Proč ujíždím na Joeovi Dispenzovi a proč byste měli i vy

text © 2021 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © Gabriela Kalista a archiv Dany-Sofie Šlancarové

V některých věcech nesnáším opakování a vyžaduju neustálou změnu. Ale co se týče mého mobilu, mého počítače a meditací Joea Dispenzy, jsem konzerva 🥫 a nechci měnit nic. :-)))

Už víc jak rok dělám téměř denně Joeovy meditace a chci je dělat dál. Nechci je měnit – protože vidím, jak ony mění můj život. Od základu.

1) Mění ho v tom, jak se cítím fyzicky (a abych byla naprosto konkrétní a vy jste si za tím dokázali něco představit, tak například a krom jiného: ujít 3 kilometry pro mne býval problém, dneska si dám 15 kiláčků, a když se vrátím, večer mám chuť ještě na trénink stojek; a taky například pravidelně trénuju s Michalem Barbierem, mistrem světa i Evropy ve fitness).
Michal Barbier a Dana-Sofie Šlancarová     Dana-Sofie Šlancarová

2) V tom, jak se cítím psychicky (asi ten největší přínos je naprosto hmatatelný pocit vnitřního klidu a schopnost se do něj za pár minut vrátit, i když mě něco vytočí – a přístroj Muse S mi to dokáže fakticky potvrdit, jak na tom aktuálně jsem…).

Muse S graf nozkových vln

3) V tom, jak mě baví práce (zase se mi vrátil ten úžasný stav, kdy mám tolik nápadů, že si musím dobře hlídat, do čeho se pustím, co odložím na později a co fakt nechám zmizet v propadlišti dějin; a hlavně se mi daří věci reálně dokončovat, třeba moje kniha Malá velká cyklická dívka Sára nebo cyklický magnet k ní!).

Cyklicky-magnet-pro-deti

4) V tom, jak se mi daří v podnikání (rychlý pohled do fakturačního systému mi ukazuje, že za letošní rok jsem vydělala 2,24× více než loni ve stejném období).

5) V tom, kolik mám volného času a přitom toho pracovně stíhám mnohem víc (nedokázala jsem si dřív překvapit nepracovní večery, víkendy, natož i dny v týdnu – a dnes postupně přesunuju další a další pracovního hodiny směrem k procházkám po horách, rodinné pohodě a tréninkům kalisteniky a handbalancingu).

hory

A mohla bych jmenovat další a další věci, které se změnily a které mi dělají ohromnou radost…

Jedna věc je jistá: může za to Joe a jeho práce. Umožnil mi pochopit, jak funguje můj mozek a moje mysl a následně tedy moje tělo, a dal mi klíč k tomu, abych tohle všechno dokázala měnit. Poskytl mi nádherný a TOLIK PŘÍJEMNÝ NÁSTROJ k těmto změnám – své meditace…

Joea tedy rozhodně měnit nechci…

No a vy – vy máte tu možnost nyní také: už brzinko se budete moci přihlásit do pokročilého kurzu Joea Dispenzy s názvem „Změň svůj osud“.

Je otevřen i pro ty z vás, kteří jste neprošli úvodní kurzem „Poznej sílu své mysli“. Já osobně doporučuju projít oběma kurzy (a bude možné si koupit rovnou oba), protože ten první je skvělou a důkladnou přípravou na ten druhý.

Samozřejmě, abyste měli prostor si to rozmyslet, jestli je to pro vás to pravé,

začíná se minikurzem zdarma:

Joe-Dispenza-zmen-svuj-osud

To se chci taky naučit!!!

A v tomto mém článku najdete ještě pár informací o tom, proč toho Joea tak žeru.


6 lekcí Joea Dispenzy zdarma

POZOR! Při vstupu do kurzu navíc dostanete můj dvojitý bonus pro vás:

Pokud mi mailem napíšete, že jste se přihlásili přese mne,
přes tento můj link, do Joeova kurzu,
získáte 2 má exkluzivní videa, jaké techniky mi fungují
pro zhmotňování toho, co chci:

1) První video vás naučí,
jak můžete programovat svou podvědomou mysl,
když zrovna sedíte u počítače a hledíte do prázdna
nebo třeba s někým telefonujete.

2) Druhá technika vás naučí,
jak si hned ráno naprogramovat váš den tak,
aby se vám v něm stalo to, co chcete, abyste
v něm zažili to, po čem toužíte.

Je jednoduchá, je rychlá a bude se vám líbit.

(A pokud náhodou už tyto bonusy máte, tak mi dejte vědět;-))

Přihláška na Joeův kurz přes tento link.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A MEDITUJTE!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje