Robert Wahlström: Mou vášní je život sám

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně

img_9186

V dnešní díle Cest vášně s námi vyrazíte do dálav – na magický švédský ostrov Gotland, na němž žije fotograf a hudebník Robert Wahlström. Robert je Švéd jako poleno, ale něco ho spojuje i s Čechami – jeho krásná česká žena Lucie, která pochází z Valašska.

A co je Robertovou vášní? No pochopitelně hudba, makrofotografie a včely – a také život sám!

Nechte se inspirovat příběhem člověka, který vždycky hledal svou vlastní cestu, ať už do nitra věcí nebo do nitra sebe…

Technická poznámka! Robert mluví anglicky, ale film má české titulky – pokud se vám nezobrazí automaticky, zapněte si je dole v menu You Tube:-)

 

Robert Wahlström – Mou vášní je život sám

img_9167

Video si spustíte kliknutím na obrázek nebo na tento link.

 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje