Proč vám zatím nefungovaly metody osobního rozvoje? (A proč proto vstoupit do kurzu „Poznej sílu své mysli“ s dr. Joem Dispenzou)

text © 2020 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

Níže najdete webinář, který zodpovídá vaše dotazy stran Joea Dispenzy a jeho online kurzu „Poznej sílu své mysli“, které jsem od vás dostala – a taky vysvětluje, proč vám zatím – pravděpodobně – nefungovaly jiné metody osobního rozvoje – ale proč zrovna ty Joeovy by fungovat měly. (A pokud preferujete psanou verzi textu, najdete přepis pod videem.)

A ačkoli byl natočen pro Joeův úvodní kurz, většina věcí, které v něm říkám, je platná i pro další Joeovy kurzy, například pokročilý kurz „Změň svůj osud“ nebo ten nejnovější kurz s názvem „The Formula“.


(-: POZOR :-)

Právě je otevřen Joeův pokročilý kurz „Změň svůj osud“, a pokud do něj vstoupíte, mám pro vás dva velmi inspirativní a fungující bonusy:

Pokud mi mailem napíšete, že jste se přihlásili přese mne,
přes tento můj link, do Joeova kurzu,
získáte 2 má exkluzivní videa, jaké techniky mi fungují
pro zhmotňování toho, co chci:

1) První video vás naučí,
jak můžete programovat svou podvědomou mysl,
když zrovna sedíte u počítače a hledíte do prázdna
nebo třeba s někým telefonujete.

Mně se díky této technice podařilo zhmotnit jak přestěhování
do domku na vesnici v době, kdy žádné pronájmy nebyly,
tak později pro změnu přestěhování do bytu v lokalitě,
kde se prostě byty nepronajímají…

2) Druhá technika vás naučí,
jak si hned ráno naprogramovat váš den tak,
aby se vám v něm stalo to, co chcete, abyste
v něm zažili to, po čem toužíte.

Je jednoduchá, je rychlá a bude se vám líbit.


 
  

(Textový přepis videa zde:)

Dobrý den,

srdečně vás vítám u dnešního webináře. Moje jméno je Dana-Sofie Šlancarová a dost možná mě znáte jako zakladatelku projektu Cyklická žena(R) nebo majitelku nakladatelství OSULE. Za oběma těmito mými projekty je moje vášeň inspirovat druhé a pomáhat jim žít šťastný a naplněný život.

A tak nezůstávám ani u cykličnosti ani u psaní a vydávání knih, ale vydávám se často do dalších, nových vod, které mě osobně inspirují a zlepšují můj vlastní život – a pak mám touhu o tom říct i vám. Takhle jsem se už před několik lety dozvěděla přes kamarády o životě a díle jednoho Amíka italského původu, který o sobě tvrdí (a má lékařsky dokázáno), že se dokázal jen “hlavou”, “myslí”, “myšlenkovou prací“ zotavit z vážného úrazu páteře. Jak už to tak bývá, chvíli mi trvalo, než jsem se dostala k jeho knihám a videím, ale jakmile jsem se k nim dostala, doslova jsem tomu propadla.

Tento muž se jmenuje dr. Joe Dispenza a já mu chci věnovat tento webinář. Vy jste možná viděli moje stručná videa, která lákala na Joeův kurz zdarma. Poté se ovšem vyrojilo z vašich řad množství otázek, například, že byste rádi pokračovali dál Joeovým placeným kurzem, ale nevíte to či ono a nejste si jistí tímhle a tamtím.

Takže tento webinář si klade dva cíle: zodpovědět vaše dotazy stran Joea Dispenzy a jeho online kurzu „Poznej sílu své mysli“ a taky vám vysvětlit, proč vám zatím – pravděpodobně – nefungovaly jiné metody osobního rozvoje.

Vezmu to tedy rovnou přes vaše otázky – ale chci vás taky nalákat, abyste vydrželi do konce, protože na konci vám představím speciální bonusy pro vás. A pokud náhodou raději čtete, přepis tohoto videa najdete dole pod videem.

Ten první dotaz zní: Kdo je to Joe Dispenza a proč o něm najednou slyším všude?

Joe Dispenza pochází ze Spojených států, je původem chiropraktik, ale postupně se začal věnovat zejména oborům jako je neurologie a neurobiologie a podobně. A jak už to tak bývá, na začátku jeho cesty, která se nyní jeví jako úspěšná a která z něj udělala světoznámého vědce, byl průser, a ne malý.

V roce 1986 totiž Joe jel triatlon a sejmulo ho auto. Skončil v nemocnici s tím, že některé obratle měl stlačené a některé rovnou zlomené. Lékaři mu doporučovali operaci, u které ovšem nebylo jasné, jestli po ní bude ještě chodit. Joe se proto rozhodl, že na to půjde jinak a uzdraví se silou své mysli. Po šest týdnů si vizualizoval každý den několik hodin, jak je zase zcela zdravý. Někdy mu to šlo líp, jindy hůř a v představách viděl, jak musí prodat dům a praxi, ale když to zkrátím, tak po šesti týdnech vstal a odešel z nemocnice po svých a po 11 týdnech se účastnil dalšího triatlonu.

Zázrak? Dozajista, zejména když si uvědomíme, že se psal rok 1986 a ještě nebyl internet, po kterém dnes už běhá spousta informací o zázračných spontánních vyléčeních podobného druhu.

Co ale Joe tehdy dělal? Ty jeho vizualizace nebyly jediná věc: ještě si uvědomil, že tady existuje nějaká síla, která nás stvořila a která způsobuje, že nám bije srdce a tělem pumpuje krev a lymfa a že se nám obnovují buňky a že naše orgány vědí, jak mají fungovat, aniž bychom jim to my nějak vědomě museli říkat. Takže s touto silou on během svých vizualizací navázal kontakt a zadal jí, aby opravila, co stvořila.

Protože je ale vědec, po vyléčení se do toho pustil i jinak a začal cestovat po světě a hledat lidi, kteří se vyléčili z vážných chorob, a zjišťovat, co mají společného. A pak o tom začal přednášet. Celosvětovou známost mu pak přinesl film Co my jen víme!? (What the Bleep Do We Know?). No a jak o tom přednášel, tak pochopitelně za ním začala chodit řada lidí, kteří říkali: A jak to můžu ve svém životě udělat i já?

A na to konto tedy Joe začal dělat kurzy, na kterých dělá další výzkumy, jak funguje náš mozek a jak je to spojeno s tím, co nazýváme spiritualita – a jak můžeme skrze změny ve své mysli, ve svém mozku a skrze nástroje jako je meditace nebo vizualizace skutečně a jednou pro vždy změnit svůj život, i když nám to do té doby nešlo.

A tady se přiznám k jedné věci: na své bucket listu, na svém seznamu přání pro 2020 jsem měla Joeův kurz, ten živý, pochopitelně. Ale buch, do toho přišla současná koronténní situace – a zdálo se, že si budu moci tak akorát číst knížky pořád dokola. A pak mi, najednou a zničehonic, napsala Evička Kubaščíková, která stojí za tím, že Joe nyní přichází do Čech a na Slovensko. Nikdy předtím jsme se neviděly, neznaly – ale ona měla silný vnitřní pocit, že mě má oslovit ke spolupráci, i když jí vrtalo v hlavě, co má Cyklická žena proboha společného s Dispenzou. A ukázalo se, že hodně, protože já už ho několik měsíců intenzivně studovala.

Je mi jasné, že to zaúřadoval Vesmír na základě mých vizualizací, které jsem si už taky nějakou dobu dělala – a prostě mi ten kurz hodil do klína, včetně toho, že ho mám na druhou – protože se ho nejen účastním, ale ještě ho nějakým způsobem zprostředkovávám i vám! Takže to je pro mne jeden z těch důkazů, že Joeovy metody fungují. Testováno na vlastním těle a a na vlastním životě.

No a druhá část té otázky: Proč je ho tu teď všude tolik? Já osobně se domnívám, že je to proto, že jsme globálně jako společnost dozráli pro myšlenky, které Joe přináší, a že jsme nyní schopni je vstřebat, aplikovat a tak změnit své životy i celý svět.

A jdeme k další otázce: Jaký je rozdíl mezi ostatními kurzy osobního rozvoje, kterých je tolik a zatím mi spíš moc nefungovaly, a tímhle kurzem „Poznej sílu své mysli“? Není levný – stojí opravdu za to?

Tady chci poznamenat, že vždycky to záleží na vás a na tom, jestli chcete tu vytouženou změnu ve svém životě opravdu udělat. Pokud chcete, tak ani nepotřebujete učitele a ona přijde. Pokud vaše rozhodnutí ale opravdové není, nepomůže vám ani Joe Dispenza ani jiný guru.

Co já vnímám jako rozdíl mezi ostatními kurzy, kterými jsem prošla, a tím Joeovým, je to, že většinu kurzů nedělá člověk, který je expert (a to i medicínsky) na neurovědu. Joe má navíc silné spirituální zážitky (o kterých si můžete přečíst třeba v jeho poslední knize Becoming Supernatural). No a kombinace vědce a mystika dělá právě to, že tenhle kurz funguje líp než jiné.

Když to velmi zestručním a shrnu, tak Joe zkoumá a učí, jak se můžeme dostat do změněných stavů vědomí, ve kterých máme přímý přístup k operačnímu systému své mysli, a díky tomu v něm můžeme dělat opravy a resety (nebo nechat onu vyšší sílu, aby to udělala ona se svými neomezenými možnostmi a znalostmi).

Jiné kurzy totiž buď pracují pouze s racionální, vědomou myslí na hladině beta nebo občas alfa, ale tam není možné jít tak hluboko a opravdu udělat ony razantní životní změny (nebo nechat ony změny proběhnout).

Joe má propracovaný systém, který v kurzu detailně vysvětluje a který vás navede, co a jak dělat, aby ty změny se začaly dít i ve vašem životě.

To je ale jen velmi ve stručnosti. Tím, že v kurzu už jsem, tak vím, že je tam toho opravdu hodně a že je to skvěle zpracované.

Poznamenávám ještě, že kurz je přeložen do češtiny – a je dostupný jak v dabingu, tak můžete poslouchat Joea v originále a číst si titulky.

No a k té ceně: běžná cena za tento kurz je 499 eur, a pokud byste se vydali na Joeův živý kurz (přičemž obsah tohoto onlinu je postaven právě na obsahu jeho živých kurzů), tak zaplatíte kolem 2 000 eur. Cena 197 eur je tedy fakt super – dostanete za ni opravdu hodně, jsem tam, testuju, vím a vidím výsledky!

A další dotaz: Je hezké číst příběhy lidí, co se jim povedlo (i v těch komentářích pod videy), tiše závidím, jak v tom všichni jedou a jak se jim daří. Mně totiž vůbec.

Tenhle dotaz je velmi podobný tomu předchozímu. Chtěla bych znovu zopakovat, že i Joe v kurzu říká, že je potřeba se zavázat, že se tomu budete trochu věnovat, ideálně každý den, každý den meditovat. A dává příklad jedné účastnice, která měla rakovinu a kdovíco ještě – ale dala si závazek a po roce meditací ji doktoři ze všech těch nepříjemných zdravotních neduhů nenašli ani jeden. A to stojí za to, ne?

Vybavuju si taky – a to se bude týkat těch z vás, kdo jsou zdraví jako rybičky a neřeší zdravotní problém, ale chtěli by se posunout třeba v oblasti vztahů nebo zaměstnání či podnikání nebo ve sféře financí. Někdo z Joeových klientů takto meditoval a za dva měsíce se jim geniálním způsobem posunul projekt, který před tím dlouho dobu stál a nebylo možné jej rozjet.

Takže ano: chce to závazek něco dělat. Ale ty výsledky stojí za to – a jak jsem zodpovídala v předchozí otázce, funguje to i nevěřícím – protože Joe to má založeno jak na spiritualitě, tak ale o to víc na vědě a na postupech, které je možné replikovat. A když to zafungovalo tisícům lidí na jeho kurzech, tak je poměrně velká šance, že to zafunguje i vám.

Restart mozkuDalší dotaz: Vůbec netuším, jak mám jenom identifikovat svoje myšlenky, natož jak je změnit.

Tady k tomu připomenu, že Joe říká, že za neutěšeným stavem našeho života jsou staré myšlenky, které si myslíme znovu a znovu – a tím ve své budoucnosti vytváříme jenom to, co se nám odehrálo už v minulosti a co nás nebaví.

Jak tedy tyto myšlenky identifikovat? Já bych řekla (ze své vlastní zkušenosti), že je to dovednost jako každá jiná a dá se jí naučit. Na začátku se stačí trochu pozorovat myšlenky třeba hnedka po ránu: dám příklad sama od sebe. Já jsem sova, takže se mi nechce ráno vstávat a jsem – respektive bývala jsem – po ránu protivná. No a tak jsem se začala jen tak lehce pozorovat, co si říkám. A byly to věty typu: “Jééé, mně se tak nechce vstávat. Mně se nechce nic dělat. Mně to tak otravuje…”

Mohlo mi v takovém případě přijít do mé následně žité reality něco jiného než otrava v práci i jinde? No nemohlo.

Takže jsem si začala říkat, že děkuju sama sobě a své mysli za tuhle myšlenku, ale že je to včerejší myšlenka a dneska už ji nepotřebuju. A světe div se, ráda si přispím pořád, to jo, ale když musím vstávat, jsem s tím najednou úplně v pohodě.

Podobně jsem pracovala i se svou únavou – třeba když jsem pracovala a měla jsem pocit, že je toho moc a že z toho musím být unavená, tak jsem si řekla, že je to včerejší myšlenka, že ji beru na vědomí, ale že už ji nepotřebuju a nepotřebuju být unavená. (Inspirace tu jde za Waynem Dyerem, z jeho biografické knihy I Can See Clearly Now.) A ono to funguje… Někdy se musím ve dvě ráno přemlouvat, že je fakt čas jít spát!

Takže takto to zkuste, pomaličku, a vono to pude.

A teď tu mám jednu hodně související otázku, kterou jsem si ne tak dávno kladla i já: Co s tím, když se člověk svých myšlenek bojí. Prostě má aha moment a lekne se, jak velká je to zodpovědnost – a paradoxně to přinese víc stresu, a tím se člověk vlastně stáhne. Jak se z toho stavu dostat?

To je opravdu skvělá otázka. My jsme totiž v našich životech prošli tunami situací, ve kterých jsme se nadechli do nějakého velkého kroku – a buch dostali jsme přes prsty. Já osobně si to uvědomovala třeba ve chvíli, kdy jsem se učila tapping (EFT) a pránické léčení – můžu fakt léčit lidi? Můžu jim pomáhat? Neublížím jim? Pomůže jim to doopravdy? A možná tam byl nějaký minulý život čarodějky-vědmy, kterou upálili, že se mi při tom svíral žaludek a nechtělo se mi do toho a měla jsem spoustu pochybností.

Když jsem ale začala pracovat s Joeovými meditacemi, postupně se zvyšovala hladina mojí energie a tedy i úroveň mého elektromagnetického vyzařování, jak to popisuje Joe – a tyhle pochyby prostě samy zmizely. Na určité úrovni vědomí totiž nemají prostor. Nedávají smysl. Nejsou tam ani vidět, neexistují. Vy najednou víte. Vy najednou víte, co je správně, a za tím jdete.

A pokud bych tedy za sebe měla jmenovat jeden další velký bonus tohoto Joeova online kurzu a jeho ,metod, tak je to právě to, že získáte mnohem větší jasnost v tom, co v životě chcete a jak za tím jít a přestanete se bát.

Klíčem je ale setrvávat pravidelně v hlubších hladinách vědomí (v théta a delta stavech), protože jinak ty strachy mají tendenci se vracet, zejména na začátku, než si naše tělo zvykne na ty hormony, které se nám do těla vyplavují, když se cítíme šťastní a v pohodě.

A dodám jen pro ty, co neviděli moje předchozí videa, že Joe tvrdí a je vědecky prozkoumáno, že když dlouhodobě žijeme ve stresu, což většina z nás žije, tak naše tělo si pak udělá doslova chemickou závislost na hormonech stresu, a i když se chceme cítit dobře, tak podvědomá mysl, mysl těla nás pořád strhává do těch negativních zkušeností – protože naše tělo chce další kortizolo-adrenalinovou dávku.

A teď otázka k tomu, jak můžeme realizovat svoje sny: Jak se Joe Dispenza staví k fantazii jako takové? Při fantazírování si taky představuju a kolikrát to i prožívám, ale v realitě se to nijak neprojeví, mé sny se nezhmotní.

Joe popisuje pokus, kdy zadali citlivým lidem, aby se snažili rozmotat a zase smotat vlákna DNA. V prvním případě dostali za úkol mít jen jasný a silný záměr. Výsledek? Nic. V druhém případě měli za úkol povznést se do stavu lásky a jiných povznášejících emocí. Ale taky nic. Zero. Nada. A v posledním případě jim řekli, aby spojili ten silný záměr s povznášející emocí – a hle, najednou 25% úspěšnost!

A na tomto právě staví i Joe Dispenza, že je potřeba propojit jak myšlenku, která vytváří elektrické pole, tak emoci, která vytváří magnetické pole – a pak, v tomto spojení, si můžeme přitáhnout, co budeme chtít.

Důležité ale je si to představovat pravidelně, pracovat na tom a opravdu být schopen se v těchto emocích a záměrech udržet. Což u fantazií často tak není, ta přijde jednou a zase odejde – a bývá to třeba jen myšlenka, kde chybí daná povznášející emoce. Anebo hned poté přijde další myšlenka, se silnou emocí negativního rázu, že tohle nedám, že to nemá cenu, že na to nemám, že se mi to nepodaří apod. A pak je jasné, co se zhmotní: to, u čeho byla silnější emoce.

Pokud se do Joeova kurzu přihlásíte přes tento link – a napíšete mi to do mailu – tak já pro vás budu mít během 14 dní dva takové dárečky – dvě metody, které mně osobně pomáhají si zhmotňovat věci, naposledy třeba byt mých snů v lokalitě, kde byty prostě nejsou k mání! ?

meditaceDalší dotaz: Jak se udržet pozitivní, i když se nedaří?

Taky skvělá otázka – a velmi častý případ nás všech. Popsala bych to tak, že na začátku hodně jedeme v té naší chemické závislosti na hormonech stresu, a proto se nám nedaří se držet pozitivní, tělo si je žádá a my se dostáváme do negativních situací. Ale čím víc meditujeme a děláme i jiná cvičení, tím víc máme chvil, kdy se cítíme dobře, a tím se postupně, pomalu či rychleji, buduje v našem těle dobrý pocit a závislost na hormonech pohody, a nikoli stresu.

Takže – a opět mluvím ze své zkušenosti – na začátku nám to přijde hrozné. Nedaří se to. Padáme a vstáváme. Ale jako ta paní, co se vyléčila z rakoviny za rok, když vytrváte, tak se to postupně bude lepšit a lepšit. Já jsem měla dny, kdy jsem měla tak hodinu v pohodě a zbytek jsem se cítila mizerně. Teď mám dny, kdy se cítím skvěle 24 hodin denně několik dní za sebou, a pokud přijde propad, který je normální, protože ten nám pomáhá růst a jít dál – zvládnu ho během minut nebo maximálně desítek minut. Proč? Protože mi to prostě už za to nestojí se cítit blbě. Takhle to mám teď v hlavě nastavené… A tam se můžete dostat i vy – nechci odhadovat čas, protože to může být různé, ale nejpozději za rok určitě a spíš v řádu měsíců, když se do toho opravdu obujete.

A poslední dotaz: Jsem zvyklá pracovat s klienty v prostoru, zvláště když se jde do hloubky. Často je třeba vytvořit oporu a zajistit, aby se klient cítil bezpečně. Práce s emocemi je často taky náročná a vyžaduje kontakt s klientem. Jednoduché věci je ok řešit on-line, ale osobní proces je třeba prožít a procítit. Je to jako například s plaváním. Člověk může leta sledovat kurzy o plavání, ale když pak skočí do bazénu, daleko nedoplave. Jinak tento kurz propojuje různé obory, a to je velice důležité. Jsem ráda, že se ke slovu dostává i fyzika. Energie je základem všeho.

Děkuji za tento dotaz, taky ho považuju za zásadní. Joe dělá tyto kurzy pro tisíce lidí naživo, a taky tam nemá prostor se jim individuálně věnovat, a přesto se tam dějí velké věci, ti, co byli na vozíku chodí, a ti, co měli rakovinu, tak už ji pak nemají. Přiblížila bych vám to takto: Podobně jako věříme jen naší lidské medicíně, tak věříme jen naší lidské psychomedicíně – tedy tomu, že za všechno jsme zodpovědní my – a nebereme ohled na tu sílu, která nás stvořila.

Takže ano, při terapiích je potřeba zajistit prostor a bezpečí pro klienta, ale já třeba jsem fanda těch terapií, které nejdou do hloubky traumatu natvrdo, protože věřím, že když na to příliš soustředíme pozornost, tím to zesílíme (a to je taky odpověď na to, proč nefungují některé metody osobního rozvoje nebo psychoterapie – protože se s prominutím soustředíme na sračky, a tím víc si jich do života přitahujeme). A takto funguje i Joe: zaměřuje se na pozitivní scénáře budoucnosti a pozitivní emoce, které, pokud je prožijeme v hlubších hladinách a ve větší síle, větší amplitudě, tak prostě a jednoduše – s pomocí oné vyšší síly, která je vždy s námi – se přepíšou ty původní traumatické.

Ta žena, co se vyléčila z rakoviny měla taky trauma: její manžel spáchal sebevraždu a ona mu to nemohla odpustit, a proto se spustila všechna její onemocnění. Ale dokud setrvávala v traumatu a v pocitech zrady, tak se její zdravotní stav jen zhoršoval. Jakmile ovšem začala pracovat s pozitivními vizualizacemi a emocemi ve změněných, hlubokých stavech vědomí, začalo se vše léčit.

A děkuji i za tu poznámku o různých vědeckých oborech, přesně to mě na Joeovi a jeho práci přitahuje: že to není nějaké ezo, ale že je to spiritualita popsaná vědeckým jazykem, jak vlastně všechny tyhle věci, když se ocitneme ve změněných stavech vědomí a jsme schopni přitahovat do života zázraky a neobyčejné věci, jak to funguje chemicky, biologicky a fyzikálně v našem mozku, srdci a těle. A to je opravdu super, protože takto dokáže oslovit i lidi, kteří sice vědí, že je něco za, ale jejich hlava potřebuje racionální důvody. Voilà, tady jsou!

A poslední technické dodatky ke kurzu:

Jak už jsem říkala, kurz je plně přeložen do češtiny, a máte možnost volit jak dabing, tak titulky a originální znění.

Kurz startuje v pondělí a trvá osm týdnů. Uvnitř najdete videa, podrobné pracovní sešity k jednotlivým týdnům, čistě zvukové nahrávky jednotlivých lekcí, abyste je mohli poslouchat třeba na cestách a také meditace, které jsou prostě wow a fakt fungují! :-)

Kurz není časově omezen a zůstává vám dlouhodobý, neomezený přístup. Kurz se vám bude otvírat po jednotlivých týdnech.

 


No a ještě ten můj dvojitý bonus pro vás:

Pokud mi mailem napíšete, že jste se přihlásili přese mne,
přes tento můj link, do Joeova kurzu,
získáte 2 má exkluzivní videa, jaké techniky mi fungují
pro zhmotňování toho, co chci:

1) První video vás naučí,
jak můžete programovat svou podvědomou mysl,
když zrovna sedíte u počítače a hledíte do prázdna
nebo třeba s někým telefonujete.

Mně se díky této technice podařilo zhmotnit jak přestěhování
do domku na vesnici v době, kdy žádné pronájmy nebyly,
tak později pro změnu přestěhování do bytu v lokalitě,
kde se prostě byty nepronajímají…

2) Druhá technika vás naučí,
jak si hned ráno naprogramovat váš den tak,
aby se vám v něm stalo to, co chcete, abyste
v něm zažili to, po čem toužíte.

Je jednoduchá, je rychlá a bude se vám líbit.

 

Chci plný přístup ke kurzu „Změň svůj osud“.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A POZNEJTE SÍLU SVÉ MYSLI!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

2 Komentáře

 • Tereza

  Odpověď Odpovědět Pátek - 18. září, 2020

  Dobrý den. Zlevněný kurz jsem už prošvihla. Budete ho ještě nabízet? Děkuji za odpověď. Tereza

  • Hana

   Odpověď Odpovědět Pondělí - 23. listopadu, 2020

   Dobrý den. Mám podobný dotaz jako Tereza: Zlevněný kurz jsem už prošvihla. Budete ho ještě nabízet? Děkuji za odpověď.
   A ještě jeden dotaz týkající se meditací s kurzu – jak probíhají, jsou přeložené do češtiny?

Napište komentář

* Povinné údaje