Iva Aliana Bendová: O tom, co se stalo, když se menstruační fáze rozhodla spáchat sebevraždu

text © 2019 Iva Aliana Bendová / foto © archiv Ivy Aliany Bendové

Napadlo vás někdy, co by se mohlo stát, kdyby se menstruační fáze rozhodla spáchat sebevraždu? A proč to byla zrovna menstruační fáze, a ne některá z jejích sester? Poslechněte si tento vtipně ulítlý příběh Ivy Aliany Bendové a nezapomínejte svou menstruační fázi milovat! :-)

 

 


Iva Aliana Bendová

Iva Aliana Bendová

se narodila v úplně obyčejné rodině v malém městě Kraslice na západě Čech. Úspěšně vystudovala konzervatoř a DAMU, věnovala se divadelní a režisérské práci a později porodila čtyři krásné děti, které vzdělávala doma. Když děti odrůstaly, začala se věnovat práci, která ji vždycky lákala a přitahovala: terapiím a malování obrazů.

Aliana sama sebe charakterizuje jako člověka s duší detektiva dobrodruha. Všechno, co dělá, je poznamenáno touhou dojít k „jádru pudla“, a pro svá zkoumání se nebojí používat nečekaně nové a netradiční úhly pohledu.

Tímto způsobem přistupovala už k divadlu, jež bylo jejím původním povoláním, i později k výchově dětí, která se na mnoho let stala středem jejího života. A stejným způsobem pracuje dodnes – s klienty, kteří k ní dnes chodí na koučovací a terapeutická sezení. Právě proto, že se nedrží žádných standardních metod, ale „šije postup každému přímo na míru“ a nebojí se společně s klienty experimentovat (a také si hrát!), jsou její metody překvapivě rychlé a hlavně trvale účinné.

Což si můžete ihned vyzkoušet sami, když se pustíte do experimentování s knihou Putování krajinou rodičovství!

Putování krajinou rodičovství (aneb jak se vychovat v rodiče)

Objednejte si ji teď hned na našem e-shopu!

Více se o Alianě můžete dozvědět na jejích stránkách www.aliana.cz a také www.myslenkologie.cz.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A MILUJTE SVOU MENSTRUAČNÍ FÁZI!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Vědomý svět s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje