Jak je Dispenzův kurz náročný a jak meditovat

text © 2020 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

Tato stručná a úderná 5minutová nahrávka zodpovídá vaše dotazy, jak je online kurz „Poznej sílu své mysli“ Joea Dispenzy časově a jinak náročný a jestli ho zvládnete třeba i s 8 dětmi;-) Najdete v něm taky řadu doporučení k tomu, jak provádět Joeovy meditace.

A ačkoliv jsem toto video natáčela pro Joeův úplně první kurz, je většina toho, co říkám, platná i pro jeho další kurzy „Změň svůj osud“ a „The Formula“.


 

 


A jestli o tom všem chcete vědět ještě víc,
tak v tom případě vám vřele doporučuju
nejnovější kurz Joea Dispenzy
s názvem „The Formula“.

Je kompaktní, komplexní a stručný, obsahuje všechno podstatné a Joe vše vysvětluje velmi srozumitelně. Krom teoretických lekcí v něm najdete i 5 meditací, které jsou dlouhé 25–35 minut, takže se vám vždycky krásně vejdou do dne.

Za mne fakt „to nejlepší z Joea Dispenzy“!

The Formula otevřena

Tento kurz je kompletně přeložen do češtiny a pouštět si ho můžete s titulky nebo v dabingu. Jsem velmi vděčná, že jsem se mohla podílet na překladu meditací.

 

NO A POZOR!
Při vstupu do placené verze kurzu
navíc dostanete (jako už tradičně)
můj speciální bonus pro vás!

 

Ale protože už možná máte předchozí dva z předchozích Joeových kurzů, nachystala jsem pro vás tentokrát bonus kompletně nový:

Pomocí speciální techniky společně odblokujeme vaše negativní podvědomá přesvědčení, která vám brání dosáhnout toho, co v životě chcete:

 • ať už jsou to lepší vztahy s druhými lidmi, od partnera přes děti či rodiče až po spolupracovníky;
 • ať už je to jiný přístup k penězům, který vám umožní energii peněz opravdu přijmout a přitahovat si jich trvale víc do svého života;
 • nebo ať je to zlepšení vašeho fyzického stavu, od fyzické kondice po zdravotní problémy.

Tato technika je jednoduchá, rychle se ji naučíte a budete ji moci používat pro cokoli, co budete v životě řešit. (Já ji používám denně – s úspěchem!)

 

Chci plný přístup ke kurzu THE FORMULA.

 

A JEŠTĚ JEDNOU POZOR!
Kurz koupíte za zvýhodněnou cenu 197 eur
(místo původních 399 eur)
už jen do 17. 11. 2021!

 

Joe Dispenza

 


(Textový přepis videa zde:)

Dostala jsem od vás další doplňující dotazy k poslednímu videu ohledně toho, jak je kurz Joea Dispenzy „Poznej sílu své mysli” časově a jinak náročný a jak je to s meditacemi. Zde jsou stručné odpovědi:

1) V kurzu je celkem 13 hodin videí rozložených do 8 týdnů. Tato videa jsou rozdělena na jednotlivé lekce, kterých je 6–12 každý týden a trvají cca 3–12 minut. Já osobně si tedy dělám tak 1–3 lekce denně. Všechna videa jsou dostupná v dabingu i v originále s českými titulky.

2) Ke každé lekci je i pracovní sešit, který skvěle shrnuje vše podstatné z dané lekce (daného videa) + vám klade otázky, které doporučuju vypracovat, protože vás budou posouvat dál a připravovat na to, co přijde. Pracovní sešit je komplet v češtině.

3) K dispozici je vám také vždy mp3 nahrávka, takže si lekce můžete stáhnout třeba do mobilu a poslouchat na cestách, při vaření, žehlení, venčení psa nebo večer v posteli.

4) Od 5. a 6. týdne se přidávají meditace – dvě jsou 45minutové a jedna má 23 minut. Tyto meditace jsou řízené, vedené, i když uprostřed je vždy hudba a prostor pro to, abyste se ponořili do hlubokých stavů vědomí nebo pracovali třeba na ladění se na svůj vysněný potenciál. Ačkoli se zdají dlouhé, pocitově trvají tak 10–15 minut a budete chtít víc. ;-)

5) Já osobně doporučuju meditovat ráno, protože nejspíš u té meditace neusnete, jako by to hrozilo po náročném dni večer, ale hlavně vás naladí pozitivně pro celý nadcházející den. Mám zkušenost, že když si dělám meditaci na potenciály hned ráno, celý den se nese úplně v jiném duchu, než když to nestihnu a snažím se do ní ponořit třeba vpodvečer.

6) Co vám meditace přinesou: dobrou náladu, snížení únavy, odplavují splíny a depresivní stavy, protivnost, strachy, obavy, úzkosti. Celý svět, druhé lidi, všechny situace a svůj život najednou vnímáte jinak – z uvolněnější, radostnější, živější, tvořivější, zářivější perspektivy. Pokud jste viděli film nebo seriál Limitless, tak jste trochu jako po dávce NZT.

7) Doporučeno je meditovat vsedě, ale třeba já sedím celý den, takže je dělám vleže, a taky to funguje. Já osobně doporučuju si je pustit do sluchátek, má to silnější efekt, rychleji se ponoříte do meditačního stavu a taky vás to lépe odřízne od okolního světa.

8) Určitě se vám stane, že vám hlava bude lítat, budou chodit myšlenky, i ty negativní – to všechno je ok. Pamatujte, že když si Joe léčil páteř, na začátku mu to taky nešlo a myslel na to, jak bude muset prodat praxi a svůj dům a tak. Zlepšení budou postupná, takže si vůbec nenadávejte, že vám to nejde a prostě jen vytrvejte. Bude se to zlepšovat. Vaše životní situace se bude zaručeně měnit, i když nebudete v meditaci 100%, takže klid!!!

9) Jak poznáte, že to funguje? Máte víc energie. Víc dobré nálady. Nechce se vám vracet do negativních energií a negativních myšlenek. Začnou se vám dít menší či větší zázraky. Synchronicity se stanou běžnými. Lidi kolem vás budou reagovat jinak, příjemněji. Věci se budou dít samy. (Doporučuju si to vše zapisovat, protože pak o to rychleji uvidíte a uvěříte, že to funguje, a tím to ještě víc posílíte).

(Já jsem třeba nedávno měla úžasnou minihistorku: Něco mě vytočilo, a tak jsem si řekla, že si najdu nějaké vtipy, které mě vrátí do dobré nálady. Do 30 vteřin – než jsem je stihla vygooglit – mi pípl whatsapp a kamarád mi posílal dva skvělé korona vtipy. I takhle to může fungovat, když jste naladění, když jste ve flow…)

Takže, a to je třeba pro Ditu nebo pro Andrejku: I když máte 8 dětí, jděte do toho a hlavně vytrvejte – je to postupný návyk, postupné získávání dovednosti setrvávat v těchto stavech vědomí a cítit se dobře neustále. Vrátí se vám to. Všechno vám půjde lépe, rychleji, klidněji, nebudete se dostávat do situací, které by vám braly energii. A také lidé kolem vás se začnou přizpůsobovat vaší energii a všechno víc poplyne. Stojí to za to!

* * *

Joeův kurz je pokročilý, není časově omezen a zůstává vám dlouhodobý, neomezený přístup. Kurz se vám bude otvírat po jednotlivých týdnech.

Přihláška na Joeův kurz přes tento link.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A POZNEJTE SÍLU SVÉ MYSLI!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

1 Komentář

 • Beata

  Odpověď Odpovědět Neděle - 24. května, 2020

  Dobrý den, nepřihlásila jsem se do kurzu Dr. Joea přes Váš web, protože jsem ho objevila teprve teď, prostřednictvím odkazu na facebookové stránce na Váš článek o tom, jak v jednotlivých fázích cyklu meditují ženy….mám dotaz ohledně 2 výše zmiňovaných exkluzivní videí – jaké techniky Vám fungují pro zhmotňování toho, co chcete – můžu tyto techniky někde najít nebo si je od Vás zakoupit?
  Budu se moc těšit na odpověď a děkuji, že nám začátečníkům pomáháte pochopit spoustu věcí, které nám na první poslech nejsou jasné a srozumitelné.
  Přeji hezký večer, Beata Frydrychová

Napište komentář

* Povinné údaje