Hana Trnčáková – Mou vášní je svoboda v pořádku

text © 2017 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Hany Trnčákové

O protagonistce tohoto nového dílu Cest vášně si v dětství její kamarádi mysleli, že je úchylná, zatímco jejich rodiče, že je úžasná. Proč?

Vášní Hanky Trnčákové totiž odmalička byl pořádek a systémy. A tak nejdřív uklízela dětstké pokojíky svých kamarádů, pomáhala s organizací pionýrských táborů, vedla výchovnou skupinku v dětském domově, kterou proměnila z té nejhorší v tu nejlepší…

Protože ale na vysoké škole se dá studovat třeba lékařství, jazyky, učitelství, ekonomie, matematika, chemie nebo zemědělství – a rozhodně ne to, jak dělat ve věcech pořádky a vnášet do nich systém a řád, musela Hanka projít dlouhou cestou, než se jí rozkrylo, co doopravdy je její vášní a jak to může dát do služby lidem, firmám a světu.

Navíc: věci, které jsou zřejmé a přirozené jednomu člověku, už nemusí být zřejmé a přirozené druhému. Hanka to poznala velmi dobře ve svém nejbližším vztahu – se svým mužem, který narozdíl od ní, systematického Lorda, je Tvůrcem, který miluje chaos a svobodu. Protiklady se přitahují, ale vydržet spolu žít a navíc ještě spolupracovat může být někdy docela oříšek…

Hančin uchvacující životní příběh i s láskyplným dodatkem jejího muže Jakuba o tom, že díky Hance i on nyní velmi těží z pořádku a systému ve svém životě i v práci a že díky tomu je paradoxně mnohem svobodnější než dřív, najdete v tomto novém dílu Cest vášně:

Hana Trnčáková – Mou vášní je svoboda v pořádku

(K videu se dostanete kliknutím na obrázek nebo na tento link.)
 

Chcete taky objevit svobodu v pořádku?

Jdu se podívat na Hančin e-book.

 


Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A S VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje