Proč ujíždím na Joeovi Dispenzovi a proč byste měli i vy

text © 2021 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © Gabriela Kalista a archiv Dany-Sofie Šlancarové

V některých věcech nesnáším opakování a vyžaduju neustálou změnu. Ale co se týče mého mobilu, mého počítače a meditací Joea Dispenzy, jsem konzerva 🥫 a nechci měnit nic. :-)))

Už víc jak rok dělám téměř denně Joeovy meditace a chci je dělat dál. Nechci je měnit – protože vidím, jak ony mění můj život. Od základu.

1) Mění ho v tom, jak se cítím fyzicky (a abych byla naprosto konkrétní a vy jste si za tím dokázali něco představit, tak například a krom jiného: ujít 3 kilometry pro mne býval problém, dneska si dám 15 kiláčků, a když se vrátím, večer mám chuť ještě na trénink stojek; a taky například pravidelně trénuju s Michalem Barbierem, mistrem světa i Evropy ve fitness).
Michal Barbier a Dana-Sofie Šlancarová     Dana-Sofie Šlancarová

2) V tom, jak se cítím psychicky (asi ten největší přínos je naprosto hmatatelný pocit vnitřního klidu a schopnost se do něj za pár minut vrátit, i když mě něco vytočí – a přístroj Muse S mi to dokáže fakticky potvrdit, jak na tom aktuálně jsem…).

Muse S graf nozkových vln

3) V tom, jak mě baví práce (zase se mi vrátil ten úžasný stav, kdy mám tolik nápadů, že si musím dobře hlídat, do čeho se pustím, co odložím na později a co fakt nechám zmizet v propadlišti dějin; a hlavně se mi daří věci reálně dokončovat, třeba moje kniha Malá velká cyklická dívka Sára nebo cyklický magnet k ní!).

Cyklicky-magnet-pro-deti

4) V tom, jak se mi daří v podnikání (rychlý pohled do fakturačního systému mi ukazuje, že za letošní rok jsem vydělala 2,24× více než loni ve stejném období).

5) V tom, kolik mám volného času a přitom toho pracovně stíhám mnohem víc (nedokázala jsem si dřív překvapit nepracovní večery, víkendy, natož i dny v týdnu – a dnes postupně přesunuju další a další pracovního hodiny směrem k procházkám po horách, rodinné pohodě a tréninkům kalisteniky a handbalancingu).

hory

A mohla bych jmenovat další a další věci, které se změnily a které mi dělají ohromnou radost…

Jedna věc je jistá: může za to Joe a jeho práce. Umožnil mi pochopit, jak funguje můj mozek a moje mysl a následně tedy moje tělo, a dal mi klíč k tomu, abych tohle všechno dokázala měnit. Poskytl mi nádherný a TOLIK PŘÍJEMNÝ NÁSTROJ k těmto změnám – své meditace…

Joea tedy rozhodně měnit nechci…

 


A jestli o tom všem chcete vědět ještě víc,
tak v tom případě vám vřele doporučuju
nejnovější kurz Joea Dispenzy
s názvem „The Formula“.

Je kompaktní, komplexní a stručný, obsahuje všechno podstatné a Joe vše vysvětluje velmi srozumitelně. Krom teoretických lekcí v něm najdete i 5 meditací, které jsou dlouhé 25–35 minut, takže se vám vždycky krásně vejdou do dne.

Za mne fakt „to nejlepší z Joea Dispenzy“!

The Formula otevřena

Tento kurz je kompletně přeložen do češtiny a pouštět si ho můžete s titulky nebo v dabingu. Jsem velmi vděčná, že jsem se mohla podílet na překladu meditací.

 

NO A POZOR!
Při vstupu do placené verze kurzu
navíc dostanete (jako už tradičně)
můj speciální bonus pro vás!

 

Ale protože už možná máte předchozí dva z předchozích Joeových kurzů, nachystala jsem pro vás tentokrát bonus kompletně nový:

Pomocí speciální techniky společně odblokujeme vaše negativní podvědomá přesvědčení, která vám brání dosáhnout toho, co v životě chcete:

  • ať už jsou to lepší vztahy s druhými lidmi, od partnera přes děti či rodiče až po spolupracovníky;
  • ať už je to jiný přístup k penězům, který vám umožní energii peněz opravdu přijmout a přitahovat si jich trvale víc do svého života;
  • nebo ať je to zlepšení vašeho fyzického stavu, od fyzické kondice po zdravotní problémy.

Tato technika je jednoduchá, rychle se ji naučíte a budete ji moci používat pro cokoli, co budete v životě řešit. (Já ji používám denně – s úspěchem!)

 

Chci plný přístup ke kurzu THE FORMULA.

 

A JEŠTĚ JEDNOU POZOR!
Kurz koupíte za zvýhodněnou cenu 197 eur
(místo původních 399 eur)
už jen do 17. 11. 2021!

 

Joe Dispenza

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A MEDITUJTE!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje