Vysoká škola cyklická

text © 2019 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

Jestli čtete tento text, nejspíš už doma máte nějakou cyklickou knihu nebo magnet nebo tak – ale máte opravdu přehled o tom, co všechno cyklického už je na trhu a co vám může sloužit, vzdělat vás v tomto oboru ještě víc nebo jenom a prostě potěšit?!

Zde je stručný přehled všech skvělých cyklických produktů z našeho e-shopu:

Knihy pro vědomý život

1) Miranda Gray: Cyklická žena – základní kniha, která by neměla chybět v knihovničce žádné ženy. Přehledný, pragmatický, ale zároveň podrobný úvod do 4 fází ženského měsíčního cyklu doplněný detailním popisem jednotlivých dní pro vaši inspiraci. Pokud s cykličností začínáte, berte tuto knihu!

2) DOPORUČUJEME! Dana-Sofie Šlancarová a Erik Hutter: Návod na ženy – druhá základní kniha, která by neměla chybět v žádné knihovničce, a to ani mužské! Kniha je určena pro muže i pro ženy a vtipnou a velmi přehlednou formou vás seznámí se všemi 4 fázemi, s tím, jak se ženou komunikovat ve všech fázích, jak ji naladit na milování ve všech fázích, jak si poradit s antikoncepcí – a taky vám prozradí, jak žijí cykličtí muži;-) Skvělá kniha o cykličnosti pro muže i ženy, využitelná v partnerství i v zaměstnání!

3) DOPORUČUJEME! Cyklické magnety – ty asi nemusím ani představovat. Máme je v něžné ženské kulaté variantě a textově obsažnější hranaté mužské variantě. Dají se dát doma na ledničku (a otáčet podle aktuální fáze) nebo klidně v práci na pracovní stůl – a je jasno a je klid! Navíc je máme i ve slovenské, anglické, německé a francouzské verzi. Žena v kostce na ledničku!

4) Cyklická mapa – přečetly jste Cyklickou ženu nebo Návod na ženy, ale váš cyklus vám pořád trochu uniká? Pozorujte se detailně každý den s Cyklickou mapou – stačí tomu věnovat pět minut denně a za dva tři měsíce si můžete plánovat své osobní i pracovní aktivity mnohem přesněji i podle svého cyklu, protože prostě budete vědět, kdy je na co ten nejlepší čas! Chcete-li poznat jedinečnost svého cyklu, berte Cyklickou mapu.

5) Dana-Sofie Šlancarová: 7 návyků efektivní Cyklické ženy – možná vám něco v Cyklické ženě chybělo – třeba to, proč správné cyklické ženy odpočívají, kdykoli to potřebují a chtějí, proč svobodně pláčou, proč se nestydí za svou premenstruační fázi a její projevy nebo proč nejsou otroky svého to-do listu! Ženský time management je jiný než ten chlapský!

6) Miranda Gray: Rudý měsíc – první kniha Mirandy Gray na téma 4 ženských fází, napsaná z pohledu ženských archetypů a plná příběhů, rituálů a praktických cvičení. Věděly jste, že váš menstruační cyklus je ve skutečnosti zdrojem vašich tvůrčích, spirituálních, sexuálních, emočních i fyzických sil?

7) NOVINKA! Miranda Gray: Poselství pro ženskou duši – pokud v cykličnosti jedete už nějakou chvíli, asi jste si všimly, že i vaše napojení na Vesmír/Boha/Bohyni/vaši duši/vaše vnitřní se proměňuje podle vašich fází. Jak si ho tedy udržet každý den? S tím vám jednoznačně pomohou Mirandina laskavá a něžně ženská poselství pro všechny 4 fáze vašeho cyklu. Tato kniha vám pomůže uchopit vaši cykličnost ještě hlouběji a spirituálněji.

8) DOPORUČUJEME! Miranda Gray: Probuzení ženské energie – ptáte se někdy, jak můžete zůstat skutečně ženská ve světě, který je tolik mužský? A možná hledáte i nějaké návody, tipy a praktická cvičení či rituály? Tady jsou! Kniha, která vám pomůže obnovit vaše spojení s vaším autentickým ženstvím.

9) Dana-Sofie Šlancarová: Balijský deník Cyklické ženy – jak se žije cykličnost v každodenní praxi – a notabene třeba na cestách? O téhle knize její čtenáři říkají, že při její četbě jim hodinová cesta do práce trvá patnáct minut a že je lepší než Jíst, meditovat, milovat. ;-) Vydejte se s Cyklickou ženou na Bali!

10) NOVINKA! Ra-duše Kudrnová: Aroma oleje Žena v cyklech – voňavá novinka na našem e-shopu. Skvělé olejíčky, které harmonizují prožívání všech vašich fází. Řada žen udává, že jim pomohly i s bolestivou ovulací, nepříjemnou menstruací a náladovostí v PM fázi. Najděte pohodu a úlevu ve všech fázích!

11) Jane Bennett: Požehnání, ne prokletí – téhle knize říkám moderní Děvčátka, na slovíčko. Pokud máte dospívající dceru, obě tu najdete spoustu praktických informací k první menstruaci, předávaných nesmírně laskavou formou. Umožněte své dceři pochopit, že menstruace je požehnání, a ne prokletí – předáte jí tak dar nevyčíslitelné hodnoty!

12) Mary Dillonová: Rozkvétající žena – kniha o 4 fázích, kterou můžete číst dětem bez ohledu na pohlaví klidně od 4–5 let a citlivě tak zejména dcery připravovat na to, co je čeká – a že je krásné být ženou! Pohádková kniha o menstruačním cyklu pro vaše děti.

13) Kristi Meisenbach Boylanová: Sedm posvátných fází menarché – tuto knihu doporučuju na každém kurzu nejen maminkám (i tatínkům), pokud chtějí dobře porozumět tomu, co se děje v jejich dospívající dceři, ale maminkám samotným, pokud potřebují vyléčit to, že jim nerozuměli jejich vlastní rodiče. Pochopte svou dospívající dceru i vaše rodiče v době vašeho dospívání!

14) NOVINKA! Lucie Harnošová: Deník mámy a dcery – novinka na e-shopu. Skutečný deník, který propojuje mámy a dcery. Je určen pro ženy od 7 do 99 let – a pokud dceru nemáte, můžete ho sdílet i se svou maminkou, babičkou, sestrou, tetou či jinou blízkou ženou! Vybudujte si se svou dcerou ještě bližší vztah!

15) Adéla Nováková: Život bez hormonální antikoncepce – k cyklu patří i antikoncepce. Jak na ni? Jít to hormonů, nebo raději ne? Přečtěte si příběhy žen, které hormonální antikoncepci zkusily – i rady odbornic na toto téma. Víte, že HA tlumí ženskost ženy a potlačuje i její chuť do života a na sex?


 

 

ŽIJTE (s) CYKLEM KAŽDÝ DEN!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Vědomý svět s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje