Andrea Grigerová – Mou vášní jsou fonty!

text © 2017 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Andrey Grigerové

Tento díl Cest vášně je o ženě, která se mrkne na váš web nebo na vaši prezentaci a hned o vás všechno ví

Že přeháním? Možná trošku – ale já sama jsem opravdu byla překvapena, co Andrejce Grigerové na mne prozradil můj oblíbený font Georgia;-)

Andrea začínala studiem výtvarky a francouzštiny, pak pracovala v Carrefouru, pak začala školit Excel a PowerPoint – a pak to spojila všechno dohromady v jednu vášeň a dnes radí lidem, jak vylešit své weby a své prezentace tak, aby dokázaly oslovit druhé lidi a přitom vyjadřovaly co nejpřesněji svého tvůrce.

Ve videu se dozvíte například i to, jaký font si vybrat na diplomku, abyste dostali jedničku. ;-)

Navíc si můžete sami vyzkoušet, jak to s fonty máte, v jejích Fontohrátkách

O tom všem a mnohém dalším v druhém díle 3. ročníku Cest vášně, nazvaném:

Andrea Grigerová – Mou vášní jsou fonty!

Video si spustíte kliknutím na obrázek nebo na tento link.

 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

ŽIJTE (s) CYKLEM A S VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje