Stanislav Kovář: Mou vášní je soběstačnost

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Stanislava Kováře

12b_cv_standaMinule jsme vám přinesli hned dva díly, které vás zavedly do rajské zahrady kousek od Českých Budějovic za Irenkou a Standou Kovářovými, tvůrci originálního konceptu českého feng shui – najdete je zde.

K tomu jsme natočili se Standou ještě speciální bonus o soběstačnosti!

Představte si, že žijete v ekologickém domě s velkou zahradou, která vám dává vše, co potřebujete – jídlo (v podobě zeleniny a ovoce, kterou si vypěstujete), léky (v podobě léčivých bylinek), vodu (z vlastní studny), možnost rekreace (vlastní rybník) – a ještě na té zahradě pořádáte divadelní představení, setkání s přáteli i kurzy.

Utopie? Nikoli – realita, kterou vám ukáže tento bonusový příběh Cest vášně – a ukáže vám i cesty, jak být soběstačný, i když třeba žijete v centru města nebo na sídlišti!

Bonusový díl najdete na této stránce.

 

BONUS: Stanislav Kovář – Mou vášní je soběstačnost

standa-kovar-yt
 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly Cest vášně najdete na
www.cestyvasne.cz.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje