Patrik Balint: Jak se pozná u mladých dívek ovulace?

audio © 2019 Patrik Balint / foto © archiv Patrika Balinta a Cyklické ženy®

První ovulace je neméně důležitá jako první menstruace

Pro všechny rodiče dospívajících dívek!

Když dívka dospívá, začíná se mluvit o první menstruaci (menarche). Před první menstruací ovšem přichází první ovulace (kterých může být i několik, aniž by přišlo menstruační krvácení) – a ovulace je možná ještě důležitější než menstruace, protože menstruace je teprve důsledkem ovulace…

Patrik Balint, který se dostal ke zkoumání ženské cykličnosti skrze regresní terapii a předporodní přípravu, na následující kratinké nahrávce mluví o tom, jak se u dívek pozná první ovulace.

 

 


Patrik Balint je regresní terapeut, terapeut TOP a koučPatrik Balint je regresní terapeut, terapeut TOP a kouč. Vystudoval softwarové inženýrství na ČVUT v Praze a STU Bratislavě. Od roku 1998 se věnuje regresní terapii (začínal pod vedením Andreje Dragomireckého) a vede semináře a kurzy na toto téma na Slovensku, v Čechách i v zahraničí. Dále se věnuje terapii orientované na přítomnost (TOP), která je nekauzální terapií a vychází z dlouholeté praxe regresní terapie.

Koučuje ve firmách, ale specializuje se rovněž na psychickou přípravu na porod a mateřství. Žije v Jílovém u Prahy.

Více o Patrikovi na: analyzuje.sk / predporodnapriprava.sk / patrikbalint.blogspot.sk

 

ŽIJTE (s) CYKLEM I V DOSPÍVÁNÍ!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje