Která kniha Joea Dispenzy mi teď pomůže nejvíc?

text © 2022 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cyklická žena, s.r.o.

Už jste slyšeli něco o Joeovi Dispenzovi, ale nejste si jistí, která je pro vás ta pravá?! Sepsala jsem to proto přehledně, abyste se mohli správně rozhodnout!

Joe Dispenza: Rozvíjejte svůj mozek:
Jak věda napomáhá změnit vaše myšlení

Ačkoli je tohle úplně první kniha Dr Joea Dispenzy, doporučuju ji číst jako poslední.

Joe Dispenza: Rozvíjejte svůj mozek: Jak věda napomáhá změnit vaše myšleníZasvětí vás v ní do tajů fungování našeho mozku, ale připravte se na relativně odbornou jízdu biochemickým a biofyzikálním světem vašeho těla a mozku zejména. Umožní vám detailně a z vědeckého úhlu pohledu pochopit, proč často setrváváte v takových podvědomých myšlenkových nastaveních nebo dokonce v závislostech, které vám nejenže neslouží, ale dokonce škodí.

Jestliže máte stejně analytický mozek jako já, který po vás chce důkazy, důkazy, důkazy, dopřejte mu tedy četbu této knihy, aby pochopil, že to všechno, o čem mluví psychologové a psychiatři, stejně jako duchovní učitelé, se dá vysvětlit jazykem vědy: biologie, biochemie a neurovědy.

Doporučuju tuhle knihu nicméně číst až poté, co jste přečetli jiné Joeovy knihy nebo prošli některým z jeho kurzů, pak vás bude bavit o to víc.

Jít do toho či nejít?

+ kniha předkládá fascinující informace o fungování našeho mozku
+ ačkoli je hodně odborná, je stejně tak velmi srozumitelná i pro laiky
+ obsahuje podrobný základ pro další Joeovy knihy a kurzy
+ poskytuje spoustu informací pro vaši racionální a analytickou mysl
+ obsahuje řadu velmi názorných ilustrací

– kniha je těžká a obsáhlá
– je nejodbornější z Joeových knih

Prolistovat si knihu.


Joe Dispenza: Zbavte se zvyku být sami sebou:
Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl

Tak tuhle knihu určitě doporučuju jako první čtení, i když je v pořadí druhá. Joe v ní dokonalým způsobem rozkrývá, jak naše myšlení formuje naše návyky, které pak formují naši osobnost, a tím i celý náš život a všechno, co se mám v něm odehrává.

Tato kniha je nejpraktičtější ze všech knih a Joe vám v ní detailně vysvětlí i to, jak (a proč!) máte meditovat, abyste změnili svou mysl, a díky tomu i svůj život.

V knize najdete i velmi praktická cvičení a meditace!

Joe Dispenza: Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou myslDoporučuju při jejím čtení a aplikaci těchto myšlenek a cvičení a meditací pouze jediné: Dát si závazek, že se do toho pustíte naplno a že vytrváte, protože to je právě ten okamžik, kdy se začnou dostavovat výsledky. Mám s Joeovými meditacemi už několik let zkušeností a nedám na ně dopustit! A navíc jsem jejich výsledky viděla jsem to na vlastní oči na živém kurzu s Joem v roce 2022 v Londýně, a to mě ještě víc utvrdilo, že každý z nás dokáže nemožné, když se rozhodně změnit svůj život a doopravdy pro to něco udělat!

Jít do toho či nejít?

+ kniha je velmi srozumitelná
+ a také velmi praktická
+ obsahuje podrobný popis postupu meditace
+ a rovněž řadu dalších praktických cvičení
+ vysvětluje přínosy meditace vědecky, logicky a racionálně
+ obsahuje i meditace, které můžete začít okamžitě dělat

– nečtěte tuto knihu, pokud nejste vážně rozhodnuti změnit svůj život
– chcete-li vidět výsledky, musíte fakt makat, a to nejlíp každý den!

Prolistovat a objednat si knihu.


Joe Dispenza: Vy jste placebo:
Na stavu mysli záleží

Tuhle knihu rozhodně musíte mít! Je to Joeova třetí kniha, v níž vám svým osobitým a přesvědčivým způsobem vysvětlí, že veškeré prostředky nutné k uzdravení nebo k razantní změně svého života máte ve skutečnosti sami v sobě!

Jistě znáte termín „placebo efekt“ – a Joe v této knize vysvětluje a také předkládá řadu příběhů, kdy k vyléčení došlo bez léků nebo lékařského zákroku, pouhou změnou myšlení. A nejen to: jako i v jiných svých knihách nabízí metody a techniky, jak i vy můžete využít sílu placeba a změny myšlenek pro své uzdravení.

V knize navíc najdete celou řadu reálných případových studií lidí, kteří se zúčastnili Joeových workshopů, a/nebo aplikovali jeho metody a jeho způsoby meditace a dokázali se vyléčit z nemocí, které běžná medicína prohlašuje za nevyléčitelné.

Joe Dispenza: Vy jste placebo: Na stavu mysli záležíJít do toho či nejít?

+ kniha předkládá fascinující informace o placebo efektu
+ je plná dechberoucích a inspirativních skutečných příběhů vyléčení
+ obsahuje podrobné informace o tom, jak meditovat podle Joea
+ poskytuje spoustu informací pro vaši racionální a analytickou mysl
+ obsahuje řadu velmi názorných ilustrací i mozkových skenů
+ obsahuje i meditace, které můžete začít dělat

– nečtěte tuto knihu, pokud nejste vážně rozhodnuti změnit svůj život
– pozor, tato kniha změní váš názor na to, co je možné!

Mrknout se na knihu.


Joe Dispenza: Probuďte své božství:
Jak obyčejní lidé dělají neobyčejné věci

Tohle je moje asi top kniha, protože je nejnovější a obsahuje toho nejvíc (ale zároveň i ty předchozí knihy jsou skvělé a zas doplní trochu jiný kousíček této fascinující skládanky o vzájemném vztahu našeho mozku, myšlení a kvality našeho života).

Tahle kniha vám umožní nahlídnout do světa vašeho mozku a začít se ladit na jiné mozkové vlny, a díky tomu přepisovat vaše podvědomá nastavení. Joe vám zároveň předkládá řadu příběhů a důkazů o tom, že i vy můžete získat schopnosti, o kterých se vám zatím ani nesnilo a třeba vyléčit svá dlouholetá chronická onemocnění.

Joe Dispenza: Probuďte své božství: Jak obyčejní lidé dělají neobyčejné věciVšechny tyto „neobyčejné“ věci Dr Joe dokládá a vysvětluje na mozkových a srdečních skenech, které zkoumají vědci z renomovaných vědeckých institutů, a dokazují tak, že tyto „zázračné“ věci jsou dostupné i vám, protože jsou vědecky vysvětlitelné a kýmkoli replikovatelné.

Objevte příběhy lidí, co se vyléčili z nevyléčitelných nemocí, a naučte se jednoduché postupy, jak i vy si můžete přitáhnout do svého života hojnost, lásku, štěstí i zdraví!

Joe vám ukáže, že za těmito ,zázračnými věcmi‘ ve skutečnosti stojí schopnost přeladit se do jiných hladin vědomí, ve kterých jsme schopni ovládat a přepisovat svůj vnitřní software, a tak měnit svou osobnost, a díky tomu i své zdraví, finanční stav, osobní vztahy nebo si přitahovat cokoli jiného, po čem toužíme. Takže to můžete dokázat i vy!!!

Jít do toho či nejít?

+ kniha je plná fascinujících příběhů o lidech, kteří dokázali neobyčejné věci
+ vše je doplněno vědeckými důkazy
+ Joe mistrně spojuje ezoteriku s vědou, mystiku s logikou a ratiem
+ kniha obsahuje praktické metody, které vám umožní změnit váš život
+ kniha obsahuje řadu velmi názorných ilustrací, grafů a skenů

– kniha je těžká a obsáhlá
– místy se vám může kniha zdát i náročná na čtení a pochopení
– aplikace metod vyžaduje vaše trvalé nasazení a silnou motivaci
(ale stojí to za to!)

Nad touto knihou ani nepřemýšlejte a rovnou si ji objednejte;-))


knihy Joea Dispenzy

 

PRO VŠECHNY JOEOVY KNIHY SI SKOČTE SEM!


Ale to není všechno. Do češtiny už byky přeloženy i 3 Joeovy online kurzy a dostupné jsou přes společnost YOUnity.

První se jmenuje „Poznej sílu své mysli“ a je to takový úvod, který ale velmi doporučuju, protože velmi komplexně a detailně vysvětluje všechno, co Joe předává, a to jak co se týče fungování mozku, tak způsobu, jak meditovat, aby to fungovalo přesně tak, jak má a jak chceme. Tento kurz obsahuje i super meditace, včetně takzvané „potenciálové“, která vám pomůže si zhmotnit cokoli, co si umanete. Přejít na stránku kurzu „Poznej sílu své mysli“.

Druhý kurz je pro pokročilé, jmenuje se „Změň svůj osud“ a doporučuju ho absolvovat až po prvním kurzu, protože není tak detailní ve vysvětlování toho, co je právě skvěle vysvětleno v kurzu úvodním. Najdete v něm české verze dvou meditací na energetická centra a ani tady nechybí ta potenciálovka. Ty meditace na energetická centra jsou vhodné zejména v případě, když chcete pracovat na svém zdraví. Prokliknout se na stránku kurzu „Změň svůj osud“.

No a nejnovější kurz „The Formula“ je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé a obsahuje výrazně kratší verze meditací než jsou v prvních dvou kurzech. Doporučuju ho už jen proto, že pak můžete tyto meditace střídat, když nemáte tolik času. Prozkoumat kurz „The Formula“.

A protože Joe tam nemá úplně všechno, další efektivní metody na přepisování své mysli najdete v mém kurzu s názvem „Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo)“. Říkají o něm: „Drahá Sofi, ráda bych ti poděkovala za tvůj úžasný kurz. Neustále se k němu vracím, je opravdu skvělý. Prošla jsem hodně kurzy, ale k žádnému jsem se opětovně nevracela jako k tvému kurzu. Mám koupený již přes rok kurz Joa Dispenzy Poznej sílu své mysli a po tvém kurzu jsem si ho konečně pustila. Je také skvělý, ale pro mě je přijatelnější tvůj kurz. Joe to má na mě moc vědecky a s tvým kurzem mi to jde vše nějak lépe. Máš vše nádherně vysvětlené a vedené krok za krokem. Sofi, moc se těším na tvé další kurzy.“ Jana Š.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A S JOEM DISPENZOU!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje