Vychytávky pro život 1: Co říkají účastníci kurzu

text © 2022 Dana-Sofie Šlancarová

Už jste slyšeli o kurzu „Vychytávky pro život 1: Jak si zhmotnit svůj vysněný život“?! Jestli ano a jestli se chcete dozvědět, co o něm říkají jeho účastníci, mrkněte se na videoreference a testimonialy níže!


online kurz Vychytávky pro život

Jdu se rovnou mrknout na detaily!


Skutečné změny, skuteční lidé

Prošla jsem hodně kurzy, ale k žádnému jsem se opětovně nevracela jako k tvému kurzu.

„Drahá Sofi, ráda bych ti poděkovala za tvůj úžasný kurz. Neustále se k němu vracím, je opravdu skvělý. Prošla jsem hodně kurzy, ale k žádnému jsem se opětovně nevracela jako k tvému kurzu.

Mám koupený již přes rok kurz Joa Dispenzy Poznej sílu své mysli a po tvém kurzu jsem si ho konečně pustila. Je také skvělý, ale pro mě je přijatelnější tvůj kurz. Joe to má na mě moc vědecky a s tvým kurzem mi to jde vše nějak lépe. Máš vše nádherně vysvětlené a vedené krok za krokem.

Sofi, moc se těším na tvé další kurzy.“

Jana Š.


Moc se mi líbilo, že jsi nám byla k dispozici a na dotazy jsi vždy dala vyčerpávající odpověď. :-)

„Ahoj Sofi, díky moc za skvělý kurzík. Já jsem si ho vážně užila. Medituji a ťukám už téměř každý den. Přinesl mi nový pohled na věci, mnoho zajímavých tipů a vychytávek. Moc se mi taky líbilo, že jsi nám byla k dispozici a na dotazy jsi vždy dala vyčerpávající odpověď. :-)

Osobně pro mě byla zajímavá zejména technika ťukání, kterou jsem neznala. Líbil se mi i ucelený koncept zhmotňování a meditace.

Kombinace videa a pracovního sešitu pro mne byla úplně úžasná. Když jsem nebyla online, tak jsem si mohla číst, což bylo super. Domácí úkoly jsem zvládala dělat v pohodě a i videa jsem stíhala každý den. Popřípadě jsem to snadno dohnala, pokud jsem byla přes víkend někde na výletě.

Uvědomila jsem si rovněž, že můžu mít i špatné dny a je to v pořádku. :-) Další uvědomění bylo, že Vesmír je tu pro nás a kryje nám záda. Často jsem se totiž setkávala s tím, že Vesmír nás a naše nová rozhodnutí „testuje“, a proto nám háže klacky pod nohy. Mně se to nikdy moc nepozdávalo a hlavně tohle přesvědčení mě spíš odrazovalo s Vesmírem „spolupracovat“. Aneb: „Já se tak snažím, a ty mi budeš házet klacky pod nohy! No děkuji pěkně!“ Díky tvému kurzu teď vím, že jsou to spíše mé nevědomé (stále schované) myšlenky, popřípadě tělo, které se snaží dostat svou dávku stresových hormonů. Dnes se proto mnohem ochotněji zasměju, pokud mě něco naštve nebo vyvede z míry, a jsem schopná se vrátit zpět do dobré nálady mnohem rychleji. Změna jednoho malého přesvědčení změní opravdu hodně!

Kurzík mě nakopnul k tomu, abych opět sama se sebou pracovala a posouvala zase svoje limity dále. Byl opravdu super: srozumitelný, skvěle uspořádaný a bylo v něm i mnoho dalších odkazů na knihy, videa či jiné kurzy. Praktikuji dál všechny rady, tipy a doporučení a vnímám změnu myšlenek i reakcí na určité situace v mém životě.

Díky moc a budu se těšit na další kurzíky!

S láskou, Lucka“

Lucie Kolářová, vědkyně a výzkumná pracovnice


Získala jsem sebedůvěru, že můžu svůj život měnit!

Videoreference Adélky Kazdové, zakladatelky projektu Život bez hormonální antikoncepce:

 


Mám chuť vychválit úplně celý obsah, protože za to opravdu stojí.

„Ahoj Sofi, jsem velmi vděčná, že jsem se dostala ke tvému kurzu Vychytávky pro život.

Mám chuť vychválit úplně celý obsah, protože za to opravdu stojí. Tím, jak se nezaměřuješ jen na jednu metodu. Tím, jak nabízíš víc možností a jak je jednoduše propojuješ. Tím, že to není jen nějaké létání v oblacích, ale praktické, úplně konkrétní návody, příběhy i vysvětlení z pohledu vědy. A mohla bych pokračovat.

Ovšem za mě naprosto nej tvůj přístup a vysvětlení k meditacím a k EFT. To jsem znala už roky, ale neuměla jsem ho uchopit tak, aby mi fungovalo. A ono je to přitom tak snadné. Jen jsem to potřebovala jinak vysvětlit. Takže, kdybych měla vybrat 2 věci (vybrat jen jednu je fakt nemožné), tak je to „ťukací meditace na posunutí horního limitu“ a „zhmotňovací meditace“. Ťukací jsem využila zrovna dnes dopoledne, kdy mi naskočila myšlenka, že přece zas až tolik dařit se nemůže, a že se určitě musí něco zas pokazit. No, a klapl i další úspěch.

Moc děkuju za tvoji práci a těším se, s čím dalším přijdeš příště.“

Monika Bakešová, advokátka, monikabakesova.cz


online kurz Vychytávky pro život

Chci vědět víc…


„Dana-Sofie má obrovský talent vysvetľovať zložité veci jednoduchým spôsobom!

Vie sa presne vcítiť do iných ľudí a nájsť priklady, pri ktorých to docvakne každému! Keď sa niečím nadchne, žije tým, dozvie sa o danej téme všetko, zhrnie princípy a ušetrí tak ďalším luďom desiatky hodín bádania. Zároveň má veľké srdce, túžbu pomáhať luďom viesť kvalitnejší život a to je dokonalá kombinácia. Vrelo odporúčam!“

Eva Kubaščíková, younity Česká a Slovenská republika


Kurz naplnil mé očekávání, nebo spíše převýšil!

„Milá Sofi, náš kurz mi taky chybí. Každý den jsem se těšila, co nového se naučím a co jsi pro nás připravila. Pokračuji v ťukání. Tuhle mě bolela hlava, tak jsem si bolest odťukala.
Také jsem dnes v autobuse ukazovala své kámošce tuto metodu. Dokonce jsem si klepala i na hlavu. :))

Kurz naplnil mé očekávání, nebo spíše převýšil. Naučila jsem se tu mnohem více, než jsem čekala. Nejpřínosnější pro mne bylo klepání. I když jsem ho již znala z tvého dřívějšího videa, těšila jsem se na něj a chtěla jsem se o něm více dozvědět. Hodně mi pomohlo to, když jsi řekla, že vše, co my řekneme, je správné, nic není špatně řečeno. Předtím jsem vše říkala podle tvého návodu. Vlastně jsem si tuto metodu zamilovala, a to i přesto, že v dobách minulých jsem se jí vysmívala – když jsme měli třeba v knihovně nějakého lektora s metodou EFT. Vůbec jsem mu to tehdy nevěřila.

Kombinace videa a pracovního sešitu byla pro mě velmi přínosná. Potřebuji si všechno, co se učím, vytisknout, abych to mohla číst, a tak se k tomu vracet. Na video jsem fakt někdy neměla za celý den čas, protože jsem byla unavená, a už se mi nechtěl doma počítač zapínat, tak jsem si lekci četla. Úkoly jsem vypracovávala poctivě, někdy i dva najednou. Pokračuji s „chytáním myšlenek“ na budíku mobilu. Píšu si své sny. Zatím je neanalyzuji. Občas si pouštím tvou zhmotňovací meditaci. Délka videí je optimální.

Aha moment byl to, že nás obě baví skoro stejné věci. Sny, meditace, vizualizace. O to všechno jsem se už dříve zajímala, a nedovedla jsem to do takového profesionálního stavu jako ty. Chci zkoušet uplatňovat své nabyté vědomosti do svého života a stále se zdokonalovat. Hlavně neustávat. Přínosné pro mne nejvíc bylo ťukání, zhmotňovací meditace nebo věta „vono to pude“. A taky být na sebe něžná a netlačit na sebe.

Magda Návratová


„Krásné ráno přeju!😁😄 Tak jsem úplně nadšená…

… že to poklepávání umím a že je to nástroj, který mohu použit kdykoliv v životě, bez ohledu na to, kde jsem nebo kolik je hodin. Teď jsem poklepávala tak jako s tebou asi půl hodiny a u toho jsem si všechny věci šeptala (abych nikoho nevzbudila😅), protože jsem potřebovala sama v sobě ukotvit nebo přepracovat určitě myšlenky a přesvědčení ohledně mého štěstí.

A strašně mi to pomohlo, cítím se skvěle a nejspíš to budu dělat každý den před spaním.

Možná místo spaní, když nebudu moct kvůli těm myšlenkám usnout!😇“

Adéla Laštovičková, podnikatelka


Tvůj kurz byl skvěle praktický!

„Ahoj Sofi, kurz je skvěle praktický, pomohl mi pěkně propojit a doplnit chybějící kousky puzzle. Nejpřínosnější pro mne byla EFT technika podle Nicka Ortnera. V minulosti jsem navštívila EFT terapeutku, která mi tehdy úspěšně odblokovala problém, co jsem řešila, ale byla to jiná verze této metody, která mi přišla složitější. Verze tady v kurzu je snáze uchopitelná i pro laika.

Super byla kombinace video + pracovní sešit. Zhlédla jsem video a pak si to pročítala ještě v pracovním sešitu, kde jsem se k jednotlivým věcem vracela. Délka videí byla optimální, většinou jsem je stíhala zhlédnout každý den. Líbilo se mi, jak jsi všechno srozumitelně vysvětlovala a kurz byl skvěle praktický, vše hezky plynule navazovalo.

Do svého dalšího života si z kurzu určitě odnáším EFT a s tím zapisování a odťukávání negativních myšlenek a emocí. Taky mě zaujala práce se změnami a rozhodováním (chyba vs. zkušenost), informace a doporučení k meditování, meditace, vizualizace… no zkrátka všechny informace a techniky jsou super! V kurzu nebylo nic zbytečného, a i když některé věci jsem znala už dříve, tak se to tady krásně propojilo a dostalo to ještě jiný nebo hlubší význam.

Děkuji :-)

J. A.


Tvůj kurz mi přinesl naději a pomohl mi se zvednout v těžké době…

„Milá Sofi, tvůj kurz mi pomohl se zvednout v době, kdy mě život nebavil a neměla jsem motivaci a smysl, proč dál žít. S přítelem jsme byli ve fázi rozchodu, dcera už mě nepotřebovala, práce nenaplňovala ani mě, ani moji peněženku, ale najít si jinou byl problém, protože jsem ani nevěděla, co chci. Připadala jsem si neschopná a k ničemu, zkrátka žádná radost, motivace, jen otázka, proč jsem ještě tady.

Teď už ale vím, že to, co je kolem mne, je moje zrcadlo, a já vše přijímám takové, jaké to je, a snažím se to (a všechny) přijímat s láskou – včetně sebe. Nejsem sice ještě tam, kde bych chtěla být, ale pracuji na sobě.

Tvůj kurz mi přinesl naději. Ťukací meditace byla pro mne nová a pomohla mi v situacích, které jsem nemohla pochopit a trápily mne. Krásná je zhmotňovací meditace, moc příjemně jsi ji namluvila. Každý den jsem se těšila na nové video (klidně bych brala i delší, vůbec jsem se nenudila).

Sofi, děkuju ti moc a přeji ti radost, lásku a vše nejlepší.“

Soňa


online kurz Vychytávky pro život

Ano, to mi dává smysl!


Potřebuju podporu. V tomhle kurzu jsem ji dostala…

Kurz určitě naplnil moje očekávání.Nejpřínosnějších nebo nejzajímavějších věcí bylo víc, nedokážu napsat jednu. Důležitá je pro mě myšlenka, že z nejnižších vibrací nelze tvořit, je potřeba se dostat nejdřív výš.

MOC oceňuju kombinaci videa a pracovního sešitu. Mnohem radši totiž čtu, než poslouchám videa a přečíst si textový přepis lekce mi mnohokrát velmi usnadnilo její absolvování. Je možné, že kdyby v kurzu byla jen videa, možná bych kurz ještě neměla dokončený. Videa byla navíc příjemně krátká, dlouhá videa mě totálně odrazují. Překvapivě pro mě jsem se na ně stíhala dívat skoro každý den.

Z kurzu si odnáším spoustu přínosných myšlenek a povzbuzení. Už jsem prošla mnoha kurzy, spoustu věcí teoreticky znám, ale potřebuju podporu. V tomhle kurzu jsem ji dostala, všechno bylo praktické, jednoduše podané a velmi lidské. Nezahlcující. I mně to dalo pocit, že to (snad) půjde – což u mě není samozřejmé. Odnáším si naději a rozhodnutí vytrvat, stejně jako ujasnění, co mám konkrétně dělat, abych se posunula.

Díky!!!“

Lucie Rožková, lucierozkova.cz


Líbila se mi kombinace všech technik…

I když se ze mě přes noc nestal odborník na zhmotňování svých snů ;), byl pro mě kurz tak nějak uvěřitelnější než jiné zdroje na tohle téma. Možná proto, že jste Češka. Už jako malá jsem vnímala tu všudypřítomnou energii, Vesmír, nicméně jsem vyrůstala v 80. a 90. letech v rodině, která vyznávala racionální myšlení a přípravu potomků na všechna možná ohrožení a těžkosti, které život přináší. I tak mě to pořád táhlo k duchovnímu hledání, takže jsem přečetla, poslechla a viděla snad všechno, co bylo na tohle téma napsáno. Ale pořád mi přišlo, díky těm vštěpovaným přesvědčením, že pro mě zázraky a pomoc Vesmíru v uskutečňování svých snů platit nemohou. Taky mám kolem sebe tak dva či tři lidi, kteří těmhle věcem věří, takže váš kurz mě nakopl v tom, že i v našich končinách jsou lidé, pro které tohle nejsou jen vzdušné zámky a falešné naděje.

Líbila se mi kombinace všech technik. Oddávat se krásným představám a pocitům, ťukat, když vnímám vzdor a meditovat pro udržení vibrací, hlubší propojení a vhledy. A programování si svého dne, to chci pořádně vypilovat.

Skvělé taky bylo, že byl k dispozici i pracovní sešit: používala jsem ho, když jsem se nemohla z nějakého důvodu dívat na video. Domácí úkoly se mi dařilo vypracovávat poctivě a délka videí byla ideální ke kávě nebo ráno před začátkem dne. :)

Můj největší aha moment v kurzu byl, jak moc uvnitř sebe vzdoruji vrátit se k tomu, co jsem už jako malá vnímala, bez ohledu na to, že mám kolem sebe spoustu informací, že jsem se nemýlila. Líbilo se mi, že jste vypíchla to podstatné a kurz měl jasný směr, za kterým si šel.

Moc děkuji za vaši milou společnost v kurzu, bylo moc fajn poslouchat tak uvolněný a pohodový projev, a přeji vám hodně zdaru ve všem, do čeho se pustíte! :)

Martina


Přihlásila jsem se proto, že se chci živit a bavit něčím jiným, než jsem vystudovala…

„Milá Sofi, do kurzu jsem se přihlásila proto, že se chci živit a bavit něčím jiným, než jsem vystudovala. Minulý rok v lednu jsem odešla po cca 22 letech z nemocnice a hledala jinou práci, která mě bude naplňovat, kde budu moct dělat věci po svém a která mě bude dobře živit. Ani jsem snad netoužila něco konkrétního zhmotnit, ale zaujala mě tvá videa. Nabíjela mě energií. Tak jsem se rozhodla, že si ten kurz koupím. Byla jsem v té době už potřetí na úřadu práce, ale tvá věta: „Když do sebe investujete, dáváte Vesmíru najevo, že to myslíte vážně“ mě pobídla k akci. Přiznám se ale, že jsem s tím chtěla několikrát seknout. Kurz jsem koupila večer před spaním a v noci jsem se vzbudila celá zpocená, co jsem to udělala, že jsem si koupila tak drahý kurz. Ráno jsem hledala možnosti, jak ho vrátit. Něco mě ale zastavilo a já se sama sebe začala ptát, proč cítím takovou paniku. Začaly se objevovat odpovědi: Nechci být bohatá – je to nebezpečné – zradila bych mámu.

Nakonec se ukázalo, že můj děda z máminy strany zažil 2x měnu. Přišel jednou o 100 tisíc Kč a jednou asi o 120 tisíc. Ze dne na den se to proměnilo 1:50. Dřel jak kůň a pak tohle. Když se z toho oklepal, a našetřil další peníze a koupil si stroje do dílny, začala vznikat JZD a on musel své vybavení odevzdat a stal se zaměstnancem JZD. Vydělával 400 Kč a mámina škola stála 350 Kč měsíčně. Hodně jsme o tom s mamkou poslední dobou mluvily a mně došly další souvislosti, proč mám bloky v podnikání. Že nemá cenu podnikat, že je lepší nic nedělat atd.

No, nějak jsem to v sobě poladila a v kurzu zůstala. Další šok přišel, když jsem zjistila, že hodně času budeš věnovat metodě EFT. To jsem byla teda hodně vytočená. Asi před dvěma měsíci jsem totiž navštívila jednu terapeutku, která s tou metodou pracuje. Hodně mi vadí hluk už asi rok a nešlo mi se s tím nějak vypořádat, tak jsem zkusila někoho nového. Byla mi ta její péče hodně nepříjemná. Několik dní jsem se po terapii dávala dohromady. Měla jsem pocit, že mám kráter v hlavě.

Prošla jsem už hodně kurzů a technik a tahle byla nejhorší. Takže asi pochopíš můj odpor. Ale zase mě něco zastavilo, že to teda nějak projdu, nebo zkusím, nebo že prostě využiju jiné metody z tvého kurzu. No! Světe div se. Zkoukla jsem video a řekla jsem si, že mým meridiánům jistě nebude vadit, když do nich nebudu ťukat, ale budu je hladit. Wow. Líbilo se jim to. Jen ten vršek hlavy je pořád citlivější. Už ani nevím, co jsem zpracovávala jako první, ale přišlo hodně slz a pak úleva. Takže tuto metodu teď používám hodně často.

Taky jsem ji chtěla použít na svou rodinu, ale mamku to taky nezaujalo, stejně jako tvoji. Jednou ale přijela moje 20letá dcera z Prahy úplně vytočená z nějakých lidí z vlaku. Tak jí nadšeně říkám, že mám skvělou metodu a jestli jí chce zkusit. :-) Je zvyklá, že na ní dělám pokusy s tím, co objevím. Tak si krásná dvacetiletá holka sedla v obýváku na gauč… dredařka v krajkovém spodním prádle… a začala ťukat tu svoji nasranost ven. Občas jsem ji pomohla, ale jinak si mlela svoje věty, jak jí přicházely na jazyk. U některých jsem fakt smíchy brečela, u některých vylezla i naštvanost na mě jako matku. Ale zvládly jsme to a ulevilo se jí. :-))

No je toho víc, ale nechci z toho dělat knihu ;-) Prostě EFT využívám asi nejvíc.;-))

Děkuji za milou společnost, Sofi.“

Galina Vavrušková, galinavavruskova.cz


Hackněte i vy svůj svůj život a ovládejte svou mysl a podvědomí tak,
abyste si dokázali zhmotnit, cokoli chcete,

protože jste konečně pochopili, kde jste dřív dělali chybu!

Zbavte se s lehkostí a jednou provždy toho, co vás blokuje,
abyste se stali pány (a dámami;-) svého času, své energie
a byli konečně naplno sami sebou!

Překonejte všechny argumenty své racionální, analytické mysli,
která vám tvrdí, že zázraky nejsou možné a vaše sny jsou nerealistické,
a díky mým jednoduchým a funkčním metodám
si začněte své touhy zhmotňovat doslova do druhého dne!

Vstupte do kurzu
Vychytávky pro život: Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život
(a proč vám to dřív nefungovalo)!

Je to 33denní výživný, osvědčený a fungující kurz z mé autorské dílny, který vás naučí ovládat vaši mysl a přitahovat si to, po čem toužíte, (a nikoli to, co nechcete), aniž byste tomu museli věnovat víc než 20 minut denně!

online kurz Vychytávky pro život

Dozvíte se, jaké jsou ještě další ingredience úspěšného zhmotňování – a co vám v kurzech a knihách o zákonu přitažlivosti neřekli nebo zatajili!

Tento kurz vás naučí všechno podstatné, co musíte udělat, abyste si svá přání konečně zhmotnili, a ukáže vám, proč vám to dřív nefungovalo.

A pozor, kurz není vůbec ezo: všechno je logické, racionální a velmi praktické!

Co se změní ve vašem životě za 33 dní kurzu:

 • Prožijete na své vlastní kůži, že jste to vy, kdo může váš život 100% ovlivnit, ať už myšlenkami nebo přístupem, nikdo jiný – a najdete v tomto vědomí velkou úlevu a inspiraci.
 • Otevřou se vám nové obzory a změní se způsoby toho, jak přemýšlíte – a právě díky tomu se začne měnit váš život.
 • Naučíte se nové techniky zhmotňování a vizualizace, které vám budou konečně fungovat.
 • Objevíte (fungující!) zkratky, jak se dostat k naplnění svých snů.
 • Dozvíte se, jak propojovat svou vědomou i podvědomou mysl, tělo a duši, ratio a spiritualitu.
 • Budete se celou dobu učit tak, že ani nebudete vědět, že se něco učíte, protože vás to bude bavit.
 • Kurz vám dodá vnitřní sílu a energii – skrze své pozitivní ladění, skrze techniky a metody, které se v něm budete učit, skrze pozitivní reálné příběhy a taky díky podpoře skupiny.
 • Získáte sebe-důvěru a sebe-jistotu.
 • Budete mnohem lépe schopni řešit situace, které se vám dřív zdály neřešitelné.
 • Bude vám mnohem jasnější, kým doopravdy jste, a přijmete se takoví, jací jste, což vám dodá sílu.
 • Pochopíte mnohem líp i druhé lidi a přestanete jim vyčítat jejich chyby.

online kurz Vychytávky pro život

A POZOR: Nyní běží moje narozková kampaň, takže
Vychytávky můžete mít se slevou 35 %,
tedy jen za 9 905 Kč (místo obvyklé ceny 15 239 Kč)
anebo za 3 302 Kč na tři splátky.
Platí jen do 18. 7. 2024!

Jdu si o kurzu přečíst víc a hned si ho objednat!

 

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A TVOŘTE SVŮJ ŽIVOT! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje