Problém je málokdy v odpadkovém koši

Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz

bin-148264_640„Zase jsi nevynesl ten koš. Už jsem tě o to prosila třikrát. Ty mě snad vůbec neposloucháš!“ A hádka je na světě.

Je doopravdy problém s košem?

Pokud jste dobře četli Návod na ženy, víte, že problém je málokdy v odpadkovém koši.

Problém je… Problém je… (Pokud jste ženy, tak se nadechněte, protože to nebudete chtít slyšet;-)

Problém je v ženě samotné.

Ale ne tak úplně. V partnerství platí, že pokud je nějaký problém, jsou v něm na to vždycky dva, a to platí i v tomto případě.

Ve chvíli, kdy se žena začne hádat s mužem o tom, že nevynesl koš, problém většinou není ani v nevyneseném koši, ani v muži, co ho nevynesl, ale v tom, že daná žena na tom není zrovna nejlíp se svou energií a náladou. Něco jí chybí. Něčeho nemá dost.

Protože kdyby byla v pohodě, spokojená a naplněná, žádný odpadkový koš nebude řešit. Nebo ho vynese sama. Nebo si ze svého muže bude dělat legraci a řekne mu to úplně jinak, láskyplně. Nebo to zadá dětem. Nebo…

Ženě, která se začne kvůli koši hádat, něco chybí. A bývá to většinou jediná věc: Pozornost jejího muže.

Žena ani tak nechce vynést koš. To je jen záminka. Ona chce, aby se jí její muž věnoval. Aby o ni pečoval. Aby s ní mluvil. Aby ji vyslechl. Aby ji utěšil. Aby ji pohladil. Nebo namasíroval. Aby se s ní pomiloval…

Tohle ve skutečnosti opravdová příčina ženiny zlosti, která ve svém důsledku vede k té hádce o nějakém nepodstatném koši.

Koš je jen jakási poslední kapka, která zrovna vaší ženě připomněla, že jste jí už dlouho nevěnoval svou plnou pozornost.

A pokud jste četli Návod na ženy, tak víte, že žena nepotřebuje vaši pozornost 24 hodin denně. Jan Bílý tvrdí, že jí stačí jedna hodina pozornosti denně – a bude spokojená a bude vás milovat (a nebudete muset vynášet koš!).

people-1316457_640Pozornost. To je oč tu běží. Vědomá pozornost věnovaná druhé bytosti. Někdy je to v partnerství žena, ale jindy to může být muž, nespokojení a nenasycení můžou být oba.

Vědomá pozornost je totiž jako vodopád energie, který z vás prýští a sytí toho druhého. A když se ten druhý zasytí, je spokojený – a neprudí a miluje;-)

A pozor, platí to nejen pro ženu nebo muže, ale i pro děti. Znáte to, jak pořád chodí a něco chtějí? Schválně – zastavte se v tom, co děláte a věnujte jim deset minut plné a vědomé pozornosti. Nasytí se a nebudete o nich pro příštích několik hodin (v závislosti na věku) vědět.

Plná a vědomá pozornost. Jak málo stačí, aby váš partner byl mnohem šťastnější a vy taky… Vyzkoušejte to…

 


Návod na ženy není mýtus!
Návod na ženy fakt existuje!

A díky němu můžete i vy mít harmoničtější vztah! :-)

 

Návod na ženy

Objednávám ho teď hned!

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje