Martina Stecherová: Mou vášní jsou tóny

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Martiny Stecherové

img_9493

Tentokrát si v Cestách vášně povídáme o vášni k hudbě a zpěvu – ale také o vášni Italů k vaření ragú, milování, práci i rozčilování – a o tom, jak se touto vášní dá inspirovat. Naším hostem je Martina Stecherová, klavíristka a operní zpěvačka žijící napůl v Itálii a napůl v Čechách.

Martina pochází z hudební rodiny, takže svou vášeň nemusela hledat, stačilo si ji jen uvědomit. Ale zpívat s opravdově projevovanou vášní, s opravdovými emocemi ji naučila až Itálie, kde momentálně žije…

Ve videu se krom toho, jaké je to žít s Italem dozvíte i to, co je to psychofonie a k čemu vám může být dobrá.

 

Martina Stecherová – Mou vášní jsou tóny

09_martinka_stecher

Video si pustíte kliknutím na obrázek nebo na tento link.

 

Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje