Konečně ten správný time management pro ženy!

Termín time management vám jistě není neznámý… Možná už jste vyzkoušeli řadu metod, ale žádná zatím pro vás nebyla to pravé ořechované a hlavně funkční, zejména pokud jste žena. Proč?

Ženy totiž nefungují lineárně jako muži, a proto jim většina běžných metod organizace času vymyšlených muži nefunguje… A co jim tedy funguje? Cyklický time management®!

Objevte, kdy je ten správný čas komunikovat s klienty, kdy číst smlouvy psané malým písmem, kdy se učit, kdy věci začínat a kdy je dokončovat, kdy se oddat proudu inspirace a nápadů – a taky, jak dokázat v kterékoli fázi měsíce dělat cokoli, aniž by vám to bralo energii.

Cyklický time management® není něco, co by měly znát a využívat jen ženy – tyto principy by si měli osvojit i muži, aby obě pohlaví mohla harmonicky a efektivně spolupracovat – ať už v podnikání nebo v zaměstnání nebo doma v partnerském vztahu!

Rozhovor Ivany Nohavové s Danou-Sofií Šlancarovou pro její facebookové „Kafčo s Ivčou“.

 

 

ŽIJTE (s) CYKLEM I V ZAMĚSTNÁNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje