Blanka Vun Kannon: Nesnažte se být maximalisty

text © 2023 Blanka Vun Kannon / foto © pixabay.com a archiv Dany-Sofie Šlancarové

staré věciPříchod jara je skvělá příležitost zasít ve svém životě to nové, po čem toužíme. K tomu je ale potřeba propustit to staré, co pozitivní změny blokuje.

Tato 1 věc vám pomůže zejména, pokud:

  • je pro vás probírání nepotřebných věcí tak trochu noční můra,
  • stále jej odkládáte, až bude více času či energie…

Nesnažte se být maximalisty.

Většina z nás totiž vnímá třídění jako mega projekt… který pokud neskončí aspoň 3 pytli vytříděných věcí, skoro nemá cenu rozjíždět … jako něco, co musí hned přinést ohromný, velmi viditelný výsledek.

V okamžiku, kdy máme málo času či málo energie, je maximalistická vize třídění spíše PŘEKÁŽKOU. Díky které ho stále odkládáme, i když už nás míra nepotřebností doma frustruje… a toto odkládání naši frustraci ještě zvyšuje.

U třídění nepotřebných věcí se počítá i 1 jediná věc.

Důležité je raději vytřídit 1 drobnost než nic.

I vytřídění 1 věci, které třeba trvá 5 sekund,
má svůj efekt v rámci energie vašeho příbytku.

Byť třeba malý a zdánlivě neviditelný.

HLAVNĚ ale: změní to VAŠI energii.

žena domaPosílí vás to, protože třídění v nás vytváří pocit, že máme své věci (a tím i svůj život) pod kontrolou. Pevně ve svých rukou.

Něco malého se ve vás posune…

… a díky tomu třeba zítra nebo za týden uvidíte nějakou dosud nejasnou, zamlženou situaci jasněji. Nebo najednou dostanete chuť vytřídit nějakou další nepotřebnou věc, u které jste zatím váhali…

1 vytříděná věc může způsobit
celou kaskádu POZITIVNÍCH událostí ve vašem životě.

A tak pokud máte chuť, hned teď se zvedněte a 1 nepotřebnou věc vytřiďte. Je úplně jedno, co to je:

  • prošlý jogurt z lednice,
  • starý časopis,
  • prošlapaná ponožka

jaro

A pokud jste zrovna v tramvaji nebo jinde na cestách, vytřiďte něco v kabelce, batůžku nebo smažte pár nepotřebných zpráv v mobilu.

Čerstvou, novou energii ve vašem životě vám přeje

Blanka

PS: A Blanka vám ještě vzkazuje, že další praktické tipy a strategie, jak s pomocí třídění nepotřebných věcí pozvat do života to nové, po čem toužíte, najdete v její knize Návrat domů – a vy si z ní můžete ještě víc přečíst zde.

Kniha Návrat domů popisuje Blančinu cestu za životním klidem, rovnováhou a harmonií, ale nejen to! Zároveň obsahuje desítky velmi praktických cvičení, tipů a rad, jak i vy můžete vykročit z „krysího závodu“ nekonečných povinností, jež vás ubíjejí, vyčerpávají a stresují, a vydat se na cestu, ve které vás podporuje vaše Duše i sám Vesmír (Bůh, Bohyně…) a vy se na ní cítíte samy sebou, spokojené, šťastné a plné energie, sil a optimismu.

Blanka Vun Kannon – Návrat domů

Chci si knihu rovnou objednat!


Blanka Vun Kannon inspiruje druhé, jak si vytvořit harmonický domov i život pomocí vlastní intuice a vnitřní moudrosti. Autorka e-booku Feng Shui jako klíč ke štěstí, lásce a harmonii a knihy Návrat domů: Jak být šťastná a plná sil ve 21. století.

Certifikovaná poradkyně feng shui, Soul Coach a lektorka působící v USA a ČR. Je dlouhodobou studentkou americké léčitelky s indiánskými kořeny Denise Linn, jejíž učení předává dál.

Blanka založila vzdělávací platformu Škola HARMONIE a do Čech přinesla také program Soul Coaching. Se svým manželem Davidem žije ve státě New Jersey a několikrát za rok přijíždí do České republiky.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A V HARMONII!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje