Cykličnost a Zákony BOHATSTVÍ?!

Rozhovor Martiny Brandové a Tomáše Lukavce
s Danou-Sofií Šlancarovou pro VIP klub Zákony BOHATSTVÍ?!

S Martinou Brandovou a Tomášem Lukavcem, autory projektu s názvem Zákony BOHATSTVÍ?!, jsme si povídali krátce, ale výživně. Nejen Martina, ale i Tomáš jsou totiž dlouholetými fandy cykličnosti a sami tak ve svém podnikání fungují, takže se neptali jen oni mě, ale i já jich, jak to prakticky dělají. :-)

V tomto krátkém videu můžete načerpat řadu praktických tipů, jak a proč byste rozhodně měly odpočívat ve své menstruační fázi, spát nejméně 8 hodin denně (i když si myslíte, že na to nemáte čas) i jak svou cykličnost zařadit do vašeho jinak nabitého osobního i pracovního programu.

Na Martině a Tomášovi miluju, že jsou absolutně spontánní, otevření a hlavně sami sebou. Natáčení s nimi jsem si moc užila a přijala jsem i pozvání do jejich VIP klubu Zákony BOHATSTVÍ?!, ve kterém jsem vám teď k dispozici jako mentorka!

O Klubu se víc dozvíte tady – a můžete si ho dokonce otestovat za 1 korunu!)

 

 

Martininu knihu Mrcha vs. Hodná holčička budeme mít brzy
i na našem e-shopu – zatím si ji můžete objednat zde.

No a do VIP Klubu Zákony BOHATSTVÍ?! za 1 Kč tudy!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A BUĎTE HODNÉ MRŠKY!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!