Markéta Strnadová – Mou vášní je naděje

text © 2016 Dana-Sofie Šlancarová, dana-sofie.cz / foto © archiv Cest vášně a Markéty Strnadové

Na tento díl jsme zatím dostali snad nejvíc reakcí – že lidi hodně inspiroval a oslovil, a i když se jinak na videa nedívají, u tohoto vydrželi až do konce… Mrkněte se na něj taky, ještě dnes. Třeba i pro vás má důležitou zprávu!

O čem tento díl Cest vášně je?

Například o tom, že jsme jediný živočišný druh na Zemi, který vstává na budík. Zní to možná absurdně, ale o tom, co takové vzbuzení v nepravou dobu udělá s naším tělem a s naším mozkem, mluví v tomto díle Cest vášně Markéta Strnadová.

Markéta je fyzioterapeutka, jejíž vášní je naděje – naděje, že je možné žít bez bolesti. A navíc je to fyzioterapeutka, která dokáže léčit své klienty na dálku… Ne, neposílá jim energii – nechává je cvičit podle svých videí. A tvrdí, že stačí 10 minut denně a je po bolesti.

Tak otevřený příběh jsme snad ještě nenatočili… Markéta nejen o svých výhrách, ale taky o prohrách, které byly na začátku… Takže jestli máte dneska depresi a dluhy, nevěšte hlavu, za půl roku to může být úplně jinak!

 

Markéta Strnadová – Mou vášní je naděje

Video si pustíte kliknutím na obrázek nebo na tento link.


Chcete od Markéty víc?

Markéta čerstvě napsala a vydala skvělou knihu
Z lásky k pohybu, kterou si můžete
prolistovat a objednat na našem e-shopu!

kniha Z lásky k pohybu

Jdu se na ni mrknout!


 

Markéta

Fyzioterapeutku Markétu Strnadovou můžete vidět v jednom z dílů našeho projektu Cesty vášně, seriálu o lidech, kteří se vydali na cestu toho, co je v životě opravdu hluboce naplňuje.

Ona sama o sobě říká: „Jsem zkušená fyzioterapeutka a učím lidi, jak se díky propojení znalostí o pohybovém aparátu, tradiční čínské medicíně a osobním rozvoji jednoduše a s úsměvem navždy uzdravit ze svých bolestí. Jak na těle, tak i na duši.

Moje práce mne doopravdy naplňuje a baví. Klienti se mi hojí doslova před očima a já denně žasnu nad tím, jak účinné zdravotní cvičení je a jak málo stačí k tomu, aby se člověk uzdravil.

Nemusíte ale za mnou do ordinace! Jsem i autorkou několika online programů, takže si můžete pomoci sami, kdykoli a kdekoli, teď hned a trvale! V online programu pod názvem Vyprošťovák vás učím, že z bolestí se jde uzdravit jednoduše a s úsměvem. Že k tomu nepotřebujete terapeuta, drahé léky, ani přístroje. Že si můžete kdykoliv pomoci sami a stačí na to pár minut. Nedávno jsem k němu navíc přidala jeho malého, leč neméně účinného bratříčka s názvem Vyprošťovák pro nožky.

V e-boocích zdarma vám ukazuju, že ne všechny problémy pramení čistě z pohybového aparátu a že je nutné to odlišit, abyste se uzdravili co nejdříve.

A díky svým hořkosladkým zkušenostem vás skrz online program Yogarestart můžu zavést do míst, kde cvičení intenzivně hojí nejenom naše tělo, ale i duši. Nechávám vás na vlastní kůži prožít, že nemusíme papat pilulky, podléhat úzkostem, smutku nebo depresím. Že často stačí jen si zacvičit.“

 


Co jsou Cesty vášně?

Cesty vášně jsou příběhy lidí, kteří dokázali najít odvahu vydat se za tím, co je v životě nejvíc naplňuje a baví. Kteří pochopili, že je to jejich bytostné právo být šťastní a spokojení, žít úžasný život a dělat skvělou práci, ve které se realizují. Kteří dokázali překonat počáteční obtíže a přestali mít panickou hrůzu z budoucích výzev, jež přináší vykročení za hranice „obyčejného, normálního života“.

Jsou to ale lidé úplně stejní jako vy. Mají děti, platí účty a žijí třeba v paneláku. Cesty vášně nevedou totiž jen po zahraničních plážích a rozhodně nezačínají bohatým strýčkem v Americe. Cesty vášně začínají u každého jednotlivého člověka, který si řekne: „Už dost! Už nechci jít proti sobě, být v zaměstnání, které mě nebaví, jen kvůli vydělávání peněz. Chci dělat to, co mě doopravdy baví. Vím, že to bude něco stát a cesta nebude lehká. Ale už nemůžu dál žít ten život, který jsem doposud žila. Chci být sama sebou, chci ctít sama sebe, chci jít za voláním své duše po tom, abych se realizovala, se všemi těmi talenty, které mi byly dány.“

 

Další díly videoseriálu Cest vášně najdete tady u nás,
na blogu Cyklické ženy®.

 

ŽIJTE (s) CYKLEM A S VÁŠNÍ! :-)

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail – a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

… každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje