Martina Chomátová: Mou vášní je vidět život jako hru

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně

08_martina_chomatova

Tento díl je hravý a nabádá nás k tomu, abychom se na svět dívali trochu jinak – očima hravého dítěte. Hlavní protagonistkou je bývalá česká reprezentantka ve snowboard crossu Martina Chomátová (Krejčová). Když se Martině narodilo dítě, život se jí obrátil naruby. Po porodu musela znovu hledat důvod, proč se ráno probouzet, proč žít, proč se radovat.

A našla: znovu začala brát svůj život jako nikdy nekončící hru, ve které se můžeme inspirovat od každého a zejména od svých dětí. Proto založila projekt Play Everyday, v rámci nějž se můžete vydat třeba na dobrodružnou výpravu po Praze a objevit dosud nevídané a nezažité – a také sebe sama…

 

Martina Chomátová – Mou vášní je vidět
život jako hru

08_martina_chomatova_video
 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje