Když jste cyklická máma a dcera

video © 2019 Slávka Pariláková a Slávka Čanigová

Možná to máte doma podobně – je vás holek víc a občas se stane, že se obě/všechny ocitnete v protivné premenstruační fázi nebo v unavené menstruační fázi. Jak tyto situace řeší máma Slávka a dcera Slávka?

V tomto velmi autentickém videu se navíc dozvíte, jaké to je, když se dcera vdává a maminka se pro ni rozhodne udělat předsvatební rituál.

Jedinečná zpověď dvou úžasných žen, mámy a dcery…

 

 

Slávka Pariláková (máma) je maminka 26leté dcery Slávky a 4letého Gabinka, manželka, cyklická žena a cyklická lektorka ve výcviku, aktuálně na mateřské dovolené, dříve učitelka, lektorka a psycholožka.

Cyklickým ženám vzkazuje: „K tématu cykličnosti mě dovedla má životní cesta, na které přišlo i rozhodnutí věnovat se ženskému cyklu i profesně. Cykličnost je součástí celého mého života i všech vztahů a její znalost a pochopení nám do značném míry pomohlo i ve vztahu s mou dcerou.

A tak jsme pro vás natočily společně video, ve kterém mluvíme o tom, jak se nám daří cyklicky žít jako mámě a dceři a jak to ovlivňuje naši komunikaci a náš vztah. Předkládáme vám ho v nezestříhané podobě, protože tak je autentické a skutečné – vždyť ani v reálném životě nás nikdo nestříhá, neretušuje a neupravuje. :-)

Přejeme vám mnoho inspirace a nádherné cyklické dny!“

KONTAKT NA certifikovanou cyklickou lektorku SLÁVKU:
web / FB: kuzlozeny.sk / Kúzlo ženy
tlf / mail: + 421 911 690 806 / slavka@kuzlozeny.sk
místo působení: Banská Bystrica / Slovensko
specializace: kurzy pro ženy o ženské cykličnosti, kurzy pro muže o ženské cykličnosti, kurzy cyklické komunikace, workshopy pro páry, kurzy cyklické organizace času pro firmy

 

Slávka Čanigová (dcera) o sobě říká: „Jsem manželka, dcera, milovnice knih a farmacie – pracuji jako magistra v lékárně. Mou vášní je péče o vlasy: věnuju se studiu ingrediencí a technik, díky kterým vyniká přirozená krása (nejen) vlnitých vlasů. Mým snem je výroba vlastních kosmetických přípravků, práce se ženami, a to nejlépe z domu plného dětí.

Cykličnost vstoupila do mého života jako odpověď na všechny zmatené vyslovené i nevyslované otázky. Velmi mi dala a obohacuje můj každodenní život. Je pro mne jako pro ženu zdrojem síly, ale i zábavy a humoru pro náš manželský život. ;-)“

 

ŽIJTE (s) CYKLEM I SE SVÝMI MÁMAMI A DCERAMI!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje