Vše o Joeovi Dispenzovi, co jste ode mne kdy chtěli vědět

text © 2021 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

Joe Dispenza, kurz The Formula

V tomto videu, které jsem pro vás čerstvě natočila, odpovídám zejména na níže uvedené otázky týkající se Joea Dispenzy a všech jeho online kurzů aktuálně dostupných v češtině, včetně toho nejnovějšího s názvem The Formula.

No a jako obvykle, pro ty z vás, co podobně jako já raději čtou, je dole pod videem i textový přepis, ve kterém taky najdete všechny důležité linky, o nichž ve videu mluvím.

Dozvíte se krom jiného:

 • Kdo jsem a proč tolik mluvím a píšu o Joeovi Dispenzovi? (Protože fakt a hodně změnil můj život – k lepšímu!)
 • Kdo je Joe Dispenza? (Kdyby se málem nezabil, nepomáhal by dnes desítkám tisíc lidí se uzdravit i z neléčitelných nemocí.)
 • Proč tolik fandím jeho práci? (Protože to fakt funguje. Tečka. Není co dodat. Musíte to zkusit.)
 • Jak práce podle Joea funguje? (Je to jednoduché, ale chce to vytrvat.)
 • Co to přineslo mě osobně? (Úplně všechno, co jsem kdy chtěla a ještě mnohem víc. A nepřeháním ani krapítek, však si to poslechněte.)
 • Co to může přinést vám? (Ve zkratce zhmotnění vašich snů, ať už jsou jakékoli.)
 • Jak moc je potřeba se tomu věnovat? (Zvládnou to v pohodě i maminy s dětmi, i otcové s náročnou prací!;-)
 • Je to cesta pro každého? (Ne, není. Video napoví, je-li to cesta pro vás?!)
 • Není to jenom takový osobně-rozvojový „módní výstřelek“? (Vědecké důkazy mluví proti tomuto tvrzení.)
 • Jak poznám, že to dělám dobře? (Že se místy cítím blbě;-)))
 • Jaké Joeovy kurzy jsou k dispozici? (Už celkem 3!!!)
 • V čem je The Formula lepší než předchozí dva kurzy, co nabízí YOUnity? (Zvolte si ten správný pro sebe!)
 •  

  (Textový přepis videa se všemi důležitými linky najdete níže.)


  A jestli o tom všem chcete vědět ještě víc,
  tak v tom případě vám vřele doporučuju
  nejnovější kurz Joea Dispenzy
  s názvem „The Formula“.

  Je kompaktní, komplexní a stručný, obsahuje všechno podstatné a Joe vše vysvětluje velmi srozumitelně. Krom teoretických lekcí v něm najdete i 5 meditací, které jsou dlouhé 25–35 minut, takže se vám vždycky krásně vejdou do dne.

  Za mne fakt „to nejlepší z Joea Dispenzy“!

  The Formula otevřena

  Tento kurz je kompletně přeložen do češtiny a pouštět si ho můžete s titulky nebo v dabingu. Jsem velmi vděčná, že jsem se mohla podílet na překladu meditací.

   

  NO A POZOR!
  Při vstupu do placené verze kurzu
  navíc dostanete (jako už tradičně)
  můj speciální bonus pro vás!

   

  Ale protože už možná máte předchozí dva z předchozích Joeových kurzů, nachystala jsem pro vás tentokrát bonus kompletně nový:

  Pomocí speciální techniky společně odblokujeme vaše negativní podvědomá přesvědčení, která vám brání dosáhnout toho, co v životě chcete:

  • ať už jsou to lepší vztahy s druhými lidmi, od partnera přes děti či rodiče až po spolupracovníky;
  • ať už je to jiný přístup k penězům, který vám umožní energii peněz opravdu přijmout a přitahovat si jich trvale víc do svého života;
  • nebo ať je to zlepšení vašeho fyzického stavu, od fyzické kondice po zdravotní problémy.

  Tato technika je jednoduchá, rychle se ji naučíte a budete ji moci používat pro cokoli, co budete v životě řešit. (Já ji používám denně – s úspěchem!)

   

  Chci plný přístup ke kurzu THE FORMULA.

   

  A JEŠTĚ JEDNOU POZOR!
  Kurz koupíte za zvýhodněnou cenu 197 eur
  (místo původních 399 eur)
  už jen do 17. 11. 2021!

   

  Joe Dispenza

   


  TEXTOVÝ PŘEPIS VIDEA SE VŠEMI DŮLEŽITÝMI LINKY:

   

  Kdo jsem a proč tolik mluvím a píšu o Joeovi Dispenzovi?

  Dobrý den,

  jmenuji se Dana-Sofie Šlancarová a jsem zakladatelkou projektu Cyklická žena® a e-shopu Lifehacking.store. První informace o Joeovi Dispenzovi ke mně přišly tak před 5 lety, ale to jsem nad nimi mávla rukou a nechala je projít kolem. Až o dva roky později si mě našla jeho kniha Becoming Supernatural, která se v českém překladu jmenuje Probuďte své božství, a ta způsobila, že jsem si vyhledala další Joeovy meditace a začala sama se sebou pracovat takovým způsobem, jakým on doporučuje.

  Co mi to přineslo? To vám povím v detailu ještě později, ale dalo by se to shrnout pod vyjádření: Přineslo mi to úplně všecko, co jsem kdy chtěla.

  A to je právě ten důvod, proč jsem o něm začala mluvit s druhými lidmi, proč jsem o něm a zejména jeho práci začala psát články a točit videa – a proč se od něj neustále učím znovu a znovu – a proč jsem i v minulých dvou letech v rámci Joevých kurzů v YOUnity podporovala lidi na této cestě.

   

  Kdo je Joe Dispenza?

  Možná jste ale to jméno Joe Dispenza nikdy neslyšeli, a tak vás zajímá, kdo to je ten Joe Dispenza a co teda dělá?

  Joe Dispenza pochází ze Spojených států, i když má italské kořeny, a je původem chiropraktik, ale postupně se začal věnovat zejména oborům jako je neurologie a neurobiologie a podobně.

  V roce 1986 se mu ovšem stala zdánlivě velmi nemilá věc, která kdyby se ale nestala, tak dnes Joe není schopen pomáhat desítkám tisíc lidí se vyléčit. Jak se na tomto příkladu ukazuje, všechno hodně zlé může být pro něco hodně dobré, když to správně uchopíme.

  Joe v té době hodně sportoval a dělal triatlon a na jednom z těch triatlonů ho v cyklistické části srazilo auto. Skončil v nemocnici s tím, že některé obratle měl stlačené a některé rovnou zlomené. Lékaři mu doporučovali speciální typ operace, u které ovšem nebylo jasné, jestli po ní bude ještě chodit a rozhodně měl mít v těle kovové pruty. Joe se proto rozhodl, že na to půjde jinak a uzdraví se silou své mysli. Po šest týdnů si vizualizoval každý den několik hodin, jak je zase zcela zdravý. Někdy mu to šlo líp, jindy hůř a v představách viděl, jak musí prodat dům a svou praxi a navždy bude mrzák na vozíčku, ale když ten jeho příběh zkrátím, tak po 6 týdnech vstal a odešel z nemocnice po svých a po 11 týdnech se účastnil dalšího triatlonu.

  No a tohle Joea navedlo k hledání toho: Co je za tím, že jsem se uzdravil? Existují další lidé, kteří to dokázali? Začal proto cestovat po světě a hledat lidi, kteří se vyléčili z vážných chorob, a zjišťovat, co mají společného. A pochopitelně objevil pár principů, takže to studoval dál, vystudoval neurovědu, začal o tom přednášet a učit to druhé lidi, protože ti to chtěli dokázat taky.

   

  Proč tolik fandím jeho práci?

  A tady přichází ta otázka, proč tak fandím jeho práci, proč ho fakt žeru.

  Za prvé je mi Joe velmi sympatický svým přístupem, který spočívá v tom, že vzal něco, co by se běžně dalo považovat za „zázrak“ – čili to svoje vyléčení nebo vyléčení jiných lidí – a začal hledat vědecká vysvětlení – ale nejen to, on začal hledat vědecky vysvětlitelné a každým člověkem replikovatelné a lehce proveditelné metody, jak toho můžou dosáhnout i jiní.

  A já často chodím zejména na jeho YouTube kanál, na který pravidelně postuje testimonialy, tedy svědectví těch lidí, kteří se díky tomu, že postupují podle jeho metod a pravidelně meditují, uzdravili z méně nebo i více závažných nemocí (rakovinu nevyjímaje), přitáhli si do života vysněného partnera nebo spoustu peněz…

  Zrovna tento týden jsem tam viděla asi 10letého chlapečka, který měl v dětství časté migrény. Jeho maminka se nějak dozvěděla o Joeovi a kluk začal meditovat a bylo mu líp a líp – a dokonce pak právě maminku přesvědčil, aby ho vzala na týdenní Joeův kurz. No a ty migrény ho opravdu přešly a on se z nich uzdravil, ale co víc – a to velmi kvituju u kluka jeho věku – sem tam ho ta hlava ještě začala trochu bolet, jenže v jednu chvíli mu došlo, že ho ta hlava bolí, když on si myslí, že by ho mohla bolet. Tak s těmi myšlenkami přestal – a i tyhle bolesti ustaly. Takže když dítě tohle dokáže, takhle pracovat se svou myslí, dokážete to i vy.

  A ještě jeden je můj velmi oblíbený příběh. Na jednom z kurzů se dělaly meditace na hojnost. A jeden člověk si teda meditoval na to, že by mohl dostat 10 000 dolarů. A dokonce měl jasno odkud, protože jeho klient právě udělat úspěšný exit, prodal svou firmu za pěkných pár desítek nebo možná i víc milionů a on věděl, že nějaké peníze teda od něj přijdou za tu práci, co pro něj dělal. Ale v té meditaci mu pořád chodilo, ať si představuje 100 000 dolarů. Ale on tvrdošíjně trval na těch svých 10 000. Pak mu ale kamarádi řekli, ať není blbej, když mu Vesmír nabízí desetkrát tolik, tak při druhé meditaci si teda představoval víc těch peněz.

  No a pak odletěl domů a druhý den mu přijde smska od toho jeho klienta, ať se sejdou na snídani. A hned první věta byla: Dej mi číslo účtu, já ti pošlu pár dolarů. No a tenhle člověk, protože na to meditoval, tak byl úplně v klidu, dal mu to číslo účtu a pak pokecali a on jel domů. No a doma mrkne na účet a tam – ne 10 000 dolarů. Ne 100 000 dolarů. Ale rovnou 500 000 dolarů. Chápete?

  No a to se mi na Joeovi moc líbí, že on dokázal vymyslet takové postupy, které vás, vás i vás, kteří mě teď sledujete, dokážou vyléčit z věcí, o kterých jste si mysleli, že se s nimi nedá nic dělat, nebo vám přitáhnou do života to, po čem už dlouho toužíte a co vám taky nešlo ani za nic přitáhnout.

   

  Jak práce podle Joea funguje?

  To se právě naučíte v jeho kurzech, ale já sama nemám ráda, když někdo mlží a nechce říct, jak něco funguje, takže vám to zkusím ve zkratce nastínit. V podstatě jde o to, že náš mozek funguje na různých vlnových frekvencích. Většinu času jsme v hladinách beta, to je takový ten bdělý stav. V této hladině můžeme dobře fungovat ve vnějším světě, ale pak jsou ještě další hladiny, jako théta a delta, ve kterých máme přístup do operačního programu našeho mozku a našeho těla a můžeme ho přeprogramovat tak, aby nám sloužil.

  Tenhle operační program, to jsou všechna ta podvědomá přesvědčení na všechna různá možná životní témata, která nám někdy slouží, ale většinou nám neslouží. Zmíním jich pro vaši lepší představu jenom pár: Abych měl hodně peněz, musím hodně pracovat. – Ta noha už mě bolí deset let, s tím už se nedá nic udělat. – Já jsem vždycky měla v životě jenom takové partnery, kteří mě využívali, já si těžko najdu jiného. – Nemám štěstí na dobré lidi v práci, vždycky jsou tam holky, co se pomlouvají a já si s nimi nerozumím…

  To je pár přesvědčení, která jsem nasbírala od svých klientů – ale možná se v některých taky poznáte.

  No a Joe vymyslel způsob, jak se k tomuto nastavení dostat a jako ho začít velmi efektivně pomocí vedené meditace a vizualizace a hlavně prociťování založeného na pozitivních emocích přepisovat – a právě tuto metodu učí ve svých kurzech.

  A já to teď vysvětluju velmi zjednodušeně, ale chci dodat ještě jednu stranu tohoto: Naše západní civilizace tráví spoustu času nejen v betách, to by bylo ok, ale ve vysokých betách, a to je stav velkého stresu. A když jsme v tomto stavu mozku, tak naše tělo nemůže regenerovat, nemůže se léčit, nemůže správně trávit – a dokonce nemůže ani počít dítě. Takže právě díky meditacím, ve kterých náš mozek začne fungovat na jiných vlnách a sladí se se srdcem, se naše tělo samo zase zapne do stavu přirozené regenerace, a díky tomu se léčí a léčí se z chorob, ze kterých jsme si dřív mysleli, že se vyléčit nemůže.

  Protože ten základní princip je, že naše tělo je primárně od přírody, od Boha, od Vesmíru nastaveno tak, že se umí samo vyléčit a dělá to samo, pokud mu to dovolíme a nejsme furt ve stresu.

  Takže tohle je velmi velmi velmi zjednodušeně k Joeově metodě práce. Je vědecká, je replikovatelná a zafungovala už tisícům lidí, včetně mě;-)

   

  Co to přineslo mě osobně?

  Mohla bych začít vyjmenováváním nějakých hmotných přínosů, jako jsou zvýšené částky na kontech, zhmotněný vysněný byt a tak, ale po těch několika letech praxe si uvědomuju, že na prvním místě jsou tyto věci:

  1. Hluboký vnitřní klid. Dneska už mě zdaleka tolik nevytáčejí věci, které mě vytáčely předtím – a pokud mě vytočí, mám nástroj, který mě během minut nebo maximálně desítek minut opět znovu srovná. Fungovat na této úrovni je něco úplně jiného než dřív. Nedá se to ani slovy popsat. Má to například i ty důsledky, že mám mnohem jasněji v tom, co chci dělat, jak to mám dělat, co má smysl dělat a do čeho se nemám ani pouštět, s kým mám spolupracovat, anebo jakou spolupráci mám hned na začátku v klidu odmítnout.

  Má to i ten důsledek, že pokud něco řeším a nemám ještě jasno, tak udělám něco, co pro mne bylo dřív nemyslitelné: danou věc odložím, přestanu na ní pracovat nebo přestanu o ní přemýšlet – a buď dělám něco úplně jiného, anebo si jdu zameditovat – a prostě v klidu počkám, až mi přijde odpověď, až mi přijde nějaký impuls, co mám dělat – komu zavolat, co si vybrat, do jaké konkrétní činnosti se pustit apod. Velmi také zesílila moje intuice, což má i ten efekt, že mi věci trvají kratší dobu: když totiž zapojím intuici, nemusím je tak dlouho studovat a přemýšlet nad nimi.

  2. Zlepšení psychické kondice. Díky Joeovi jsem pochopila, že moje hlava často jede v nějakých programech jenom proto, že v nich jela celý život nebo aspoň dlouhou dobu, ale že tyhle programy nejsou tím, kým jsem a hlavně kým chci být. Naučila jsem se číst ve svým myšlenkách a dokážu přesně poznat, která mi neslouží, která je z minulosti, která mi vyloženě škodí, a dokážu je poslat do háje.

  3. Zlepšení fyzické kondice. Kdo mě sledujete, tak víte, že jsem se v posledním roce dala hlavně na handbalancing a kalisteniku a moc mě to baví. Loni jsem byla na třídenním kurzu s dvojnásobným mistrem světa ve fitness Michalem Barbierem – a letos jsme rovnou jeden takový kurz s Miškem organizovali spolu.

  Díky tomu jsem měla dokonalé srovnání toho, o kolik se za ten rok posunula moje kondice: zatímco loni jsem po každém tréninku odpadala, potřebovala samotu a chodila spát, letos jsem měla pocit, že tréninky zvládám levou zadní, ještě jsem byla ten organizátor, ještě jsme dělali další akce v poledních pauzách a ještě jsme podnikali další aktivity ve večerních hodinách. Pořád jsem byla s lidmi a přitom energie jsem měla na rozdávání, a to – prosím – v mé menstruační fázi, kdy naopak samotu velmi vyhledávám a vítám a pravidelně si ji ordinuju.

  4. No ale zmiňme i pár těch hmotných výhod: Díky Joeovým metodám jsem si přitáhla byt v nejlepší lokalitě ve městě, po kterém jsem toužila asi 10 let. Naučila jsem se plnit firemní i osobní kasu tak, aniž by mě to stálo desítky hodin práce jako dřív (a v tom ušetřeném čase se můžu věnovat sobě, cvičení, procházkám, rodině – zkrátka všemu, co mi dělá dobře, a co dřív nějak nešlo nebo co).

  Jedna z vtipných historek je, že jsme se v době nejtěžšího lockdownu, kdy byly uzavřené i okresy, rozhodli přestěhovat firemní sklad přes celou republiku z jižních Čech až na na severní Moravu a zdálo se, že neseženeme nikoho, kdo by to byl ochoten odvézt. Tak jsem si zameditovala a do dvou hodin jsme měli firmu, která všechno udělala dle našeho přání, velmi rychle a ochotně, za velmi dobré peníze a ještě jsme si společně u toho stěhování užili spoustu legrace, navzdory aktuálně panujícím poměrům.

  A baví mě taky zmiňovat historku, jak jedna moje známá natolik zblbla kolegy v práci, že začali všichni meditovat a do měsíce společně vyhráli druhou cenu ve Sportce. Viděla jsem na Facebooku jejich fotku s těma tisícovkama – nebylo jich málo a důkaz to byl fakt jasný.

  Naučila jsem meditovat i naše mladé kolegyňky, které pak díky tomu si přitáhly třeba maturitu za samé jedničky, úspěšné přijímačky na všechny vysoké školy, pohodové zkoušky…

  Jinými slovy: cokoli chcete, všechno můžete mít, protože Joeovy metody jsou prostě univerzální.

   

  Co to může přinést i vám?

  Co to tedy může přinést i vám?

  Já bych asi zdůraznila ten vnitřní klid a vnitřní pohodu. Když totiž z této pozice mysli a srdce vycházíte, pak vám jde všechno jednodušeji – a hlavně jste tak mnohem příjemnější a přínosnější i pro druhé. Když vyzařujete vnitřní klid, cítíte se dobře, a díky tomu se cítí stejně dobře i lidé okolo vás – a to většinou chcete, že jo. Aby se vaše děti s vámi cítili dobře, aby vám to klapalo s partnerem, aby vaši kolegové byli jedna nápomocná ruka a legrace k tomu, aby vás vaši nadřízení chválili… Ti lidé ani většinou nevědí, proč to dělají, ale vy pak už víte: oni jsou totiž vaše zrcadlo, a když vy jste vychillovaní, vaše okolí vám to nemůže než odzrcadlit…

  Zdravotní přínosy: Těch má spoustu Joe na svých YouTube stránkách v testimonialech, fakt doporučuju tam mrknout, i když je to v angličtině. Dostal mě třeba tento příběh Christiana, ve kterém i v obraze vidíte, jak se Christian v půlce kurzu zvedne z vozíčku a začne sám chodit.

  A kdybyste jenom zabrouzdali na Facebookové stránce YOUnity, tak tam najdete další příběhy z českého prostředí. Já, kvůli svému oboru, vím přinejmenším i pár ženách, kterým najednou zmizely myomy a cysty, když začali meditovat podle Joea.

  Finanční přínosy. Ty už jsem zmiňovala několikrát. Můžu jen prozradit, že ve všech Joeových kurzech je tzv. potenciálová meditace, která vám umožní pracovat na zhmotnění třeba právě finanční a jiné hojnosti.

  Lehkost a jasnost ve všem. Jak jsem si chystala poznámky k tomuto videu, došlo mi, že se mi taky začaly zhmotňovat věci, které úplně nepatří do předchozích kategorií, ale dřív se mi neděly. Například jsem si takto do týdne od prvotní myšlenky zhmotnila skvělou koučku, novou masérku nebo další pomocníky ve firmě, například pro e-shop nebo Facebook. Taky se mi mnohem častěji než dřív stává, že mi lidi zavolají, jen co na ně pomyslím, ani je nemusím vytočit na svém telefonu já. Znovu mě začala bavit práce, kterou dělám a mám mnohem jasněji v tom, do čeho se mám kdy pustit, jak jsem to už zmiňovala.

  Více lásky. Práce podle Joea vás změní. Udělá vás láskyplnějším člověkem, vyrovnanějším člověkem, a protože vše kolem vás je jen zrcadlo, Vesmíru nezbude nic jiného, než vám posílat do života láskyplnější a pohodovější lidi. Ano, někteří odpadnou – a jiní vydrží, a i když byli protivní, tak začnou fungovat jinak a jejich protivnost zmizí – anebo vám to prostě přestane vadit a začnete se tomu smát…

  Jsou lidé, kteří díky meditacím našli vysněného partnera – anebo si poprosili o dítě a narodila se jim rovnou dvojčata (to je taky jeden náš český případ, o kterém osobně vím).

  Jestli máte pocit, že je to málo, tak pak Joe určitě není pro vás a prostě o tom ani neuvažujte, že byste se do jeho kurzu měli pustit. Ale pokud to s vámi zarezonovalo, tak říkám: Jo, jděte do toho. Když budete poctivě pracovat a meditovat (a nemusí to být dlouhé hodiny denně), tak neuběhne tak dlouhá doba, a tyto krásné věci a tyto zázraky se začnou dít i vám.

   

  Jak moc je potřeba se tomu věnovat?

  Tím se dostáváme k otázce, jak moc je potřeba se tomu věnovat? Jak jsem zmiňovala už ve videích, které jsem natáčela k prvnímu Joeovu kurzu, zvládnete to i s dětmi, zvládnete to i s náročnou prací – pokud v tom tedy budete vnímat smysl, který vám pak dá onu motivaci.

  Když teď budu explicitně mluvit o novém Joeově kurzu s názvem The Formula, tak ten má opravdu tu výhodu, že ho Joe vytunil tak, že jak jednotlivé lekce jsou kratší než v předchozích kurzech, většinou kolem 20–30 minut, a stejně tak jsou dlouhé, respektive krátké ty nové meditace, kterých je tam celkem 5. Kurz přitom ale obsahuje všechno podstatné a v rámci meditací se dokážete dostat hluboko a zažít ten stav, který vás bude zklidňovat, léčit, regenerovat, zkoherentňovat váš mozek a vaše srdce – nebo vám přitahovat zdraví, hojnost, partnera…

  Chci trochu zdůraznit, že na začátku můžete mít pocit, že to přece jenom je časově náročné. Já vám ale garantuju, že jakmile jednou objevíte ten sladký stav, ve kterém se při těch meditacích nacházíte – a přijdou první výsledky, budete chtít meditovat a praktikovat víc a budete si hledat jiné Joeovy meditace, kurzy nebo způsoby, jak se do těchto stavů dostávat tak, abyste v nich byli trvale i v běžném bdělém provozu.

  A já z vlastní zkušenosti vím, že to je možné, být v tomto požehnaném stavu 24 hodin denně, aniž byste se museli stát tibetským mnichem, opustit rodinu a své zaměstnání a hmotný svět hodili za hlavu. Naopak. Ty meditace vám právě naopak pomáhají žít mnohem lépe a pohodově v hmotném světě a výrazně víc si ho užívat.

  Takže na začátku jenom překonejte takové to: když mě se nechce… a vytrvejte, praktikujte ideálně každý den nebo každý druhý den aspoň – a výsledky se velmi brzy dostaví.

   

  Je to cesta pro každého?

  Možná vás ovšem napadla otázka, jestli je to cesta pro každého. Já jsem už dost stará na to, abych věděla jednu věc: Vesmír je záměrně tak rozmanitý, že pro každého z nás je tu něco, co nám přesně sedne – a pak je tu hafo věcí, které nám sedět nebudou, i když náš nejlepší kamarád nebo naše nejlepší kamarádka nebo náš partner či partnerka tvrdí, že pro ně je to to nejlepší.

  Takže pokud prostě necítíte takový ten vnitřní pocit: jo, tohle mi dává smysl, tohle bych chtěl vyzkoušet – tak to prostě nehroťte. Za mne je to jen nabídka, pozvání – protože mě osobně to sedí, znám spoustu lidí v Čechách a na Slovensku, kterým to taky sedí – a viděla jsem ty tisíce lidí na Joeových kurzech celosvětově.

  To rozhodnutí je na vás. Možná vás to oslovuje, ale nejste si ještě jistí, a to je v pořádku, nebojte, další příležitost se určitě ještě objeví. Já jsem kolem Joea chodila dva roky, než jsem si pustila první meditaci, začala číst první knihu a objednala první kurz. To je normálka.

   

  Není to jenom takový osobně-rozvojový „módní výstřelek“?

  A to, co jsem právě řekla, je i odpovědí na otázku, jestli to celé není jen nějaký takový osobně-rozvojový „módní výstřelek“. Jestli to tak vnímáte, je to váš názor, na který máte právo a je to tak v pořádku.

  Mne přesvědčily tři věci: 1) Joeova osobnost a jeho precizní vědecký přístup k těmto „ezoterickým“ věcem; 2) testimonialy lidí na jeho kanálech a zkušenosti lidí, kteří prošli jeho kurzy tady v Čechách a na Slovensku (v těchto kurzech jsem dělala interní podporu, takže to vím opravdu dobře) – no a 3) moje vlastní zkušenosti a zážitky a výsledky a stav konta a tak vůbec.

   

  Jak poznám, že to dělám dobře? (že se místy cítím blbě)

  No a chtěla bych zodpovědět ještě jednu otázku, kterou si můžete začít klást už poté, co třeba zhlídnete některý z Joeových kurzů zdarma a začnete s první meditací – dělám to dobře? Medituju dobře? Já nic zvláštního necítím… Anebo dokonce: Já se cítím ještě hůř!

  Moje krapet zjednodušená odpověď je: Děláte to dobře! A pokud se cítíte hůř, znamená to, že to děláte fakt dobře.

  Joe to velmi dobře vysvětluje ve všech 3 nyní dostupných kurzech, že často náš pocit, že se nám to nedaří, nejde to, nebo nám je ještě hůř, je jen odezvou našeho podvědomí, našeho body-mind nebo našeho ega, které se nechce posunout z místa. Takže já radím:

  • Dělejte to tak, jak nejlíp si myslíte, že byste to měli dělat.
  • Nehroťte to, ale užívejte si to.
  • Když se vám meditace nepovede, vězte, že výsledky budete mít i tak. (Tu zkušenost má i Joe i já i jiní, a často ta zdánlivě nejmíň povedená meditace přinese výsledků nejvíc.)
  • Je to dovednost jako každá jiná a den za dnem a měsíc za měsícem vám to půjde lépe a lépe.
  • Není to soutěž ani na rychlost, ani na objem, ani na body.
  • Když vás tělo začne zlobit, řekněte si, že chce jenom svoje staré hormony stresu – a že ty vy mu už nechcete dávat. A dělejte to tak vytrvale a ono dá pokoj. (Víc o tom v kurzu „Poznej sílu své mysli“.)
  • Když vám bude hůř, řekněte si, že jsou to jenom staré myšlenky, které už nechcete mít.
  • Když vám bude líp, užívejte si ten čas naplno. Vědomě se v něm koupejte, vychutnávejte si ho, prodlužujte ho.
  • A když vám meditace (nebo i práce či cokoli jiného) zrovna nepude, začněte dělat něco úplně jiného a ono se to srovná.
  • Meditujte ideálně každý den, ale stačí 20–30 minut.
  • Chvalte se za všechny pokroky.
  • Ignorujte nepokroky.
  • Chvalte se i za (zdánlivé) chyby, díky kterým jste si něco podstatného uvědomili.
  • Pište si deníček vděčnosti a pište si tam i ty menší a větší zázraky, které se vám začnou dít.
  • A vězte, že NIC NENÍ ŠPATNĚ!

   

  Jaké Joeovy kurzy jsou k dispozici?

  V angličtině na Joeových stránkách najdete spoustu kurzů a spoustu meditací a já je můžu velmi doporučit, jsem v jeho mailing listu a nakupuju u něj pravidelně a účastním se i živých online akcí a těším se, až covid povolí a vyrazím i na jeho živý kurz, který mám už dva roky zaplacený.

  Nicméně, protože spousta z vás anglicky nemluví, tak vás zajímá, co je dostupné v češtině. Jsou to 3 kurzy, které připravilo YOUnity. První se jmenuje „Poznej sílu své mysli“ a je to takový úvod, který ale velmi doporučuju, protože velmi komplexně a detailně vysvětluje všechno, co Joe předává, a to jak co se týče fungování mozku, tak způsobu, jak meditovat, aby to fungovalo přesně tak, jak má a jak chceme. Tento kurz obsahuje i super meditace, včetně té potenciálové, o které jsem mluvila a která vám pomůže si zhmotnit cokoli, co si umanete.

  Druhý kurz je pro pokročilé, jmenuje se „Změň svůj osud“ a doporučuju ho absolvovat až po prvním kurzu, protože není tak detailní ve vysvětlování toho, co je právě skvěle vysvětleno v kurzu úvodním. Najdete v něm české verze dvou meditací na energetická centra a ani tady nechybí ta potenciálovka. Ty meditace na energetická centra jsou vhodné zejména v případě, když chcete pracovat na svém zdraví.

  No a nejnovější kurz „The Formula“ je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

   

  V čem je „The Formula“ lepší než předchozí dva kurzy, co nabízí YOUnity?

  A protože toto video natáčím právě v době, kdy jde ven „The Formula“, chci vám ještě říci, v čem se liší od předchozích dvou kurzů, které nabízí YOUnity.

  Ten hlavní rozdíl je v tom, že všechno, tedy jak teoretické lekce, tak meditace jsou výrazně kratší a uzpůsobené pro všechny z nás, kteří tvrdíme, že máme málo času.🙂

  Nicméně to neznamená, že by těch informací tam bylo nutně méně nebo meditace byly míň účinné. Není tomu tak. Joe prostě vydestiloval tu čistou esenci toho, co funguje – a to je naučit se mít v souladu mozek a srdce a vysílat koherentní vlny, když to řeknu velmi stručně – a tu sesumíroval do tohoto kurzu. Slovo „formula“ taky v překladu znamená „návod, recept, vzorec, receptura“.

  Já jsem měla možnost ladit českou verzi meditací, takže vám garantuju, že jsou opravdu co nejpřesnější podle originálu a budete rozumět tomu, co v nich po vás Joe chce. A měla jsem možnost tyto meditace taky už nějakou dobu dělat a prostě jsem se do nich zamilovala a nedokážu si to bez nich už představit. Fungují, harmonizují, přinášejí výsledky v hmotném světě i v mém naladění, jsou prostě skvělé.

  Takže kdybych to měla shrnout, tak vám pochopitelně doporučím všechny 3 kurzy: jedničku asi pro ta dokonalá vědecká vysvětlení fungování našeho mozku, toho, jak se vytvářejí naše přesvědčení a jak je můžeme rozpojovat – a jak s tím pomůže právě stav meditace. A taky tam má Joe spoustu příkladů toho, co jeho meditace s lidmi udělaly. Dvojku bych doporučila pro další doplnění a prohloubení teorie a zejména kvůli „čakrovkám“, tedy meditacím na energetická centra. Plus v obou je ta stejná potenciálová meditace, kterou já úplně zbožňuju, všem doporučuju a dělám nejmíň 1x týdně.

  No a kurz „The Formula“ bych doporučila všem, kteří už jedničkou či dvojkou prošli a chtějí víc a fakt vytuněné a krátké meditace pro chvíle, kdy nemají tolik času, stejně jako všem začátečníkům, kteří o Joeovi a jeho práci vědí zatím jen málo nebo vůbec nic.

   

  Chci plný přístup ke kurzu THE FORMULA.

   

  Těším se s vámi na viděnou uvnitř některého z kurzů!

  Srdečně vaše
  Dana-Sofi

   

  ŽIJTE (s) CYKLEM A ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT OD ZÁKLADŮ K LEPŠÍMU!

   

  Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje