Žena, která změnila životy stovkám tisíc žen, může změnit i ten váš

text © 2019 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com a archiv Cyklické ženy®

V určitém období mého života mě přestalo bavit otáčet se zpátky do minulosti. Proč? Je to prosté: Zjistila jsem, že když se snažím hledat v minulosti příčiny toho, co se mi v současnosti nelíbí, ve skutečnosti si toho, co nechci, zhmotním ještě víc.

Někdy ale stojí za to se ohlídnout do minulosti za tím, co fungovalo. Co přineslo výsledky. Co bylo hezké. Co člověka posunulo – protože pak je fokus na pozitivní věci, které člověk chce i v současné chvíli ještě víc.

Ale někdy leží tyhle věci už někde hluboko a člověk o nich skoro neví a na povrch je vytáhne až náhoda. Což se stalo i mně…

Posledního půl roku se Mirandě Gray, autorce knih Cyklická žena a Poselství pro ženskou duši, musí velmi intenzivně škytat. S Katkou Polákovou ji totiž máme v puse a v myšlenkách mnohokrát denně – pozvali jsme ji do Čech, aby opět přijela přednášet českým ženám.

Já jsem se s ní setkala poprvé naživo v roce 2011 a v roce 2012 jsme spolu vydaly její knihu Spiritual Messages for Women. V roce 2013 pak následoval český překlad knihy The Optimized Woman, v českém znění Cyklická žena. A od roku 2013 už to jelo. Kniha se stávala populárnější a populárnější, stejně jako koncept ženské cykličnosti a z rudého potůčku, jak jsme tomu na začátku s holkama z projektu Měsíc v nás říkaly, se stala mohutná rudá řeka.

Miranda mezitím začala intenzivně cestovat po světě s kurzy pro měsíční matky a dělat celosvětová požehnání ženského lůna, kterých se účastní dnes už stovky tisíc žen po celém světě. V Čechách byla ale naposledy právě v roce 2013, a od té doby ne. Čas plynul a naše cesty se na nějakou dobu trochu rozešly…

Až jsem se konečně v roce 2017 dostala k tomu, že bych ráda přeložila Spiritual Messages i do češtiny – a přitom mě napadlo, že by bylo super pozvat Mirandu na křest české verze její knihy. Po paralelní linii mezitím jel v nakladatelství DharmaGaia překlad její další (čtvrté tištěné) knihy: Probuzení ženské energie.

A tak jsme ji tedy v tom roce 2017 oslovili, aby zase přijela do Čech. A ano, ptáte se správně – trvalo to přesně dva roky, protože Mirandin kalendář je velmi velmi plný. Miranda kývla a dala nám termín na květen roku 2019.

Kurz pro vás chystáme s Katkou už od podzimka velmi intenzivně a v posledních dvou měsících ještě víc, jak jsem říkala, Mirandě se škytá den co den… ? No a právě při tom intenzivním chystání nastal onen okamžik, kdy mi vyplul zážitek z minulosti, který se najednou zablesknul jako valounek zlata na dně řeky. Když jsem totiž hledala staré fotky ze starých workshopů a vzpomínala na ně, došla mi jedna zásadní věc:

Došlo mi, že Mirandin kurz Rudý měsíc a Cyklická žena, kterými jsem prošla jako první, nakoply mé cyklické poslání. Ano, znala jsem její knihy už předtím. Ale: přečíst si knihu je jedna věc a dané věci aplikovat je druhá.

A Miranda dokázala na kurzu cykličnost podat tak praktickým způsobem, že už to prostě nešlo zapomenout. Že to nešlo to v životě už nevidět, necítit, nevnímat. Že už nešlo nežít cyklicky. Že už jsem přesně věděla, co to znamená mít čtyři fáze, ve kterých mi přicházejí zesílené schopnosti – a jiné věci mi naopak nejdou, ale už si za to nenadávám, už se mám ráda celičký měsíc…

A tenhle valounek mi rozkryl, proč jsem Mirandu chtěla pozvat a v zápalu dvouletých příprav na to úplně zapomněla: Abyste totéž mohly zažít i vy:

  • Abyste si i vy odnesly do každodenního života jasné vědomí svých cyklických proměn (a už na ně nikdy nezapomněly).
  • Abyste i vy objevily kouzlo zesílených schopností každé vaší fáze.
  • Abyste i vy pocítily radost z každé fáze (a přestaly tu premenstruační nebo menstruační nesnášet a nenávidět).
  • Abyste si i vy dokázaly plánovat měsíc tak, že vám věci půjdou, budou vám dělat radost a budete se u nich cítit dobře a plné energie.
  • Abyste i vy už nikdy nezapomněly, že jste ženy a že jste cyklické.

A proto jsme přemluvily Mirandu, aby – ač už tyto přednášky téměř nedělá – udělala pro české ženy přednášku na téma „Jak si optimalizovat svůj (cyklický) život“.

Srdečně vás na ni zvu – koná se už tento pátek 24. května 2019 v centru Prahy v Etnosvětě – a po přednášce bude následovat křest Mirandiných dvou nových knih v češtině, během nějž budete mít možnost si knihy nejen koupit, ale i nechat od Mirandy podepsat a ještě se jí i zeptat na to, co vás zajímá.

 

Žena, která změnila životy
stovek tisíců žen na celém světě,
může v pátek 24. května 2019
změnit i ten váš…

 

 

CHCI SE S NÍ POTKAT!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A POTKEJTE SE S MIRANDOU NAŽIVO!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje