CHCETE SE PODÍLET NA ZMĚNĚ SOUČASNÉ SITUACE?

text © 2021 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © pixabay & unsplash

Ahojte!

Všichni víme, jaká je na světě právě situace, a všichni tak nějak tušíme, že „bojovat“ není to správné ořechové… Ti, kdo znají třeba práci dr. Joea Dispenzy nebo učení Abrahama a Esther Hicks, vědí, že pro vytouženou změnu je třeba zapomenout na to, co se jeví, „že se právě děje“, „že je aktuálně realita“, a soustředit se s jasným záměrem a silnými pozitivními emocemi na to, co chceme zažívat v budoucnu.

Máme pro vás takový jednoduchý návrh, který vychází z práce Lynne McTaggart (kterou uvidíte už brzy na YOUnity Heal Summitu – hlaste se zde!!!).

Lynne dlouhodobě pracuje se skupinami, které se zaměřují na stejný záměr, a má s tím neskutečné výsledky, jak pro lidi samotné, tak pro celospolečenskou situaci, a právě proto jsme se u ní inspirovali. Její metoda je jednoduchá a zabere vám 10 minut denně.

 

CHCETE SE PŘIPOJIT?

Pokud se chcete k naší výzvě připojit, stačí si pro následující týden (od 8. do 14. 3. 2021) vyhradit každý den deset minut. Každý den v 18.00 si budeme přehrávat ideální scénář naší společné budoucnosti a zanechávat tak stopu v kvantovém poli. :-)

 

JAK NA TO?

Podstatou je se skupinově soustředit na to, jaký svět všichni chceme.

1) Na začátku si pro sebe VYSLOVTE ZÁMĚR (nahlas má ještě větší sílu).

Jako pomůcka nám bude sloužit tento „vision board“ níže. Krom obrázků je na něm popsán i slovně NÁŠ SPOLEČNÝ záměr: Všichni si určitě přejeme, abychom se opět mohli potkávat naživo se všemi našimi blízkými i všemi ostatními lidmi, abychom zažívali hojnost ve všech směrech, abychom mohli zase svobodně cestovat atd.

Chcete se podílet na změně současné situace

2) Můžete si zároveň pustit nějakou meditační hudbu. Pro absolventy Joea 2 doporučujeme třeba Kaleidoskop, Lynne pro své skupinky používá tuto hudbu: Cho Ku Rei 10 Minute Power of Eight Timer (tohle už je rovnou 10minutová verze).

3) Pak se zhluboka několikrát nadechněte a vydechněte a začněte si představovat, jaký svět pro sebe a ostatní chcete. Buďte konkrétní. Vnímejte všemi smysly. PŘEDSTAVUJTE SI TO JAKO FILM. A když tento film dojede do konce, tak si ho prostě představujte ještě jednou a klidně několikrát.

Představte si také, že se utvořil kruh všech, kteří se soustřeďují na stejný záměr ve stejnou dobu co vy. Náš záměr se nachází uprostřed. Pozorujte své pocity a vjemy v těle. Pokud vám přicházejí nějaké vize, i to je v pořádku.

Tohle celé dělejte 10 minut.

4) Po 10 minutách můžete skončit. Bude fajn, když si uděláte krátkou poznámku, co jste cítili, co vám přišlo – a třeba ji pak můžete sdílet s námi zde v komentářích pod článkem nebo na FB Cyklické ženy. Z naší zkušenosti vyplývá, že mnoho lidí má velmi podobné zážitky a vize, a je úžasné, když si to takto ještě potvrdíme!

5) Zítra se přidejte taky. Tato meditační akce poběží 7 dní od 8. do 14. 3. 2021, vždy v 18.00 na pouhých 10 minut.

6) Tyto informace určitě sdílejte s ostatními! Zkopírujte link na tento článek, postujte na FB, stáhněte si obrázek, uložte si ho na plochu nebo vytiskněte…

 

ŽIJME UŽ TEĎ TU ZMĚNU,
KTEROU CHCEME VIDĚT VE SVÉ BUDOUCNOSTI!

 

Vaše

Dana-Sofi, Eva Kubaščíková, Katka Beard a Petra Bergrová

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A BUĎTE ZMĚNOU!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje