Stanislava Mrázková: Mou vášní je žít své sny a inspirovat druhé

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Stanislavy Mrázkové

04_stana_bali

Stanislava Mrázková žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer (to v době natáčení – nyní i jednoho syna), partnerka skvělého muže, expertka na online marketing, autorka řady e-booků a online programu Podnikání z pláže a úspěšná podnikatelka, která inspiruje tisíce lidí.

Nebylo tomu tak ale vždy. Když jí bylo pětadvacet, najednou jí došlo, že žije život, jaký nechce žít. Nebo přesněji – že vlastně vůbec nežije. A tak se tedy rozhodla odejít z partnerského vztahu, který už neměl budoucnost – i se svými dvěma malými dětmi. A pak se rozhodla se vydat za svými sny, i když ji od toho všichni „rozumní a racionálně uvažující“ členové rodiny i známí zrazovali. Na půl roku odjela i se svými dvěma dcerami do Španělska a tam začala skutečně „podnikat z pláže“…

Ať je vám tento příběh velkou inspirací!

 

Stanislava Mrázková – Mou vášní je žít své sny a inspirovat druhé

04_stana_youtube
 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje