Peníze, zdraví a láska jsou ty nejtěžší věci na zhmotnění. Proč?

text © 2021 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Dany-Sofie Šlancarové a Erika Huttera

Kdybyste si udělali anketu, po čem většina lidí touží, na prvních třech místech by se umístily tyto věci: peníze, zdraví a láska (partnerství).

Když ale začnete pracovat s vizualizacemi a meditacemi, narazíte na jeden zásadní zádrhel: peníze, zdraví a láska jsou ty nejtěžší věci na zhmotnění. Proč?

Ostrov a plachetnice

Je to proto, že v procesu zhmotňování, v procesu přitahování toho, co chcete, jsou nejdůležitější emoce. Jsou to právě emoce, které jsou magnetem, který k nám přitahuje to, co chceme. A když jde o prachy, zdraví a partnera, často kolem toho v sobě máme řadu pocitů hodně negativních… Mohli jsme o peníze přijít, mohli jsme je nikdy nemít, máme nějaký hodně bolestivý zdravotní problém, na kterým není au au možné nemyslet a ignorovat ho, partneři a partnerky nás mohli zradit, nemilovat, trápit…


V procesu zhmotňování jsou nejdůležitější
(pozitivní) emoce.


No a když se tedy snažíme na některé z těchto témat myslet, je víc než pravděpodobné, že se nám tam všechny tyto myšlenky na minulé neúspěchy vtírají (a že těch neúspěchů může být neurekom). No a pak se nám pochopitelně nedaří si zhmotnit to, co chceme, ale naopak si přitahujeme víc toho, co se nám nelíbí – víc své neúspěšné minulosti, která se stává naší současností i budoucností.

Co tedy s tím? Odpověď je jednoduchá, i když ze začátku není úplně jednoduché ji praktikovat.

Položte si otázku: Chci opravdu peníze? Chci opravdu zdraví? Chci opravdu partnera/partnerku?


Nikdy vám nejde o věci, ale o emoce s nimi spojené,
které chcete prožívat.


Abych vám to líp vysvětlila, vymyslím si teď jednu fiktivní postavu, říkejme jí třeba Petr. A Petr si myslí, že chce peníze. Že má spoustu plánů, co s nimi chce udělat – postavit dům, koupit si motorku, udělat si kapitánský kurz a jezdit několikrát do roka na jachtu… Když nám tohle Petr řekne, tak už vidíme, že on vlastně nechce peníze, ale ten dům, motorku a kapitánský kurz. A teď si tu otázku položme ještě jednou a pojďme ještě hlouběji: opravdu chci dům, auto, dovolenou na Bali, nové špičkové lyže – nebo je ještě něco hlouběji za tím?

PlachetniceKdyž si Petr položí tuto otázku a jde v ní do hloubky, začne zjišťovat, že je to krapet jinak. Dům si chce postavit pro to, protože se chce v životě cítit ukotvený – a taky si do něj chce přivést ženu a mít s ní děti… Motorku chce ve skutečnosti proto, že miluje ten pocit svobody, když na ní jede krajinou. Chce tedy mít pocit svobody a lehkosti, který mu třeba auto nedá… A kapitánský kurz a plachtění na Jadranu i jinde chce proto, že jeho srdce ještě nezapomnělo na jeho dětské sny o objevení ostrova pokladů a i dospělý Petr stále touží po dobrodružství.

Petrovi tedy v konečném důsledku nejde o peníze a nejde mu o věci, které si za peníze pořídí. Jde mu o prožívání emocí jako je: ukotvenost v životě, láska a sounáležitost, svoboda a lehkost nebo dobrodružství a vášeň…


Jaké emoce chcete prožívat ve své budoucnosti?


Když tedy Petr jde s tímto novým vědomím do meditace, představuje si už jiné věci. Ano, vidí konkrétní dům, protože tuhle představu už má jasnou a je to v pořádku. Ale zároveň u toho vidí sám sebe, jak chodí bosý po zahradě a vnímá, jak je spojen se zemí, s půdou, se Zemí s velkým Z. Vidí dům, který pomáhal navrhovat, a prožívá radost, že je to něco, co přivedl na svět a co mu umožňuje se vracet někam, kde se cítí dobře, kde může dobít baterky, kde je někdo, kdo ho má rád… (Vsuvka: a konkrétní ženu si tam zatím třeba nepředstavuje, protože ho ještě bolí minulý rozchod, ale dokáže si představit ten hřejivý pocit lásky, který chce v partnerství zažívat.)

Silnice v horách

A pak si představuje, jak jede na motorce krajinou a jeho srdce doslova žhne pocitem vděčnosti za to, co vidí kolem sebe, a jaké úžasné pocity volnosti a svobody právě zažívá. Prožívá to tak, jako by se to dělo právě teď, jako by právě teď projížděl horským průsmykem ve Slovinsku a říkal si, že život fakt stojí za to.

A pak vidí sám sebe, jak stojí za kormidlem a cítí tu slanou a vlhkou vůni moře a cítí, jak se do plachet opírá vítr a žene jejich plachetnici tam na obzor, kde se černá zatím ještě malinký ostrov. Celá jeho hruď se otevírá pocitem vzrušení. Co je tam čeká? Bude tam nějaká tajemná Odysseova jeskyně s barevnou vodou? Stráví tam úžasný večer s kamarády, na který budou dlouho vzpomínat? Uvidí tam krásnou přírodu, jakou ještě jinde neviděl? Nebo tam konečně potká tu ženu, kterou si odvede do svého vysněného domu?

Odysseova jeskyně na Mljetu

A v tom je celý ten trik. Když se Petrovi bude dařit se do těchto pocitů nořit pravidelně, ideálně každý den, jejich zhmotnění na sebe nedá dlouho čekat. A Petr ví, že nemá být netrpělivý a tlačit. To naopak zhmotňování blokuje. Petr ví, že prostě jen má setrvávat ve stavu naprosté důvěry, že všechno to, co chce, přijde. Dřív, nebo později, ale 100% to přijde. Možná se to nestane všechno hned příští týden. Ale když se Petr ohlédne za rok, zjistí, že většinu těch věcí, co si vysnil, najednou má a ani neví, jak se to stalo.


Když na něco tlačíte a spěcháte, tím si to blokujete.
Uvolněte se ve svém chtění.


No jak se to stalo… Prostě je žil už předem, prostě je prožíval a prociťoval, jako by už nastaly – a ony se stát musely. To je totiž zákon, jak říká Joe Dispenza.

Zkuste to taky. Položte si otázku, jestli vám jde opravdu o prachy/uzdravení/partnerství – nebo je za tím ještě něco jiného, co můžete prožívat už teď, a díky tomu si to i zhmotnit…

 

O co vám doopravdy jde?! ;-)


Hackněte i vy svůj svůj život a ovládejte svou mysl a podvědomí tak,
abyste si dokázali zhmotnit, cokoli chcete,

protože jste konečně pochopili, kde jste dřív dělali chybu!

Zbavte se s lehkostí a jednou provždy toho, co vás blokuje,
abyste se stali pány (a dámami;-) svého času, své energie
a byli konečně naplno sami sebou!

Překonejte všechny argumenty své racionální, analytické mysli,
která vám tvrdí, že zázraky nejsou možné a vaše sny jsou nerealistické,
a díky mým jednoduchým a funkčním metodám
si začněte své touhy zhmotňovat doslova do druhého dne!

Vstupte do kurzu
Vychytávky pro život: Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život
(a proč vám to dřív nefungovalo)!

Je to 33denní výživný a fungující kurz z mé autorské dílny, který vás naučí ovládat vaši mysl a přitahovat si to, po čem toužíte, (a nikoli to, co nechcete), aniž byste tomu museli věnovat víc než 20 minut denně!

online kurz Vychytávky pro život

Dozvíte se, jaké jsou ještě další ingredience úspěšného zhmotňování – a co vám v kurzech a knihách o zákonu přitažlivosti neřekli nebo zatajili!

Tento kurz vás naučí všechno podstatné, co musíte udělat, abyste si svá přání konečně zhmotnili, a ukáže vám, proč vám to dřív nefungovalo.

A pozor, kurz není vůbec ezo: všechno je logické, racionální a velmi praktické!

Co se změní ve vašem životě za 33 dní kurzu:

 • Prožijete na své vlastní kůži, že jste to vy, kdo může váš život 100% ovlivnit, ať už myšlenkami nebo přístupem, nikdo jiný – a najdete v tomto vědomí velkou úlevu a inspiraci.
 • Otevřou se vám nové obzory a změní se způsoby toho, jak přemýšlíte – a právě díky tomu se začne měnit váš život.
 • Naučíte se nové techniky zhmotňování a vizualizace, které vám budou konečně fungovat.
 • Objevíte (fungující!) zkratky, jak se dostat k naplnění svých snů.
 • Dozvíte se, jak propojovat svou vědomou i podvědomou mysl, tělo a duši, ratio a spiritualitu.
 • Budete se celou dobu učit tak, že ani nebudete vědět, že se něco učíte, protože vás to bude bavit.
 • Kurz vám dodá vnitřní sílu a energii – skrze své pozitivní ladění, skrze techniky a metody, které se v něm budete učit, skrze pozitivní reálné příběhy a taky díky podpoře skupiny.
 • Získáte sebe-důvěru a sebe-jistotu.
 • Budete mnohem lépe schopni řešit situace, které se vám dřív zdály neřešitelné.
 • Bude vám mnohem jasnější, kým doopravdy jste, a přijmete se takoví, jací jste, což vám dodá sílu.
 • Pochopíte mnohem líp i druhé lidi a přestanete jim vyčítat jejich chyby.


 

online kurz Vychytávky pro život

Kurz je teď ve vánoční akci
za 50% běžné ceny
(a lze ho pořídit i na splátky)!

Neváhejte, tato cena platí jen do 18. 12. 2023!

 

Dozvědět se víc o kurzu…

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A UŽÍVEJTE SI ŽIVOT!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

2 Komentáře

 • Lea

  Odpověď Odpovědět Pátek - 10. června, 2022

  Dobrý den,
  napsala jste to moc hezky:)Je to hodně o tom dobrém pocitu v nás a na věci netlačit.Vše přijde v pravý čas, i když se nám někdy zdá,že se sny nesplní.A když to pustíme a odevzdáme se,tak se dějí zázraky…
  Mějte se krásně a děkuji za Vaše stránky!

  • Dana-Sofi

   Odpověď Odpovědět Čtvrtek - 16. června, 2022

   Dobrý den, Leo,

   moc děkuji za vaše slova!

   Dana-Sofi

Napište komentář

* Povinné údaje