Blanka Vun Kannon: Smlouvu s ďáblem, nebo raději se sebou samým?

text © 2020 Blanka Vun Kannon a Dana-Sofie Šlancarová / foto © archiv Blanky Vun Kannon a pixabay

Na následujících řádcích najdete skvělý a hlavně funkční návod, jak zrušit, ukončit, roztrhat a spálit smlouvu s ďáblem, ke které se v průběhu života (nevědomě) zavázala většina z nás a ve které stojí, že budeme hodné hočičky nebo hodní chlapečkové, budeme vždy poslouchat, dělat, co se nám řekne, obětujeme všechen svůj volný čas, svoje zdraví, svoje sny – a nakonec z toho nic nebudeme mít, vyjma zdravotních problémů, psychických problémů, vyhoření, bolestivé menstruace atd.

Doporučuju místo toho uzavřít smlouvu se sebou samým, která bude pro vás mnohem příznivější… Já osobně se přiznám, že jsem si ji před lety sepsala – a pak jsem ji na pár týdnů odložila a úplně zapomněla, co jsem v ní měla. (I když Blanka níže doporučuje ji mít na očích, ale každému to prostě funguje jinak.;-)) A když jsem ji znovu našla, doslova jsem zírala. Všechno všecičko, co jsem si tam stanovila, se splnilo! A splnilo se to dokonce tak, že to bylo příjemné, dělo se to samo, já se nemusela moc namáhat – a můj život nabral úplně jiný, vytoužený směr.

Proto tuto techniku můžu vřele doporučit i vám. Nezabere vám příliš mnoho času, pak to můžete pustit z hlavy – a za nějakou dobu se můžete radovat z plodů.

Jděte do toho!

Palce vám drží
vaše Dana-Sofi

UZAVŘETE SMLOUVU SAMA SE SEBOU

Uzavřete smlouvu sama se sebou

My ženy jsme hodně dobré v dávání a dodržování slova druhým. Dodržet slib, který dáme samy sobě, je ale pro většinu z nás velká výzva. A tak i když máme dobrou vůli, naše odhodlání něco se svým životem udělat často ztroskotá. Prostě proto, že neustále upřednostňujeme potřeby ostatních.

Velmi efektivní a praktickou pomůckou, jak dostát slibům, které chcete dát sama sobě, je uzavřít smlouvu sama se sebou. Tato smlouva vám pomůže jít za svým cílem a hlavně – vymezit si zdravé hranice vůči svému okolí.

Splnit slib vůči sobě je akt SEBELÁSKY a SEBEÚCTY.

JAK NA TO?

Nejdříve si promyslete, jaký slib si chcete dát. To znamená, k jakému časovému harmonogramu jste ochotná se zavázat. Buďte realistická. Dejte si spíše menší závazek, který budete schopná dodržet po dobu nejméně 3 týdnů (smlouvu můžete podle své chuti prodloužit, třeba i opakovaně). Například:

  • Dvakrát týdně (např. úterky a čtvrtky) po dobu 2 měsíců se budu 1 hodinu věnovat svým snům.
  • Jeden konkrétní měsíc (např. březen) budu všechny víkendy věnovat sama sobě.
  • Jakákoli jiná varianta, která vám vyhovuje a která je reálná.

Smlouvu můžete uzavřít v jakékoli podobě, která vám vyhovuje:

  • Může to být 1 věta, kterou napíšete na čtvrtku papíru a připevníte magnetem na ledničku.
  • Nebo to může být delší prohlášení, které sepíšete v počítači, podepíšete a pak znovu nahrajete do počítače jako tapetu (nebo vyvěsíte na ledničku či jiné viditelné místo).

Ukázka pro inspiraci: „Já, Blanka Vun Kannon, prohlašuji sama před sebou, že duben 2020 zasvětím těmto pro mě důležitým životním snům (vypište je). Zavazuji se, že abych žila svůj život, budu dělat následující (vypište konkrétní kroky, např. aktivity z e-booku, který si můžete stáhnout níže): 4 dubnové soboty věnuji třídění nepotřebných věcí, procházce v přírodě, sepisování seznamu 100 vděčností a pořízení několika nových předmětů do mého domova. Zavazuji se, že si budu hlídat své hranice. Než přijmu závazky vůči druhým, tak zvážím, zda je mohu splnit, aby to nebylo na úkor tohoto mého závazku vůči sobě.“

Než přijmete nový závazek vůči svému okolí, udělejte si
vnitřní inventuru (tj. poraďte se se svou smlouvou),
zda mu opravdu můžete a chcete dostát.

Smlouvu podepište, opatřete datem a dejte na místo, kde na ni budete každý den dobře vidět.

(Vzor smlouvy si můžete stáhnout přímo zde.)


CHCETE BLANČINU OSOBNÍ PODPORU?

Z vlastní zkušenosti velmi dobře víme, že rozhodnout se pro změnu je jedna věc, a vytrvat v tom delší dobu je věc druhá. Právě proto dělá Blanka skvělý program Soul Coaching: Šťastnější za 28 dní, do kterého se můžete přihlásit i vy. Získáte nejen Blančinu osobní podporu, ale i podporu skvělé skupiny žen. Blanka tento program vede úspěšně už několik let. Přečtěte si, jak tento program změnil život ženám, které už ho absolvovaly.

A JEŠTĚ JEDNO DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Při přihlášení navíc získáte ještě další bonus od Dany-Sofie, který vytvořila speciálně pro tuto příležitost a jinak není dostupný:

Video, které vás naučí velmi jednoduchou techniku,
která vám pomůže se efektivně zbavit škodlivých návyků

těch, o nichž Blanka mluví na webináři, i spousty jiných!

Testováno s úspěchem na sobě i na druhých;-)


Blanka Vun Kannon inspiruje druhé, jak si vytvořit harmonický domov i život pomocí vlastní intuice a vnitřní moudrosti. Autorka e-booku Feng Shui jako klíč ke štěstí, lásce a harmonii a knihy Návrat domů: Jak být šťastná a plná sil ve 21. století.

Certifikovaná poradkyně feng shui, Soul Coach a lektorka působící v USA a ČR. Je dlouhodobou studentkou americké léčitelky s indiánskými kořeny Denise Linn, jejíž učení předává dál.

Blanka založila vzdělávací platformu Škola HARMONIE a do Čech přinesla také program Šťastnější za 28 dní – Soul Coaching. Se svým manželem Davidem žije ve státě New Jersey a několikrát za rok přijíždí do České republiky.

Blance můžete psát své dotazy na: blanka@skola-harmonie.cz.

Blanka Vun Kannon – Návrat domů

Objednejte si u nás hned teď
Blančinu knihu Návrat domů!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A V HARMONII!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje