Co ženy nejvíc trápí na mužích – řešení je tady!

text © 2015 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © photodune.net

Milé a milí!

V neděli jsem vám posílala tento blogový článek.

Kristýna řešila, že o své cykličnosti nemůže mluvit se svým mužem. Olga si stěžovala, že pro to nemá pochopení její šéf. A paní Nováková tvrdila, že manažerky v jejím týmu žádnou cykličnost nemají a v mužském kolektivu ani mít nemůžou.

Ani Kristýna, ani Olga, ani paní Nováková ve skutečnosti neexistují, jejich příběhy jsem si ale ani náhodou nevymyslela. Slyšela jsem je v desítkách různých obměn na svých kurzech a četla je v e-mailech, které mi posíláte. Vím, že tohle jsou přesně ty věci, které ženy nejvíc trápí na mužích – a proto jsem posledního tři čtvrtě roku pro vás připravovala něco, co vám umožní najít řešení.

A to řešení je zde…

Ode dneška – A NENÍ TO APRÍL, přestože je 1. dubna –
je na světě kniha, na kterou jste už dlouho čekali
:

obalka_Navod

 

Napsali jsme ji dohromady s mým mužem Erikem a vložili jsme do ní vše, co muži potřebují vědět o ženské proměnlivosti, protože jim to umožní lépe svým ženám rozumět a více si s nimi život užívat. Ale nejen to. Kniha obsahuje i kapitolu věnovanou sexu a tomu, jak muži mohou ženy naladit na milování v každé fázi měsíce. Dále obsahuje i kapitolu o antikoncepci (a říkáme v ní otevřeně věci, které normálně neuslyšíte). Navíc obsahuje kapitolu, jak se ženami úspěšně komunikovat v každém dni měsíce. A rozhovory s pěti muži, kteří už cyklicky žijí, a to nejen se svými partnerkami, ale i ve svém podnikání a ve svých firmách.

Young passionate couple

Jste-li ženy, tahle kniha je přesně tím, co o vás potřebují vědět vaši muži. A dozví se to mužským jazykem – stručně, jasně, přehledně, v bodech i v obrázcích (kniha je ilustrována komiksy). Mluvíme v ní i o důvodech toho, proč jsou někdy ženy tak nevypočitatelné, protivné, hádavé, kritické – a jindy zase neuvěřitelně sexy a pečující. Mluvíme v ní o tom, proč někdy ženy odmítají sex nebo proč jsou to častěji ony, kdo vyvolává hádky.

Jste-li muži, je to ta kniha, která konečně znění vaše vztahy se ženami, abyste si je konečně mohli začít naplno užívat. Jak je to možné? Protože jim najednou začnete rozumět a pochopíte, že ve skutečnosti je za vší tou (zdánlivou) nevypočitatelností jasná logika. Jaká? Měsíční a čtyřfázová. :-))

A nepíšeme v ní jenom o tom, jak žít s cyklickou ženou v partnerství, ale i o tom, jak žít se všemi cyklickými ženami kolem vás – ať už jsou to vaše dcery, matky, kamarádky, kolegyně, podřízené nebo nadřízené. Po jejím přečtení budete přesně vědět, jak se ženami kdy komunikovat i ve vašem zaměstnání a kdekoli jinde.

Kniha obsahuje i odpovědi pro Olgu, Kristýnu i paní Novákovou, jak s muži komunikovat. Ukáže vám i to, proč není pravda, že výkonnost znamená jet na 100 % celý měsíc jako v dynamické, akční fázi – a proč není pravda, že mužům se líp žije se ženami, které berou antikoncepci a žádný cyklus nemají. Kniha navíc obsahuje i kapitolu pro ženy, které se s cykličností setkávají poprvé.

Chcete-li se tedy dozvědět víc, jděte na stránky knihy – je tam pro vás k dispozici volně ke stažení 30stránková ukázka:

Chci ukázku z Návodu na ženy

Navíc nám můžete psát svoje zkušenosti i na naši facebookovou stránku nebo se přidat k naší „návodové“ facebookové skupině. :-))

Přeji vám krásné cyklické dni s vašimi muži i s vašimi ženami :-),

srdečně vaše
Dana-Sofi
pyšná matka Návodu na ženy :-))

PS: A chcete-li se dozvědět něco víc o tom, jak kniha vznikala, přečtěte si tento Erikův blogový článek.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM V HARMONICKÉM PARTNERSTVÍ!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje