Kdykoli použitelný trik, jak si začít přitahovat peníze a hojnost

video © 2022 Dana-Sofie Šlancarová

Spousta lidí si myslí, že techniky zhmotňování jsou buď nějaká magie nebo něco velmi složitého, co by se museli dlouho učit a stejně by jim to nefungovalo. Já tvrdím, že techniky zhmotňování jsou primárně o našich myšlenkách. O tom, jak myslíme a jak často tak myslíme. Například většina lidí, když myslí na peníze, nemyslí na to, jak je má a jak si je užívá, ale myslí na to, že je nemá a že je to průser a že to nejde nijak řešit.

A pak je tedy naprosto logické, že je nemají, protože platí jedno základní pravidlo: „Na co myslíte, to se vám v životě děje.“

Mou vášní vždycky bylo nacházet jednoduché a racionální metody, jak si lidé můžou „vychytat“ a zlepšit svůj život, a proto se dlouhá léta věnuju například ženské cykličnosti – a v poslední době také technikám zhmotňování.

V tomto videu, které trvá 3 minuty a 33 vteřin a natočila jsem ho na své oblíbené louce kousek od Libína, mám pro vás jednoduchou techniku, která mi v době, kdy jsem transformovala svoje podnikání a peněz na účtě rozhodně nebylo nazbyt a já se o ně hodně strachovala, umožnila nastartovat úplně jiný a nový způsob myšlení a tím úplně jiné podnikání, které poskočilo nejen finančně, ale i tvořivě o několik úrovní výš.

Pusťte si ho teď hned a začněte to dělat taky!

 

 

No a jestli o tom chcete vědět ještě víc,
tak vám vřele doporučuju svůj nový kurz přesně na toto téma…

Jmenuje se
Vychytávky pro život: Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život
(a proč vám to dřív nefungovalo)!

Čerstvá novinka z mé autorské dílny, ve které jsem zúročila všechny zkušenosti z průvodcování v českých verzích kurzů Joea Dispenzy, a taky ze své praxe!

online kurz Vychytávky pro život

Dozvíte se, jaké jsou ještě další ingredience úspěšného zhmotňování – a co vám v kurzech a knihách o zákonu přitažlivosti neřekli nebo zatajili!

Tento kurz vás naučí všechno podstatné, co musíte udělat, abyste si svá přání konečně zhmotnili, a ukáže vám, proč vám to dřív nefungovalo.

A pozor, kurz není vůbec ezo: všechno je logické, racionální a velmi praktické!


Kurz je navíc právě v mé narozeninové akci

rovněž se slevou 24 % — ušetříte tedy 2 937 Kč!

Přečtěte si o něm víc tady. A jestli to s vámi rezonuje, směle se rovnou přihlaste a naskočte do něj, po zaplacení se vám ihned spustí první video.

ZVÝHODNĚNÁ CENA PLATÍ JEN DO 20. 7. 2022!

Přejít na stránku kurzu…

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A V HOJNOSTI! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje