Jak (racionálně) na výklad snů: fungující návod pro všechny snivce

text © 2021 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

Přiznám se otevřeně. Pro některé z mých známých jsem moc ezo. A pro jiné z mých známých jsem málo ezo.

V určitém období života mě to docela štvalo, než jsem pochopila dvě věci:

1) Nikdy se člověk nezavděčí 100 % lidí, a ani to není vesmírný záměr, aby to tak bylo. Každý z nás je jiný (a chce být jiný) a v něčem se potkáváme a v něčem se naopak nepotkáváme, a tím se obohacujeme. Potkávat se a souznít v názoru je super, ale nepotkávat se a mít úplně jiný názor je stejně super a stejně v naprostém pořádku.

2) Mám jedinečnou schopnost propojovat ezo a neezo, a to je dar, který mám využívat, který mám následovat, který mám naplňovat. K tomu uvědomění mě do značné míry přivedl Joe Dispenza, u nějž vnímám podobné nastavení: že dokáže lidem vědeckým jazykem vysvětlit, proč mají mít mystické zážitky a jak se do nich krok za krokem dostat.

Propojte vědu s mystikou i ve své hlavě...

Věda propojená s mystikou
v neoddělitelném a logickém a racionálním celku.

Jedním z témat, která jsou mými srdcovkami, je cykličnost – a ač věřím, že dneska se tomu většina z vás bude smát, kolem toho roku 2011, když jsme začínaly ještě v projektu Měsíc v nás, tak slovo menstruace bylo na škále ezo-neezo na nejvyšších příčkách;-))

Mým druhým srdečním tématem jsou sny, no a tam je to jako přes kopírák. Sny jsou jen a pouze tím, jak naše podvědomí zpracovává podněty z toho, co jsme prožili, tvrdí jedni. Sny jsou mystické a prorocké a je třeba s nimi detailně pracovat, tvrdí druzí.

Já tvrdím, že obojí mají pravdu – a že oba tyto výroky se dají spojit a se sny se dá pracovat tak, že v nich naleznete zprávy od svého podvědomí (replikovatelnou a jednoduchou a racionální a analytickou, i když taky někdy krapet intuitivní metodou), a zjistíte tak, co můžete v bdělém životě udělat jinak, aby se vám žilo lépe a abyste dosáhli svých cílů, klidně i těch zcela materiálních, jako jsou peníze, kariéra nebo lepší vztah…

Naučte se rozumět svým snům!

Sny jsou úžasné, tvrdím já.
A je v nich neskutečné množství moudrosti.
A každý se s nimi může naučit pracovat
a tuhle moudrost z nich těžit ke svému prospěchu.

Protože existují jednoduché metody, jak na to.

A já pro vás jednu takovou metodu dnes mám… Spočívá v tom, že si položíte jednu jedinou jednoduchou otázku, která zní…

Ale to vám nechci spoilovat, to se dozvíte ve videu.

Více o něm zde.

Pusťte si tohle video.

A POZOR: nezapomeňte na kód

SNOVAALCHYMIE10X

– vyrobí vám 50 % slevu.

(Tato sleva je časově omezená, tak neváhejte!)

Jdu tam, chci konečně rozumět svým snům!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A ROZUMĚJTE SVÝM SNŮM!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje