Blanka Vun Kannon: Sabotuje vaše minulost vaši budoucnost?

text © 2019 Blanka Vun Kannon a Dana-Sofie Šlancarová / foto © pixabay a archiv Blanky Vun Kannon

Otevřete se v životě naplno vytouženým změnám!

Možná se právě nacházíte ve svém životě už nějakou dobu v situaci, kdy poměrně přesně víte, co byste chtěli a potřebovali změnit – ale ono to pořád nejde. Jako by to byl nějaký začarovaný kruh, ze kterého se nedá vystoupit – anebo tak se vám to alespoň jeví.

Prozradím vám jedno tajemství. Z tohoto kruhu je možné vystoupit, tento gordický uzel je možné rozetnout. Jak?

Může to být až překvapivě jednoduché! Je k tomu jen třeba moudře zapojit váš domov – a pak se může se ve vašem životě odehrát opravdový zázrak.

Váš domov je totiž takovým obrovským promítacím plátnem, takovou trojrozměrnou nástěnkou snů (vision boardem) – a proto platí, že když v něm odstraníte to, co v životě celkově nechcete mít, a naopak přidáte to, co v životě mít chcete, musí se to do našeho života promítnout!

Věci, které v našem domově symbolizují naši (nechtěnou) minulost, totiž napomáhají tomu, že na podvědomé úrovni v (této už nechtěné) minulosti setrváváme a nedokážeme se z ní vymanit, i kdybychom stokrát chtěli. Náš vision board nám totiž neustále připomíná naše minulé nezdary, prohry, zklamání a špatné zkušenosti, a tak posiluje naše setrvávání v minulosti na úkor našich nových budoucích snů.

Jak se tedy posunout dál? Jak zajistit, aby naše minulost už dál nesabotovala naši vysněnou budoucnost?

Odpověď na to má feng shui a Blanka Vun Kannon v následujícím textu:

Začněte třídením v ložnici

PARADOX LOŽNICE

Místnost, která nejvíce ve feng shui symbolizuje vaše Já, je ložnice, včetně šatny. Je to místo vašich nejhlubších snů a tužeb.

Paradoxně je to ale zároveň i místo, které může vaše sny a touhy nejvíce blokovat. Je to proto, že se v ní nejpravděpodobněji „hromadí“ staré rány, křivdy či pochybnosti o své hodnotě. Ty se většinou pak projevují jako omezující myšlenkové vzorce, založené na strachu, které vám můžou bránit roztáhnout křídla.

Ložnice může vaše životní sny sabotovat
nejvíc ze všech místností u vás doma!

Kde přesně se tyto staré rány a nejhlubší pochybnosti o sobě nejraději hromadí?

Ve vašich nejosobnější věcech, ve kterých spíte nebo které se dotýkají vaší pokožky. Například: spodní prádlo, ponožky, noční prádlo, župan, povlečení, peřiny a polštáře.

K takovým osobním věcem dále patří ručníky, které jsou velmi intimní a navíc je často máme opravdu dlouho.

TIP FENG SHUI PRO ZHMOTNĚNÍ VAŠICH SNŮ

Položte si nejdříve tuto otázku? „Co má umřít, tj. odejít z mého života?“ Odpovědi na ni můžou být například: smutek, bolest, pochybnosti o sobě samé, nízká sebehodnota, perfekcionismus, strach atd.

Nyní se rozhlédněte po své ložnici. Otevřete šatní skříň, prádelník, projděte očima poličky s povlečením, ručníky, prádlem atd.

Zeptejte se sami sebe:

„Co z mých nejosobnějších věcí představuje to,
co má z mého života odejít?“

Spolehněte se plně na svůj vnitřní pocit. Budete to vědět rychle.

Může to být cokoli:

  • Noční košile, dárek od bývalého přítele, který vás hluboce zranil svým odchodem před 10 lety.
  • Povlečení, ve kterém jste prožila depresivní období ve svém životě.
  • Tenké, málo sající ručníky ze secondhandu, které jste si koupila jako chudá studentka.
  • Nebo prostě jen sepraný župan, který je vám těsný a už dlouho se chystáte si pořídit nový.

Co z mých nejosobnějších věcí představuje to,
co má z mého života odejít?

Pokud zjistíte, že absolutně všechno s vámi stále rezonuje a plně představuje budoucnost, kterou chcete žít, tak je to skvělé.

Většina z nás ale objeví minimálně 1 věc, o které napůl s úžasem a napůl se zděšením zjistí, že už s námi vůbec neladí.

Dobrá zpráva je, že teď už o té věci víte a můžete ji ze svého života propustit. A tím také propustit to staré, negativní, co vám brání žít naplněný život, plný důvěry v sebe sama.

K tomu je ale důležité udělat ještě něco navíc…

HODIT VĚCI DO KOŠE NESTAČÍ

Je ale nesmírně důležité danou věc vytřídit se záměrem. Mechanicky ji vyhodit do koše nebo odnést do charitativního kontejneru je fajn a bude mít určitý účinek.

Pokud ale chcete ve svém životě zažít opravdové zázraky, dejte do aktu vytřídění veškerou svou vnitřní pozornost a sílu. Představujete si v duchu, co s láskou s touto věcí propouštíte a čemu se naopak otevíráte. Utvrzujte se, že s touto věcí odchází strach, pocity nedostatečnosti a malosti. A zároveň že se otevírá prostor pro zrození vašeho pravého JÁ.

Udělejte z aktu vytřídění akt osobní síly a transformace.

Pro ještě hlubší transformativní zážitek si celý proces sepište do deníku – své pocity, aha momenty, klidně i naštvání na křivdu z minulosti, kterou pro vás daná věc symbolizovala. Zanadávejte si, pokud to tak cítíte.

A svůj zápis zakončete sepsáním, jak to chcete od teď. Co chcete, co potřebujete. Od jiných a také od sebe.

Jako odměnu si pak dopřejte něco nového, co vyjadřuje váš nový život – třeba právě krásný nový župan nebo ručník té nejvyšší kvality. Vy za to stojíte!

I vytřídění jedné jediné věci může mít
velmi transformativní a hojivý účinek.

Takhle jednoduché to může být. Změnu ve svém životě máte doslova na dosah ruky – ve svém vlastním domově! Pusťte se do toho a ve vašem životě se začnou odehrávat opravdové zázraky…


LZE BÝT ŠŤASTNĚJŠÍ ZA 28 DNÍ?

Já a Blanka si to nejen myslíme, my to i víme, protože to a) máme vyzkoušené na vlastní kůži; b) má to vyzkoušeno i dlouhá řada Blančiných klientek, které prošly jejím kurzem Soul Coaching: šťastnější za 28 dní.

Například fyzioterapeutka Jitka Laliková Šerclová o něm říká: „Kurz se mi dostal do cesty v momentu, kdy jsem udělala zásadní životní změnu a potřebovala jsem se zharmonizovat. Pomohl mi uspořádat si v sobě myšlenky, začít se dívat na svět, věci, situace, lidi kolem sebe a také hlavně na sebe sama jinýma očima a to tak, že jsem ve výsledku klidnější, spokojenější.

Jak čas běží tak více a více vnímám signály svého těla. Více naslouchám své intuici a co je nejzásadnější – každý den prožívám intenzivněji, dny jsou pocitově delší, než bývaly, naplněnější! :-) Blanko, moc Vám děkuji! Kdo na sobě chcete alespoň trochu pracovat pro zlepšení svého života, budete si neskonale vděční, že jste do sebe ten čas i peníze investovali!“

A pokud si říkáte, že na to máte příliš analytickou hlavu a vám to fungovat nebude, vězte, že analytickou hlavu má i Blanka, a právě proto vám to fungovat bude.

Účetní poradkyně Soňa Plachá tvrdí: Program byl pro mě impulzem uvědomit si, jaký život chci žít. Zároveň mě postrčil ke konkrétním činům! Pomohl mi štěstí žít, nikoli za ním jít. Doporučila bych ho všem, kteří cítí, že jejich život by chtěl vylepšit. Ať už zásadně nebo jenom trochu … Já chtěla jen trochu, ale výsledek je nakonec vysoce nad původním plánem :o) Blanka je skvělá koučka, gratuluji všem, kteří se rozhodnou absolvovat program s ní.“

Stačí kliknout na tento link a jste to i vy: šťastnější za 28 dní!

PS: Při přihlášení navíc získáte ještě další bonus přímo ode mne, Dany-Sofie, který jsme vytvořila speciálně pro tuto příležitost a jinak není dostupný:

Je to video, které vás naučí velmi jednoduchou techniku, která vám pomůže se efektivně zbavit škodlivých návyků – těch, o nichž Blanka mluví na webináři, i spousty jiných!

Testováno s úspěchem na sobě i na druhých;-)
 


Blanka Vun Kannon inspiruje druhé, jak si vytvořit harmonický domov i život pomocí vlastní intuice a vnitřní moudrosti. Autorka e-booku Feng Shui jako klíč ke štěstí, lásce a harmonii a knihy Návrat domů: Jak být šťastná a plná sil ve 21. století.

Certifikovaná poradkyně feng shui, Soul Coach a lektorka působící v USA a ČR. Je dlouhodobou studentkou americké léčitelky s indiánskými kořeny Denise Linn, jejíž učení předává dál.

Blanka založila vzdělávací platformu Škola HARMONIE a do Čech přinesla také program Šťastnější za 28 dní – Soul Coaching. Se svým manželem Davidem žije ve státě New Jersey a několikrát za rok přijíždí do České republiky.

Blance můžete psát své dotazy na: blanka@skola-harmonie.cz.

Blanka Vun Kannon – Návrat domů

Objednejte si u nás hned teď
Blančinu knihu Návrat domů!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A V HARMONII!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje