Meditace s Dr Joem Dispenzou mi zachránily rodinu

text © 2022 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / video © Dana-Sofie Šlancarová a Gabriela Kolátorová

Dvě dcery, jedna s dlouholetým závažným zdravotním problémem, druhá právě dospívající, procházející si vším drsným pubertálního období včetně myšlenek na sebevraždu. A vy jste matka, po letech péče o první dceru nesmírně vyčerpaná. Co můžete udělat, abyste zachránila sebe, svoje děti a svoji rodinu? Je to ve vašich silách? Je na to nějaký recept? Tento rozhovor vám ukáže, že recept a návod existuje a může zafungovat i vám!

Rozhovor s Gabrielou Kolátorovou, reálnou ženou a reálnou matkou, která to nevzdala a hledala a našla a dnes je úplně někým jiným a díky tomu se změnilo i vše v její rodině. Z rodiny, která se rozpadala a byla v troskách je dnes rodina, která pevně a v hluboké lásce drží při sobě. Zázrak? Možná. Ale taky tvrdá práce na sobě…

Reálný příběh české ženy z masa a kostí, která dokázala změnit svůj život i život své rodiny během několika málo měsíců a překonat velmi zásadní rodinnou i osobní krizi.

V našem rozhovoru popisuje, co jí pomohlo dosáhnout této zásadní životní změny. Inspirujte se i vy!

 

 


A protože víte, že Joea Dispenzu žeru a propaguju, najdete všechny jeho knihy (které už jsou všechny přeloženy do češtiny) na našem (nejen) cyklickém e-shopu
Lifehacking.store. Jsou to tyto knihy:

Joe Dispenza: Rozvíjejte svůj mozek: Jak věda napomáhá změnit vaše myšlení – to je Joeova úplně první kniha, v níž vás zasvětí do tajů fungování našeho mozku. Připravte se na relativně odbornou jízdu biochemickým a biofyzikálním světem vašeho těla a mozku zejména, jež vám ovšem umožní detailně a z vědeckého úhlu pohledu pochopit, proč často setrváváte v takových podvědomých myšlenkových nastaveních nebo dokonce v závislostech, které vám nejenže neslouží, ale dokonce škodí. Joe vám ovšem pochopitelně nabízí i řešení, jak svůj mozek a svou mysl přeprogramovat, a díky tomu začít žít svůj vysněný život. Prolistujte si knihu zde.

Joe Dispenza: Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl – tohle je Joeova druhá kniha, v níž dokonalým způsobem rozkrývá, jak naše myšlení formuje naše návyky, které pak formují naši osobnost, a tím i celý náš život a všechno, co se mám v něm odehrává. Tato kniha je nejpraktičtější ze všech knih a Joe vám v ní detailně vysvětlí i to, jak (a proč!) máte meditovat, abyste změnili svou mysl, a díky tomu i svůj život. V knize najdete i velmi praktická cvičení a meditace! Prolistujte si tuhle druhou knihu zde.

Joe Dispenza: Vy jste placebo: Na stavu mysli záleží – ve své třetí knize vám Joe vysvětlí, že veškeré prostředky nutné k uzdravení nebo k razantní změně svého života máte ve skutečnosti sami v sobě! Jistě znáte termín „placebo efekt“ – a Joe v této knize vysvětluje a také předkládá řadu příběhů, kdy k vyléčení došlo bez léků nebo lékařského zákroku, pouhou změnou myšlení. A nejen to: jako i v jiných svých knihách nabízí metody a techniky, jak i vy můžete využít sílu placeba a změny myšlenek pro své uzdravení. V knize najdete i několik meditací! Knihu objednávejte zde.

Joe Dispenza: Probuďte své božství: Jak obyčejní lidé dělají neobyčejné věci – no a tohle je nejnovější Joeova kniha, jež shrnuje všechny jeho dosavadní poznatky a zkušenosti, které předává i na svých živých kurzech. Umožní vám nahlídnout do světa vašeho mozku a začít se ladit na jiné mozkové vlny, a díky tomu přepisovat vaše podvědomá nastavení. Joe vám zároveň předkládá řadu příběhů a důkazů o tom, že i vy můžete získat schopnosti, o kterých se vám zatím ani nesnilo a třeba vyléčit svá dlouholetá chronická onemocnění. Všechny tyto „neobyčejné“ věci Dr Joe dokládá a vysvětluje na mozkových a srdečních skenech, které zkoumají vědci z renomovaných vědeckých institutů, a dokazují tak, že tyto „zázračné“ věci jsou dostupné i vám, protože jsou vědecky vysvětlitelné a kýmkoli replikovatelné. Objevte příběhy lidí, co se vyléčili z nevyléčitelných nemocí, a naučte se jednoduché postupy, jak i vy si můžete přitáhnout do svého života hojnost, lásku, štěstí i zdraví! Listujte a objednávejte tady.

Ale to není všechno. Do češtiny už byky přeloženy i 3 Joeovy online kurzy a dostupné jsou přes společnost YOUnity.

První se jmenuje „Poznej sílu své mysli“ a je to takový úvod, který ale velmi doporučuju, protože velmi komplexně a detailně vysvětluje všechno, co Joe předává, a to jak co se týče fungování mozku, tak způsobu, jak meditovat, aby to fungovalo přesně tak, jak má a jak chceme. Tento kurz obsahuje i super meditace, včetně takzvané „potenciálové“, která vám pomůže si zhmotnit cokoli, co si umanete. Přejít na stránku kurzu „Poznej sílu své mysli“.

Druhý kurz je pro pokročilé, jmenuje se „Změň svůj osud“ a doporučuju ho absolvovat až po prvním kurzu, protože není tak detailní ve vysvětlování toho, co je právě skvěle vysvětleno v kurzu úvodním. Najdete v něm české verze dvou meditací na energetická centra a ani tady nechybí ta potenciálovka. Ty meditace na energetická centra jsou vhodné zejména v případě, když chcete pracovat na svém zdraví. Prokliknout se na stránku kurzu „Změň svůj osud“.

No a nejnovější kurz „The Formula“ je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé a obsahuje výrazně kratší verze meditací než jsou v prvních dvou kurzech. Doporučuju ho už jen proto, že pak můžete tyto meditace střídat, když nemáte tolik času. Prozkoumat kurz „The Formula“.

A protože Joe tam nemá úplně všechno, další efektivní metody na přepisování své mysli najdete v mém kurzu s názvem „Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo)“. Říkají o něm: „Drahá Sofi, ráda bych ti poděkovala za tvůj úžasný kurz. Neustále se k němu vracím, je opravdu skvělý. Prošla jsem hodně kurzy, ale k žádnému jsem se opětovně nevracela jako k tvému kurzu. Mám koupený již přes rok kurz Joa Dispenzy Poznej sílu své mysli a po tvém kurzu jsem si ho konečně pustila. Je také skvělý, ale pro mě je přijatelnější tvůj kurz. Joe to má na mě moc vědecky a s tvým kurzem mi to jde vše nějak lépe. Máš vše nádherně vysvětlené a vedené krok za krokem. Sofi, moc se těším na tvé další kurzy.“ Jana Š.

Joe i já i Gabi věříme, že všichni máme
změnu svého života ve svých rukou a ve své hlavě.
Přesvědčte se o tom i vy!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A NAUČTE SE OVLIVŇOVAT SVOU REALITU!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

2 Komentáře

 • Renata

  Odpověď Odpovědět Pondělí - 12. září, 2022

  Ahoj Sofi a Gabi.
  Sdílení tohoto skutečného příběhu mi nesmírně opět otevřelo oči. Gábi mne chytla za srdce, moc ji děkuji. Sofi, Tobě taky moc děkuji, že jsi mne o moc více sblížila s učením Joa Dispenzy. Jeho kurzy jsem všechny absolvovala, ale až Ty jsi je mne více polidštila. Děkuji Renata

  • Dana-Sofie Šlancarová

   Odpověď Odpovědět Pondělí - 12. září, 2022

   Reni, moc obě s Gabčou děkujeme za tvá krásná slova! Sofi

Napište komentář

* Povinné údaje