neuchvátil, tak tady jsem se těšila na každou lekci. Formulovala bych to asi tak, že tam, kde je Joe přísně vědecký a hodně mužský, je Alberto nádherně šamanský a něžně a ochranitelsky ženský – nicméně tyto dva přístupy se geniálně doplňují. Takže ano, i po Dispenzovi má Alberto cenu, protože vám dá zase trochu jiný náhled na stejnou podstatu Vesmíru/Kvantového pole/života/reality.

 

Jak se liší Joeovy a Albertovy meditace?

Jako nebe a dudy. Zatímco Joeovy meditace jsou dlouhé a komplexní (a já je zbožňuju, protože fungují), Albertovy jsou krátké a velmi intenzivně vizualizační – a já jsem je dělala na různých místech: se zavřenýma očima v chatě na konci světa v Jeseníkách, čili v absolutním klidu, i s otevřenýma očima při venčení psa na procházce budějckou Stromovkou plnou lidí – a ve všech případech jsem z nich měla velmi silný zážitek, dokázala jsem se do nich ponořit a získat z nich moudrost v nich uloženou. Takže za mne je Joe jednička a Alberto taky jednička, každý akorát hraje na jiný hudební nástroj.

 

Na co dává Alberto největší důraz v kurzu?

Já jsem velký fanda interpretace snů, takže jsem do toho kurzu šla s představou, že to bude hodně o výkladu snů. Je to o tom taky, ale až v závěru, protože předtím přichází Alberto s velmi zajímavým konceptem snění, který já jsem znala už 25 let, protože jsme se o tom učili v kurzu o australských domorodých kmenech a jejich kultuře, ale tehdy jsem vůbec nechápala, jak je to myšleno, že vysníváme svět do existence. Díky Albertovu kurzu jsem tomuto konceptu – konečně! – porozuměla.

V podstatě říká totéž jako Joe Dispenza a jiní: že jsou to naše myšlenky, co vytváří naši realitu – a realita jako taková neexistuje. Většina lidí nyní žije v takzvané „noční můře“, kdy žije „sny“ někoho jiného. Alberto pak vysvětluje, jak je možné se z této noční můry probudit a začít snít a žít svoje vlastní sny, tedy skutečně takovou realitu, jakou chceme. Při tom je potřeba překonat naše představy o tom, jak by měla vypadat láska, pocit stálého bezpečí – nebo fakt, že nikdy neumřeme.

To je obsah zhruba první třetiny kurzu a je nejen teoretický, ale „teorie“ je vždy následovaná velmi silnou, hlubokou a působivou meditací.

Druhá třetina kurzu je věnovaná tomu, jak se probudit z noční můry žití cizích snů a začít žít sama sebe (opět za každou lekcí najdete úžasnou meditaci), a v poslední třetině se Alberto zabývá výkladem snů.

Ve srovnání s Joem Alberto taky klade větší důraz na vztah k Zemi a na naši roli v záchraně planety vzhledem k současné ekologické situaci. Taky tvrdí, že je to na nás a našem snění, jak se změní naše politická i třeba zdravotní celosvětová situace a že to nemáme brát na lehkou váhu a naopak to vzít do svých rukou, respektive do svých snů a představ.

 

Mně se sny nezdají, má ten kurz pro mne smysl?

Já se zabývám výkladem snů už přes 20 let, takže vím, že sny se zdají každému – jenom si je nejspíš nepamatujete, ale na tom se dá zapracovat. Můžu vám doporučit toto své video a tento svůj další článek, ve kterých vysvětluju techniky, jak si sny začít pamatovat. I Alberto se tomu pak v kurzu věnuje.

 

Mám malé děti/podnikání/spoustu práce, dám ten kurz při tom?

Jasnačka. Lekce nejsou dlouhé, cca 30 minut, a jejich součástí je vždy meditace, takže si to eventuelně můžete rozdělit na dvě části. Moje zkušenost je ta, že lekce uběhly strašně rychle a chtěla jsem víc. Meditace byly krátké, ale nesmírně silné, hluboké, vydatné, cítila jsem velmi silnou energii a měla jsem velmi jasné vhledy a vize. Tam, kde nás Joe vedl do hloubky desítky minut, Albertovi stačilo pár vět. (Nicméně, to trochu srovnávám jabka s hruškama, protože záměr a účel meditací u každého je jiný.)

 

Ta cena není úplně nízká…

Tož děcka, není. Ale já osobně si myslím, že je velmi nízká a měla by být vyšší, protože je za ní za prvé Alberto sám, jeho dlouholeté šamansko-vědecké know-how, a pak spousta lidí, kteří stáli za tím, že kurz vůbec vznikl v původní verzi – a nemluvě o česko-slovenském týmu YOUnity, který stojí za českou verzí. S ohledem na všechny tyto úžasné lidi, kteří vám ho přinesli, je cena nízká a oni si ty peníze zaslouží.

 

Není ten kurz moc ezo?

Skvělej dotaz. Oproti Joeovi Dispenzovi je víc ezo, protože Alberto vychází ze šamanské tradice. Ale s překvapením zjistíte, že šamani už před stovkami let věděli o tom, že existuje něco jako kvantové pole a že jsme složeni z energie a informací a tak – a my na to docházíme v posledních 150 letech… Navíc Alberto je svým profesním původem sám exaktní vědec, a to v sobě nezapře.

Pokud vám tedy zmínky o světelných tělech, čakrách, totemových zvířatech, lucidním snění a o tom, že naše Země je živá bytost, přijdou moc ezo, tak to určitě nelamte přes koleno a kurz si nekupujte.

 

Shrnutí:

Já osobně jsem sice Albertovy kurzy a jeho práci znala už předtím, ale tenhle mě fakt dostal. Je hluboký. Je něžný. Začala jsem díky němu uvažovat jinak. Ještě víc jsem se propojila sama se sebou a taky se Zemí. Začaly se mi zdát ještě intenzivnější sny, kterým víc rozumím a dokážu je využívat i pro svůj bdělý život. A ještě víc se mi otevřelo to, co je vlastně mým posláním…

Jo – a taky mě nadchla jedna technika, která Albertovi pomohla se dostat ze závažného zdravotního stavu, kdy mu lékaři dávali maximálně několik měsíců života (od té doby uběhlo tuším nejmíň 10 let, a zatímco tehdy Alberto nebyl schopen vyjít po schodech, dnes létá po celém světě, intenzivně přednáší a jeho program je tak nabitý, že já bych to nedala ani ve svých 20 letech…). Nebudu vám ale tuhle techniku prozrazovat, ať je to pro vás takové wow překvápko, jako to bylo pro mne.

Za mne je tedy kurz Alberta Villolda „Odvážné snění“ jednoznačné ANO!

 


CHCETE SE O SNECH DOZVĚDĚT VÍC?

Přihlaste se do kurzu šamana a vědce v jedné osobě
ALBERTA VILLOLDA

s názvem Odvážné snění:

VÍCE O KURZU:

0) Kurzu předchází skvělý bezplatný webinář, který vám objasní víc!

1) Kurz je nyní dostupný i v českém jazyce (a to v dabingu i s titulky, takže můžete slyšet i Albertův krásný tichý a moudrý hlas).

2) Je plný skvělých meditací, které mají tu sílu vás dovést do nečekaně hlubokých mystických stavů (vyzkoušeno na vlastním těle a mozku).

3) Tyhle meditace jsou krátké (klidně je zvládnete i během plného pracovního dne a s děmi).

4) Není jen o nočních snech, ale zejména o tom, jak si „sněním“, tedy svým myšlením a jetím v zajetých kolejích svých podvědomých negativních vzorců vytváříme svou realitu – a jak je možné přestat žít v „noční můře“ a začít žít život svých snů/sen svého života.

5) Kurz hodně doplňuje to, co říká Joe Dispenza, ale na úplně jiné rovině (takže doporučuju i Dispenzovcům).

6) Obsahuje plno praktických cvičení (která se vám fakt budou líbit, ale nezaberou vám mnoho času).

7) Přinese vám tipy i na to, jak si sny pamatovat a jak si je vykládat a jak začít snít lucidně (tedy se probouzet ve snu a řídit ho).

8) Vysvětlí vám, proč se nám zdají tak divoké sny v poslední době, a co s tím můžeme a můžete udělat.
 
NO A NAVÍC:

9) Já vám budu v kurzu vaším osobním průvodcem (takže se mě budete moci ptát i na vaše vlastní sny).

10) A když mi napíšete, že jste do něj vstoupili přes můj mailing nebo web, dostanete speciální bonus, video, ve kterém vám popíšu ještě další techniky, jak pracovat se svými sny, které Alberto v kurzu nepopisuje!

NEVÁHEJTE:

Cena kurzu je nyní

jen 159 eur

místo 499 eur!

(Jen do 2. 5. 2021!)
 

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A SNĚTE TEN ŽIVOT, KTERÝ CHCETE ŽÍT!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje