Zuzana Ondrisová – Mou vášní je obličejová jóga

text © 2017 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Zuzany Ondrisové

Při natáčení tohoto dílu jsme zavítali na Slovensko, protože jeho hrdinka pochází právě odsud. Aby to bylo ale trochu zamotané – ačkolik žije 7 minut od centra Bratislavy, přesto žije v Rakousku a je první ženou, která se dostala do rakouského obecního zastupitelstva!

To nicméně není celý příběh Zuzany Ondrisové. Velmi úspěšně vystudovala stavárnu a pak stejně úspěšně působila v korporátním světě. Když se jí však narodily dcery, už se tam nechtěla vracet. Co ale dělat jiného?

A v tu chvíli zaúřadoval Vesmír. Nebyl zrovna politicky korektní, když jí v podobě její známé řekl, že po té mateřské vypadá fakt hrozně, ale zafungovalo to. Zuzka objevila pro sebe obličejovou jógu, která ji tak zaujala, že ji posléze začala učit i druhé. (A to pozor, nejen ženy, ale i muže, a přednáší dokonce i ve firmách!)

V dnešním díle Cest vášně tedy o tom, jak se někam přestěhujete a pak vám to nedá, abyste nezačali vymýšlet, co by se dalo ve vaší obci zlepšit a komu jak pomoci, a taky o tom, jak vypadat krásně i bez plastického chirurga – protože Zuzka vám ve videu ukáže i nějaký ten cvik!

 

Zuzana Ondrisová: Mou vášní je obličejová jóga

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A S VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje