Michala Měřínská: Mou vášní je vaše krása

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Míši Měřínské

pic_0307

Michala Měřínská byla v době natáčení tohoto dílu Cest vášně úspěšná manažerka, kterou živí telefony, ale miluje oční stíny, tužky na oči i na obočí, řasenky, tvářenky a rtěnky – a také ji velmi baví ukazovat ženám, jak jen málo stačí, abyste byly krásné.

Natočili jsme s ní celkem dva příběhy: V první části našeho příběhu Míša mluví o své cestě za svou vášní. Druhý příběh je samostatný – o praktickém líčení (nejen mladých tygrů;). Odkazy na oba příběhy najdete níže.

 

Video 1: Michala Měřínská – Mou vášní
je vaše krása

Video 2: Michala Měřínská – Mou vášní je vaše krása – praktické líčení

V tomto druhém videu vám Míša například ukáže a poví:

– jak je možné se nalíčit rychle a krásně i v ranním kalupu,
– jak o svou pleť jednoduše pečovat,
– co s pupínky v premenstruační fázi,
– jak se nalíčit na večírek,
– kde a jak nakupovat kosmetiku –
– a jak se líčí mladí tygři:-))

03_cesty_vasne_misa2_1

Rok a půl od natáčení je už Míša šťastná maminka nádherného kluka a taky autorka dvou skvělých a velmi praktických e-booků pro všechny krásné cyklické ženy: Dokonalé líčení krok za krokem a Kouzla oblékání anebo to nejdůležitější pro váš šik styling; a také úžasné tištěné knihy Magicky ženská, kterou doplňuje skvělý diář Magicky ženská.

Všechny Míšiny knihy si můžete prohlídnout zde.


 


Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly Cest vášně najdete na
www.cestyvasne.cz.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje