Pošlete do háje svůj starý život!

text a video © 2020 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz

Jsou to ty dny, kdy se už ani nechcete probudit, protože vás čeká zase a jen ta samá snídaně, ta samá cesta do práce, ta samá práce, ta samá otravná porada o ničem, x hodin sezení u počítače nebo jiná činnost, které vás už leta nebaví – a je to stejné den za dnem.

Je to tak stejné, že už v sobě nedokážete vykřesat ani jiskřičku toho, co byste vlastně v životě chtěli, jak moc jste unavení a otrávení tou stejnostejnou šedošedou každodenní rutinou.

Nemáte pak už ani náladu na své blízké, na své kamarády, na své koníčky, na to, co vás naplňuje a baví. Jste unavení, zpruzení a otupělí, a nevěříte už nikomu, kdo vám říká, že se to může změnit.

Ale já vám říkám, že se to změnit může. Jak? Více o tom v tomto videu!


A jestli o tom všem chcete vědět ještě víc,
tak v tom případě vám vřele doporučuju
nejnovější kurz Joea Dispenzy
s názvem „The Formula“.

Je kompaktní, komplexní a stručný, obsahuje všechno podstatné a Joe vše vysvětluje velmi srozumitelně. Krom teoretických lekcí v něm najdete i 5 meditací, které jsou dlouhé 25–35 minut, takže se vám vždycky krásně vejdou do dne.

Za mne fakt „to nejlepší z Joea Dispenzy“!

The Formula otevřena

Tento kurz je kompletně přeložen do češtiny a pouštět si ho můžete s titulky nebo v dabingu. Jsem velmi vděčná, že jsem se mohla podílet na překladu meditací.

 

NO A POZOR!
Při vstupu do placené verze kurzu
navíc dostanete (jako už tradičně)
můj speciální bonus pro vás!

 

Ale protože už možná máte předchozí dva z předchozích Joeových kurzů, nachystala jsem pro vás tentokrát bonus kompletně nový:

Pomocí speciální techniky společně odblokujeme vaše negativní podvědomá přesvědčení, která vám brání dosáhnout toho, co v životě chcete:

  • ať už jsou to lepší vztahy s druhými lidmi, od partnera přes děti či rodiče až po spolupracovníky;
  • ať už je to jiný přístup k penězům, který vám umožní energii peněz opravdu přijmout a přitahovat si jich trvale víc do svého života;
  • nebo ať je to zlepšení vašeho fyzického stavu, od fyzické kondice po zdravotní problémy.

Tato technika je jednoduchá, rychle se ji naučíte a budete ji moci používat pro cokoli, co budete v životě řešit. (Já ji používám denně – s úspěchem!)

 

Chci plný přístup ke kurzu THE FORMULA.

 

A JEŠTĚ JEDNOU POZOR!
Kurz koupíte za zvýhodněnou cenu 197 eur
(místo původních 399 eur)
už jen do 17. 11. 2021!

 

6 lekcí Joea Dispenzy zdarma


ŽIJTE (s) CYKLEM A ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT K LEPŠÍMU!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje