Dejte si v novém roce toto jediné předsevzetí!

text © 2022 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cyklické ženy®

Pokud čtete tento článek, nejspíš ve vás taky hlodá jedna otázka: „Já se tolik a tolik snažím, a přitom mi tolik věcí v životě nefunguje (peníze, vztahy, moje vlastní pohoda, tělo a kondice – vyberte a doplňte si dle sebe). Co dělám špatně?“

Já se dlouhodobě snažím hledat na tyhle a podobné otázky odpovědi, které jdou ke kořenům problémů – a navíc taky testuju nejrůznější metody, jak se skutečně posunout dál.

A právě proto jsem pro vás natočila toto novoroční video, ve kterém vám prozradím své oblíbené 3 tipy a triky, které vám pomůžou v příštím roce fungovat lépe a efektivněji, ale taky cítit se mnohem líp a žít i v láskyplnějších vztazích. Tyhle rady navíc můžete začít aplikovat ihned, i když jste třeba máma na mateřské tzv. dovolené nebo vytížený podnikatel či podnikatelka;-))

Pusťte si tohle 10minutové video, které vám to všechno objasní!

 

Slíbené odkazy z videa:

Můj velmi oblíbený 20minutový strečink s Michalem Barbierem najdete zde.

Kratinké protažení podle Meredith Shirk: si můžete udělat podle tohoto videa.

Daily Energy Routine podle Donny Eden se naučíte podle tohoto videa.

Central Channel Breath vám krátce vysvětlí dr. Sue Morter (v angličtině).

  

A pokud cítíte, že chcete vědět víc a že byste na této cestě potřebovali detailnějšího a současně laskavého průvodce, který vás provede všemi úskalími osobního rozvoje, srdečně vás zvu do svého online kurzu názvem Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo).



 

 

ŽIJTE (s) CYKLEM KAŽDÝ DEN!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje