Proč muži nerozumí ženám a ženy samy sobě (TEDx Trenčín 2018)

text © 2018 Dana-Sofie Šlancarová / video © TEDx Trenčín

V září 2018 jsem byla pozvána přednášet na TEDxu v Trenčíně. Byl to pro mne nezapomenutelný čas: Trenčín je překrásné město s nádherným okolím, TEDx měl skvělou organizaci, ohlasy lidí v publiku byly super – a dokonce za mnou lidé ještě i večer chodili a chtěli se dozvědět o cykličnosti víc…

O to víc mě překvapilo, když po odeslání nahrávky do TED centrály v New Yorku se dva roky nic nedělo – a po dvou letech (v listopadu 2020) urgování konečně video vyšlo ven, ovšem s komentářem, že je to osobní názor přednášející na menstruaci a může někoho urazit a TED se od něj distancuje…

Znovu se mi tím potvrdilo, jak české a slovenské ženy a čeští a slovenští muži jsou otevření a pokrokoví, co se týče témat, které jsou ve zbytku světa ještě tabu.

Tak posuďte sami. Je to pohled na menstruaci, od kterého byste se chtěli distancovat – anebo ho velmi dobře znáte ze svého (nejen) partnerského života?

 

 

ŽIJTE (s) CYKLEM I VE VZTAHU!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje