Jaké existují cyklické knihy a další pomůcky?

text © 2022 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

Jste na těchto stránkách poprvé a s cykličností teprve začínáte a potřebujete poradit, která kniha a která jiná cyklická pomůcka jsou pro vás nejvhodnější?

Anebo naopak možná už cykličnost znáte, ale chcete se dozvědět, jak můžete předat tyto informace například mužům kolem sebe, svým dětem všeho věku nebo svým dospívajícím dcerám?

Natočila jsem pro vás toto krátké video, ve kterém vás seznámím se všemi zásadními cyklickými knihami a cyklickými pomůckami, které aktuálně existují.

Vysvětlím vám, ve které knize najdete ty nejlepší informace, ať už jste na své cyklické cestě kdekoli – a poradím vám, i jak na ni nasměrovat vaše blízké, ať už je to rodina nebo i lidé ve vašem zaměstnání.

 

 

Všechny zmiňované věci najdete
tady na našem (nejen) cyklickém e-shopu
Lifehacking.store,
stačí kliknout…

Spoustu článků a další inspirace pak najdete právě zde, na stránkách projektu Cyklická žena®, takže čtěte a brouzdejte dále!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM KAŽDÝ DEN!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje