„Tam dolů“ se nesahá!

text a foto © 2015 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz

Jolanu i Hanku vychovali jako hodné holčičky, které si v žádném případě nesahají na to, co mají mezi nohama, a když už, tak jen toaletním papírem. „Tam dole“ to bylo „špinavé“. Fuj!

IMG_8408

A jelikož jim to řekli v době, kdy dětský mozek ještě nemá žádnou cenzuru a věří všemu, co řekne maminka, tatínek, babička, soudružka učitelka nebo teta Jindřiška, uložila si Jolana i Hanka tuto informaci jako základní program pro své sexuální zážitky. „Tam se nesahá, je to fuj!“ Nebylo tedy divu, že první sexuální zkušenosti stály za houby a ani později to nebylo o moc lepší. Všechno mělo ulpívající trpkou příchuť zakázaného ovoce, které hlídal nepodplatitelný vnitřní cenzor, i když už se obě několik let milovaly se svými manžely. Rozkoš nějaká byla, to ne že ne, ale většinou krátkodobá a orgasmy byly tiché a nenápadné – aby to náhodou neslyšely děti nebo sousedé.

A tak to šlo až do doby, kdy obě dámy dospěly do Kristových let. Kdysi jim kdosi tvrdil, že po třicítce to prý bývá s tím sexem lepší, ale nějak tomu nemohly uvěřit… A taky by tomu neuvěřily, kdyby jim jednoho dne nějaký jiný čert nenakukal, že  nové a nevídané obzory v sexu by jim mohl otevřít kurz tantry. A tak vyrazily. Takových jako ony tam bylo víc, rozhodně tam nebyly samé páry, takže se necítily divně. A ti dva, co to vedli, byli překvapivě úplně normální. Ona vystudovaná socioložka, on chemik – a vedou tantrické kurzy? Divné, ale podávají to skvěle!

Dny na kurzu uběhly jako voda. A milým dámám tam došlo několik zásadních věcí: Za prvé, maminka s tatínkem a soudružka učitelka neměly pravdu. Tam dole to není špinavé. Naopak. Je to tam velmi čisté, krásné, hebké, jemné a citlivé na dotek a náchylné ke slasti a k rozkoši. A tu rozkoš si žena nemusí způsobovat jen skrze penis muže, ale může si ji způsobovat sama. Ani to není fuj, neřestné a zakázané. Naopak – je to dokonce doporučené!

Chemik se socioložkou jim navíc názorně vysvětlili, jak je možné energii vznikající na těchto zdánlivě „nízkých“ místech pozvedat a vysílat za čímkoli, co si člověk přeje ve svém životě zhmotnit. Cool!

Dále si Jolana i Hanka uvědomily, že jejich tělo patří jen a jen jim a nikdo jiný nemá právo s ním jakkoli nakládat, anebo si na něj činit nárok, pokud ony k tomu nedají souhlas. A v tomhle případě se to týkalo i gynekologických prohlídek…

IMG_8409A dále si obě uvědomily, že skrze tělesné orgasmické prožitky můžou zvyšovat svou životní energii a dobíjet se a zbavovat se stresu. A pak jim taky došlo, že skrze tělo mohou ovlivňovat i svoje muže. Dávat jim něco, co muži nemají. Svoji ženskou energii plynutí, lásky, něhy, bytí, radosti, hluboké slasti a čiré rozkoše. A jejich muži jim to poté oplácejí také větší něhou, láskou, náklonností a podporou.

Z kurzu odcházely dvě jiné ženy. Dvě ženy, které se jednou pro vždy spojily se svým ženstvím a se svou nádhernou kundičkou, prsy, zadečkem, stehny, bříškem, pažemi, lýtky, palci u nohou a všemi erotogenními místy na krku, zádech, hlavě, chodidlech, jazyku, rtech… Ti, kteří tvrdili, že sex bude po třicítce jiný, měli pravdu. Stačilo se tomu jen vydat naproti…

* * *

Pokud vám ještě není třicet, mám pro vás jednu dobrou zprávu. A pokud vám už náhodou přes třicet už dávno bylo, také mám pro vás jednu dobrou zprávu. Zařídit si, aby byl sex jiný, lepší, hlubší, slastnější a láskyplnější, můžete kdykoli ve svém životě, ať je vám osmnáct nebo šedesát. Socioložku a chemika jsem si nevymyslela. Nejsou z pohádky. Jsou to reální lidé, žijí mezi námi a vy se s nimi můžete také potkat – mrkněte se na stránky www.denisaarichard.cz nebo www.kurzypropary.cz.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A UŽÍVEJTE SI SEXU!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje