Jak se naučit znovu důvěřovat a získat toho nejlepšího parťáka pro život

text © 2023 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay.com

Abychom tady na Zemi přežili, zejména v dávnějších dobách šavlozubých tygrů, museli jsme se naučit důvěřovat moudrosti svých předků.

A ta většinou říká: „Všude venku číhá nebezpečí. Musíš si neustále dávat pozor. A hlavně nikomu nevěř. Dějou se fakt špatné věci – i mně se staly, a já nechci, aby se staly tobě, tak ti to říkám. A rozhodně nevěř ani sám sobě, nemáš ještě ty zkušenosti. Nikdo ti nepomůže. Můžeš se spolehnout jen sám na sebe. Tak se raději drž hezky doma a nic moc velkého nevymýšlej.“

A tak se z těch nádherných nadšených a vášnivých a nespoutaných dětí, které naopak jistě vědí, že jsou tvůrci svého života, můžou cokoli, co si zamanou, a dosáhnou všech svých snů a cílů, velmi rychle (většinou ještě ve školce) stanou poslušné holčičky a chlapečci, kteří se vyhýbají riziku, jak můžou, aby v době kolem 33–40 let, když je přepadne temná noc duše zvaná též krize středního věku, přišli na to, že je takový život nebaví, ale že nevědí, co s tím.

Já o tom ze svého vlastního života něco málo (= hodně) vím – a moc hezky to napsala i Lucka v reakci na absolvování mého kurzu Vychytávky pro život 1:

„Ahoj Sofi, díky moc za skvělý kurzík. Já jsem si ho vážně užila. Přinesl mi nový pohled na věci, mnoho zajímavých tipů a vychytávek. Moc se mi taky líbilo, že jsi nám byla k dispozici a na dotazy jsi vždy dala vyčerpávající odpověď. :-)

Další uvědomění bylo, že Vesmír je tu pro nás a kryje nám záda. Často jsem se totiž setkávala s tím, že Vesmír nás a naše nová rozhodnutí „testuje“, a proto nám háže klacky pod nohy. Mně se to nikdy moc nepozdávalo a hlavně tohle přesvědčení mě spíš odrazovalo s Vesmírem „spolupracovat“. Aneb: „Já se tak snažím, a ty mi budeš házet klacky pod nohy! No děkuji pěkně!“

Díky tvému kurzu teď vím, že jsou to spíše mé nevědomé (stále schované) myšlenky, popřípadě tělo, které se snaží dostat svou dávku stresových hormonů. Dnes se proto mnohem ochotněji zasměju, pokud mě něco naštve nebo vyvede z míry, a jsem schopná se vrátit zpět do dobré nálady mnohem rychleji. Změna jednoho malého přesvědčení změní opravdu hodně!

Kurzík mě nakopnul k tomu, abych opět sama se sebou pracovala a posouvala zase svoje limity dále. Byl opravdu super: srozumitelný, skvěle uspořádaný a bylo v něm i mnoho dalších odkazů na knihy, videa či jiné kurzy. Praktikuji dál všechny rady, tipy a doporučení a vnímám změnu myšlenek i reakcí na určité situace v mém životě.

S láskou, Lucka“

Tématu důvěry ve Vesmír se věnuju v kurzu hodně. Ta důvěra byla totiž pošlapána našim absolutně materialistickým viděním světa, které si sice právě nabíjí mobil ze zásuvky pro nás neviditelnou energií, ale jinak tvrdí, že nic, co není pro naše oči viditelné, neexistuje.

Ale tím nám mizí ze života radost a překvapení, právě to, co dělá náš život tím životem, který stojí za to žít, životem, po kterém doopravdy toužíme. Bez toho jsme křečky v kolečku a den za dnem se suneme k jisté smrti, kde si na smrtelné posteli řekneme, že náš život stál za hovno, pardon za ten výraz, a že ho rozhodně nechceme opakovat.

Může to být ovšem i jinak. Vesmír nám opravdu nehází klacky pod nohy a je náš nejlepší parťák – jen se mu musíme naučit znovu důvěřovat. A pak přijdou ta úžasná každodenní překvapení, synchronicity, šťastné náhody a zázraky.

A jak to udělat,
jak se na něj znovu napojit,
jak se napojit na svoji vlastní vnitřní moudrost a intuici,
to i vás všechno v kurzu naučím.
Není to složité a je to logické a
zvládnete to i vy.

Stačí se jen přihlásit!

Všecko všecičko se o kurzu dozvíte zde.

Kurz je maximálně konkrétní, hmatatelný a praktický, se spoustou technik, které budete moci začít používat ihned! Techniky vás budou bavit, protože jsou jednoduché, nemusíte se je složitě učit a nedají se splést.

V kurzu se uvidíme 33 dní každý den – nicméně naše setkání budou krátká. Budu vás tedy držet v té správné energii pravidelně, ale nebude vás to stát hodiny času. To vám skvěle pomůže v osvojení nových, pozitivních návyků!

Mým heslem je jednoduchost a srozumitelnost. Proto vysvětluju všechno tak, abyste tomu porozuměli nejen vy, ale i vaše 80letá bábi i 4letý synek. I přes svou jednoduchost tyhle metody opravdu fungují!

A samozřejmě budu v kurzu pro vás a pro vaše potřeby i otázky. Vím, jak je důležitá péče a osobní přístup, a obojí ode mne v kurzu budete mít. Budu vaším průvodcem, který pro vás vždy bude mít pomocnou ruku!

Ano, chci, aby se mi do života vrátila radost,
překvapení a každodenní zázraky!

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:

 


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje