Vychytávky pro život 1: Co říkají účastníci kurzu

text © 2022 Dana-Sofie Šlancarová

Už jste slyšeli o kurzu „Vychytávky pro život 1: Jak si zhmotnit svůj vysněný život“?! Jestli ano a jestli se chcete dozvědět, co o něm říkají jeho účastníci, mrkněte se na videoreference a testimonialy níže!

Skutečné změny, skuteční lidé

„Prošla jsem hodně kurzy, ale k žádnému jsem se opětovně nevracela jako k tvému kurzu.

„Drahá Sofi, ráda bych ti poděkovala za tvůj úžasný kurz. Neustále se k němu vracím, je opravdu skvělý. Mám koupený již přes rok kurz Joa Dispenzy Poznej sílu své mysli a po tvém kurzu jsem si ho konečně pustila. Je také skvělý, ale pro mě je přijatelnější tvůj kurz. Joe to má na mě moc vědecky a s tvým kurzem mi to jde vše nějak lépe. Máš vše nádherně vysvětlené a vedené krok za krokem.

Sofi, moc se těším na tvé další kurzy.“

Jana Štolbová


„Krásné ráno přeju!😁😄 Tak jsem úplně nadšená…

… že to poklepávání umím a že je to nástroj, který mohu použit kdykoliv v životě, bez ohledu na to, kde jsem nebo kolik je hodin. Teď jsem poklepávala tak jako s tebou asi půl hodiny a u toho jsem si všechny věci šeptala (abych nikoho nevzbudila😅), protože jsem potřebovala sama v sobě ukotvit nebo přepracovat určitě myšlenky a přesvědčení ohledně mého štěstí.

A strašně mi to pomohlo, cítím se skvěle a nejspíš to budu dělat každý den před spaním.

Možná místo spaní, když nebudu moct kvůli těm myšlenkám usnout!😇“

Adéla Laštovičková


Videoreference Adélky Kazdové, zakladatelky projektu Život bez hormonální antikoncepce:

„Poskládat kurz, který během 33 dní dokáže totálně proměnit váš život (tedy, když se do něj opravdu pustíte). 🤩Nekecám, sama jím teď procházím a cítím, jak se bortí těžké hradby…

…to je něco! Kurz, který je opravdu, ale opravdu pro všechny! 🤩 Dana-Sofi má neskutečný dar! Postupně vnímám i ty drobné proměny, které jsem tak dlouho přehlížela. 👀 Je to kurz, na který se budete každý den těšit a hlavně budete mít skutečně radost z těch drobným každodenních krůčků, které vám ukážou vaše nekonečné možnosti a postupně zhmotní vaše sny

Moc se mi líbí, jak jsou všechny ty „vychytávky“ jednoduše uchopitelné a lehce se dají provádět. Kurz je skvěle propracovaný a všechno do sebe zapadá, jako klíč od hlavního zámku Života – a to všechno navíc v souladu s naší ženskou cykličností. Prostě pecka! Přeju všem, aby si tohle dovolili žít! Ten kurz fakt stojí za to!

Ten nárůst sebevědomí a podpory od Života fyzicky cítím a vidím. ❤️

Adéla Kazdová, www.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz 


„Ahoj Sofi, díky moc za skvělý kurzík. Já jsem si ho vážně užila. Osobně pro mě byla zajímavá zejména technika ťukání, kterou jsem neznala. Líbil se mi i ucelený koncept zhmotňování a meditace. 

Medituji a ťukám už téměř každý den. Přinesl mi nový pohled na věci, mnoho zajímavých tipů a vychytávek.  Díky tvému kurzu teď vím, že život nejde “proti mně”, nehází mi klacky pod nohy. Je to spíše mé nevědomé (stále schované) myšlenky, popřípadě tělo, které se snaží dostat svou dávku stresových hormonů. Dnes se proto mnohem ochotněji zasměju, pokud mě něco naštve nebo vyvede z míry, a jsem schopná se vrátit zpět do dobré nálady mnohem rychleji. 

Kombinace videa a pracovního sešitu pro mne byla úplně úžasná. Když jsem nebyla online, tak jsem si mohla číst, což bylo super. Domácí úkoly jsem zvládala dělat v pohodě a i videa jsem stíhala každý den. 

Změnila jsem jedno malé přesvědčení a změnilo se opravdu hodně!

Díky moc a budu se těšit na další kurzíky! S láskou, Lucka“

Lucie Kolářová, vědkyně a výzkumná pracovnice


„Dnes ráno mi chybíš. Kurz naplnil mé očekávání, nebo spíše převýšil…

…naučila jsem se tu mnohem více, než jsem čekala. Nejpřínosnější pro mne bylo klepání. I když jsem ho již znala z tvého dřívějšího videa, těšila jsem se na něj a chtěla jsem se o něm více dozvědět. Hodně mi pomohlo to, když jsi řekla, že vše, co my řekneme, je správné, nic není špatně řečeno. Předtím jsem vše říkala podle tvého návodu. Vlastně jsem si tuto metodu zamilovala, a to i přesto, že v dobách minulých jsem se jí vysmívala – když jsme měli třeba v knihovně nějakého lektora s metodou EFT. Vůbec jsem mu to tehdy nevěřila.

 Kombinace videa a pracovního sešitu byla pro mě velmi přínosná. 

Potřebuji si všechno, co se učím, vytisknout, abych to mohla číst, a tak se k tomu vracet. Na video jsem fakt někdy neměla za celý den čas, protože jsem byla unavená, a už se mi nechtěl doma počítač zapínat, tak jsem si lekci četla. Úkoly jsem vypracovávala poctivě, někdy i dva najednou. Pokračuji s „chytáním myšlenek“ na budíku mobilu. Píšu si své sny. Zatím je neanalyzuji. Občas si pouštím tvou zhmotňovací meditaci. Délka videí je optimální.“

Magda Návratová


Mám chuť vychválit úplně celý obsah, protože za to opravdu stojí. 

„Ahoj Sofi, jsem velmi vděčná, že jsem se dostala ke tvému kurzu Vychytávky pro život.

 Tím, jak se nezaměřuješ jen na jednu metodu. Tím, jak nabízíš víc možností a jak je jednoduše propojuješ. Tím, že to není jen nějaké létání v oblacích, ale praktické, úplně konkrétní návody, příběhy i vysvětlení z pohledu vědy. A mohla bych pokračovat.

Ovšem za mě naprosto nej tvůj přístup a vysvětlení k meditacím a k EFT. To jsem znala už roky, ale neuměla jsem ho uchopit tak, aby mi fungovalo. A ono je to přitom tak snadné. Jen jsem to potřebovala jinak vysvětlit. Takže, kdybych měla vybrat 2 věci (vybrat jen jednu je fakt nemožné), tak je to „ťukací meditace na posunutí horního limitu“ a „zhmotňovací meditace“. Ťukací jsem využila zrovna dnes dopoledne,

kdy mi naskočila myšlenka, že přece zas až tolik dařit se nemůže, a že se určitě musí něco zas pokazit. No, a klapl i další úspěch. 😊 

Moc děkuju za tvoji práci a těším se, s čím dalším přijdeš příště.“

Monika Bakešová, advokátka, www.monikabakesova.cz


„Všechno jsi srozumitelně vysvětlovala a kurz byl skvěle praktický, vše hezky plynule navazovalo..

Ahoj Sofi, kurz je skvěle praktický, pomohl mi pěkně propojit a doplnit chybějící kousky puzzle. Nejpřínosnější pro mne byla EFT technika podle Nicka Ortnera. Verze tady v kurzu je snáze uchopitelná i pro laika.

Super byla kombinace video + pracovní sešit. Zhlédla jsem video a pak si to pročítala ještě v pracovním sešitu, kde jsem se k jednotlivým věcem vracela. Délka videí byla optimální, většinou jsem je stíhala zhlédnout každý den. Líbilo se mi, jak jsi Do svého dalšího života si z kurzu určitě odnáším EFT a s tím zapisování a odťukávání negativních myšlenek a emocí. 

Taky mě zaujala práce se změnami a rozhodováním (chyba vs. zkušenost), informace a doporučení k meditování, meditace, vizualizace… no zkrátka všechny informace a techniky jsou super! 

V kurzu nebylo nic zbytečného, a i když některé věci jsem znala už dříve, tak se to tady krásně propojilo a dostalo to ještě jiný nebo hlubší význam. Děkuji :-)

Jasmína Atlantis


„Nedávno jsem se dívala na vaše video Jak si zhmotnit 500 000 Kč a ač jsem moc nevěřila, že by to mohlo fungovat, můj záměr se splnil...

…z čista jasna, asi jenom za 12 dní, mi přišla docela velká částka peněz, i když záměrem byl čas, prostor a pohoda mysli. Opravdu z celého srdce vám děkuji, že jste sdílela tak úžasnou radu.

Knížku Cyklická žena mám také velmi ráda, zakoupila jsem jí teprve nedávno, ale už mi velmi pomohla. Mívala jsem velice silné bolesti při menstruaci, ale rozhodla jsem se „prožít si a užít si“ mé dny – a téměř o měsíčkách ani nevím!

Děkuji vám za to, co děláte a přeji vám jen to nejlepší.“

Ivana Váňová


„Praktické, jednoduše podané a velmi lidské. Nezahlcující. I mně to dalo pocit, že to (snad) půjde – což u mě není samozřejmé.

Kurz určitě naplnil moje očekávání. Nejpřínosnějších nebo nejzajímavějších věcí bylo víc, nedokážu napsat jednu. Důležitá je pro mě myšlenka, že z nejnižších vibrací nelze tvořit, je potřeba se dostat nejdřív výš. (Vím, není to technika:-))

MOC oceňuju kombinaci videa a pracovního sešitu. Mnohem radši totiž čtu, než poslouchám videa a přečíst si textový přepis lekce mi mnohokrát velmi usnadnilo její absolvování. Videa byla navíc příjemně krátká, dlouhá videa mě totálně odrazují. Překvapivě pro mě jsem se na ně stíhala dívat skoro každý den.

Z kurzu si odnáším spoustu přínosných myšlenek a povzbuzení. Už jsem prošla mnoha kurzy, spoustu věcí teoreticky znám, ale potřebuju podporu. V tomhle kurzu jsem ji dostala. Odnáším si naději a rozhodnutí vytrvat, stejně jako ujasnění, co mám konkrétně dělat, abych se posunula. 

Díky!!!“

Lucie Rožková, www.lucierozkova.cz


Tak takovej skok jsem nečekala 🙈 Přišla mi nabídka na spolupráci na Šamanské mezinárodní konferenci cca 500-700 lidí 🤭 Takže to se mnou dost pracuje a hodně se to ve mně bouří…

„Sofi, dneska jsem s tebou několik hodin uklízela. 😁 Při úklidu jsem si pouštěla tvoje videa. Já vím, že to víš, ale jsi vážně výborná! 👍👍👍❤️❤️❤️ Líbí se mi ta stručná a jasná vysvětlení, která sdílíš 🙂 Ten celý koncept, který nabízíš je super. Jsi pro mě velkou inspirací. Připomněla jsi mi několik nástrojů, které jsem léta používala a zapomněla je používat. Díky, že sdílíš takové poklady! ❤️“

Gabriela Kolátorová


Hlásím se do kurzu!

„Milá Sofi, tvůj kurz mi pomohl se zvednout v době, kdy mě život nebavil a neměla jsem motivaci a smysl, proč dál žít. 

S přítelem jsme byli ve fázi rozchodu, dcera už mě nepotřebovala, práce nenaplňovala ani mě, ani moji peněženku, ale najít si jinou byl problém, protože jsem ani nevěděla, co chci. Připadala jsem si neschopná a k ničemu, zkrátka žádná radost, motivace, jen otázka, proč jsem ještě tady.

Ťukací meditace byla pro mne nová a pomohla mi v situacích, které jsem nemohla pochopit a trápily mne. Krásná je zhmotňovací meditace, moc příjemně jsi ji namluvila. Každý den jsem se těšila na nové video (klidně bych brala i delší, vůbec jsem se nenudila).

Tvůj kurz mi přinesl naději. Sofi, děkuju ti moc a přeji ti radost, lásku a vše nejlepší.“

Soňa Kasalová


„I když se ze mě přes noc nestal odborník na zhmotňování svých snů ;), byl pro mě kurz tak nějak uvěřitelnější, než jiné zdroje na tohle téma.

Líbila se mi kombinace všech technik. Oddávat se krásným představám a pocitům, ťukat, když vnímám vzdor a meditovat pro udržení vibrací, hlubší propojení a vhledy. A programování si svého dne, to chci pořádně vypilovat.

Skvělé taky bylo, že byl k dispozici i pracovní sešit: používala jsem ho, když jsem se nemohla z nějakého důvodu dívat na video.

Můj největší aha moment v kurzu byl, jak moc uvnitř sebe vzdoruji vrátit se k tomu, co jsem už jako malá vnímala, bez ohledu na to, že mám kolem sebe spoustu informací, že jsem se nemýlila. Líbilo se mi, že jste vypíchla to podstatné a kurz měl jasný směr, za kterým si šel.

Moc děkuji za vaši milou společnost v kurzu, bylo moc fajn poslouchat tak uvolněný a pohodový projev, a přeji vám hodně zdaru ve všem, do čeho se pustíte! :)“

Martina Hadravová


 Domácí úkoly se mi dařilo vypracovávat poctivě a délka videí byla ideální ke kávě nebo ráno před začátkem dne. :)

„Milá Sofi, do kurzu jsem se přihlásila proto, že se chci živit a bavit něčím jiným, než jsem vystudovala. Minulý rok v lednu jsem odešla po cca 22 letech z nemocnice a hledala jinou práci, která mě bude naplňovat, kde budu moct dělat věci po svém a která mě bude dobře živit. Ani jsem snad netoužila něco konkrétního zhmotnit, ale zaujala mě tvá videa. Nabíjela mě energií. Tak jsem se rozhodla, že si ten kurz koupím. Byla jsem v té době už potřetí na úřadu práce, ale tvá věta: „Když do sebe investujete, dáváte Vesmíru najevo, že to myslíte vážně“ mě pobídla k akci. Přiznám se ale, že jsem s tím chtěla několikrát seknout. Kurz jsem koupila večer před spaním a v noci jsem se vzbudila celá zpocená, co jsem to udělala, že jsem si koupila tak drahý kurz. Ráno jsem hledala možnosti, jak ho vrátit. Něco mě ale zastavilo a já se sama sebe začala ptát, proč cítím takovou paniku. Začaly se objevovat odpovědi: Nechci být bohatá – je to nebezpečné – zradila bych mámu.

Nakonec se ukázalo, že můj děda z máminy strany zažil 2x měnu. Přišel jednou o 100 tisíc Kč a jednou asi o 120 tisíc. Ze dne na den se to proměnilo 1:50. Dřel jak kůň a pak tohle. Když se z toho oklepal, a našetřil další peníze a koupil si stroje do dílny, začala vznikat JZD a on musel své vybavení odevzdat a stal se zaměstnancem JZD. Vydělával 400 Kč a mámina škola stála 350 Kč měsíčně. Hodně jsme o tom s mamkou poslední dobou mluvily a mně došly další souvislosti, proč mám bloky v podnikání. Že nemá cenu podnikat, že je lepší nic nedělat atd.

No, nějak jsem to v sobě poladila a v kurzu zůstala. Další šok přišel, když jsem zjistila, že hodně času budeš věnovat metodě EFT. To jsem byla teda hodně vytočená. Asi před dvěma měsíci jsem totiž navštívila jednu terapeutku, která s tou metodou pracuje. Hodně mi vadí hluk už asi rok a nešlo mi se s tím nějak vypořádat, tak jsem zkusila někoho nového. Byla mi ta její péče hodně nepříjemná. Několik dní jsem se po terapii dávala dohromady. Měla jsem pocit, že mám kráter v hlavě. 

Prošla jsem už hodně kurzů a technik a tahle byla nejhorší. Takže asi pochopíš můj odpor. Ale zase mě něco zastavilo, že to teda nějak projdu, nebo zkusím, nebo že prostě využiju jiné metody z tvého kurzu. No! Světe div se. Zkoukla jsem video a řekla jsem si, že mým meridiánům jistě nebude vadit, když do nich nebudu ťukat, ale budu je hladit. Wow. Líbilo se jim to. Jen ten vršek hlavy je pořád citlivější. Už ani nevím, co jsem zpracovávala jako první, ale přišlo hodně slz a pak úleva. Takže tuto metodu teď používám hodně často. 

Taky jsem ji chtěla použít na svou rodinu, ale mamku to taky nezaujalo, stejně jako tvoji. Jednou ale přijela moje 20letá dcera z Prahy úplně vytočená z nějakých lidí z vlaku. Tak jí nadšeně říkám, že mám skvělou metodu a jestli jí chce zkusit. :-) Je zvyklá, že na ní dělám pokusy s tím, co objevím. Tak si krásná dvacetiletá holka sedla v obýváku na gauč… dredařka v krajkovém spodním prádle… a začala ťukat tu svoji nasranost ven. Občas jsem ji pomohla, ale jinak si mlela svoje věty, jak jí přicházely na jazyk. U některých jsem fakt smíchy brečela, u některých vylezla i naštvanost na mě jako matku. Ale zvládly jsme to a ulevilo se jí. :-))

No je toho víc, ale nechci z toho dělat knihu ;-) Prostě EFT využívám asi nejvíc.;-))

Děkuji za milou společnost, Sofi.“


Galina Vavrušková, www.galinavavruskova.cz

Hlásím se do kurzu!


ŽIJTE (s) CYKLEM A TVOŘTE SVŮJ ŽIVOT! :-)

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje